Ana Sayfa / Tahminler / 5 NİSAN 2019 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

5 NİSAN 2019 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar Kocaeli altılı tahminlerim şu şekilde

1.ayak: Programın tamamına bir göz gezdirdim. Net olarak geçilmez diyeceğim bir safkan yok gibi. Zaten baktığımız zaman 40-50 handikaplı safkanların mücadelelerine sahne olacak. Koşuya gelecek olursak burada oldukça geriye düşecek olan. (1) ENERGİN sürpriz için çok atta kollanmalı diye düşünüyorum. Kötü koşsa da bu safkanı bir süre daha takip etmekte fayda var. Yine grubun formda ismi olduğunu düşündüğüm (3) ACI DİLLİ FATİH bence hata affetmez. Devamı şablonum da olacak.

2.ayak: Yarış (2) OSMANİYE ÇOCUĞU’nun lehine  gelişecek gibi duruyor. Bu biraz da (1) OĞLUM OZAN’ın (3) numaralı ABBASOLLU’na koyacağı presle ilgili. Son virajı el bebek gül bebek dönerse bence (3) ABBASOĞLU yakalanmaz yok tersi ihtimal de üç seçenek te devreye girer bu yarışta riske etmeyeceğim.

3.ayak: Maiden dan sonra izmir’de  üç defa H-15 koştu üçünde de başarı sağlayamadı. Buraya uyum sağlar ise bence biraz daha üstün bir isim gibi (4) MEGIC IVALO ilk safkanım. Rakipler şablonum da olacak.

4.ayak: Son yarışı benim için hayal kırıklığı oldu. H-15 te sert rakipler yanında 21 ganyana koşarken ismini vermiştim. Ama safkan yarışa değil gezintiye çıkmış gibiydi. Son 600 dönülürken daha yarışa başlamadı bile. Neler oldu anlamadım. Sürpriz görünen yerler de biraz daha takip edeceğim. Ekürsi ile birlikte avantajlı görünüyor. Riskli de olsa (3) numaralı BIG LIGHTING BANKOMDUR.

5.ayak: Kim gelirse şaşırmayacağım mücadele tercihim HEPSİ

6.ayak: Yarışı (7) NAMZET ve (8) PRENSENES ile riske edeceğim. Bol şanslar

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-3-2-4-5-7-6

2.ayak: 3-2-1

3.ayak: 4-1-6

4.ayak: 3 tek

5.ayak: hepsi

6.ayak: 7-8

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.