5 NİSAN 2019 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (MUSTAFA)

İzmir 1. altılı ganyan tahminleri.

1.AYAK: Bu koşu benim için 1 BABAUÇAN  ve diğerleri şeklinde. Çünkü güç ve kapasite olarak ezici bir üstünlüğe sahip ve oldukça formda. Aynı zamanda ilgilileri de bu gruba gücünün yetmeyeceğini düşünseydiler apranti indirimine gidebilirlerdi ki ona bile gerek duymadan biz bu kiloyla bu rakipleri geçeriz diyerek jokey ile yarışacaklar. Start verilir verilmez Ustaoğlu ve Diriliş’in koşuyu forse etmek için önde tempoya çıkmalarını bekliyorum. Bu safkanında çok kaçırmadan arkalarında yer tutup düzlükte hepsine hakim olup geriden gelecek cılız ataklara karşılık verip kazanmasını bekliyor ve banko öneriyorum..

2.AYAK: Oldukça yüksek bir kan hattına sahip olan 6 KIRMIZI ikinci banko olarak yazacağım. Rakiplerine baktığımda bir çoğu dişi tay, erkek rakiplerinden de yeterli görünen bir isim şahsi fikrimce yok. Bu bağlamda seveceği ve uyum sağlayacağı uzun mesafede yol iz bulma problemleri yaşamaz ise kazanıp maidenden çıkacaktır, banko.

3.AYAK: Her ne kadar son yarışında hayal kırıklığı yaratsa da son İzmir yarışında koştuğu taktiği koşarsa 2 BERENGÜL kendine şans yaratabilir. Çünkü önde tempo yapacak bir safkan yok. Eğer çık kaç denirse şanslı duruma gelir. Akabinde aprantisi ile oldukça uyumlu görüntü çizen 3 POMALİN zaman zaman startı ağır alsa da ciddi rakibi konumunda. Sigorta isimde 1 AYDURU diyorum. Aslına bakılırsa bu 3 safkanın da eşit şansı olduğunu düşünüyorum. 2.3.1

4.AYAK: İkinci altılının başlangıç ayağı olmakla birlikte sürpriz bir safkanında kazanma ihtimalinin yüksek olduğu bir yarış olarak değerlendiriyorum. Bu bağlamda her safkana yorum yapmaktan ziyade şablon sıralamasını tercih ettim. Sıralamam şablonumda.

5.AYAK: Sürpriz bir ismin kazanma şansının olduğu bir maiden yarış. Utkunbaba’nın öz kardeşi 16 PRENSES UTKUN ilk şans verdiğim isim olacak ki öz kardeşine çekerse çok koşar. Akabinde son yarışını beğendiğim 14 MERMAİD, son yarışında tüm takılarından kurtulan ve başarılı koşan 9 AŞAN PRENSES, Bursa’da koştuğu son yarışında fena görünmeyen ve çimde de bu mesafeyi farklı koşma durumu olan 6 ICE BOX, TURKISH LEGEND anne kardeşi çimi yutması gereken 12 LADY ZOFKA, sağlam işlerle bu yarışa hazırlanan 7 MILLION DOLAR MAN, kabiliyetsiz binicisi eşliğinde 11 GÜZ PINARI ve BİG DADAŞ’ın anne kardeşi 2 BİTİRİM DADAŞ şeklinde geçiyorum. 16.14.9.6.12.7.11.2

6.AYAK: Bu yarışı iki isimle geçmeyi düşünüyorum ve risk almak istiyorum. Startla önde oldukça yalnız kalmasını dşündüğüm 6 MASSANDRA son yarışına benzer bir şekilde çimde de kazanabilir fakat onu çok kaçırmadan yer tutmasını beklediğim ve viraj dönüldükten sonra önde Masssandra’ya hakim olup sonuç alabileceğini dşündüğüm 8 ANALUX yer vererek tahminimi sonlandırıyorum.

KUPON

1 BABAUÇAN
6 KIRMIZI
2.3.1
4.1.7.9.12.8.10.5.2
16.14.9.6.12.7.11.2
6.8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bomb. Mrt

İzmir 1. Altılı tahminim:

3 / 9 / 3 / 2 – 5 – 7 – 9 / 2 – 11 / H
Bu çatıyı süsleyebilirsiniz

baran

mrb admin abi izmir 2.altılı için tahmini öğrene bilirmiyim ufak bi kupon

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x