istanbul altili tahminleri barisci

5 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Çok zor bir koşuyla başlıyor program. Genelde kapattığım ayaklarda favori gelse de :) ben burada sürpriz arayacağım.

2.Ayak: Bir çok kuponda DEDEÇAM(2) tek olacaktır, hak ediyor da. Bu mesafede iyi koşacak orjini de var. Rakipleri mesafede iyi koşabilecek KEKİKÇİ(3), KONÇERTO(5) ve tecrübesiyle ULUÇINAR(8) olacaktır.

3.Ayak: Yol haritasında Erkek tay deneme ve Gazi koşuları olan HERE TO FLY(3)‘ın bu tür gruplarda takılmaması gerekiyor, bankom.

4.Ayak: Formunun zirvesine yaklaşan MOTHER OF DRAGONS(3) uyumlu jokeyiyle sert rakipleri arasında alternatif tekimdir. DIAMOND FLAME(4), MOMENTERO(6), LADY BEAUTY(5) favorim eksik koşarsa devreye girerler. FLO JO(1) önde boş kalırsa bombayı patlatabilir, dikkat.

5.Ayak: Uzun mesafeli koşuda öne düşecek safkanın çok şanslı olduğunu düşünüyorum, çünkü yavaş bir tempo olacak. BESSEY(3) öne çıkması en muhtemel isim ve favorim. İyi çalışmalarıyla DERİN SULTAN(4) ve kalitesiyle VELİ CAN KIZI(6) rakipleridir.

6.Ayak: Görünürde zor bir koşu ancak ben burayı iki safkanla riske edeceğim: GOLDINIADIS(10) ve ALLSHANTI(3).

Altılı Şablonum

1.ayak:Hepsi

2.ayak:2,3,5,8

3.ayak:3 tek

4.ayak:3//4,6,5,1

5.ayak:3,4,6

6.ayak:10,3

Herkese bol şans…

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

kap çuvalı gir kuyruğa bro bol şanslar :)

murat
Ziyaretçi
murat

Bol şans

kara
Ziyaretçi
kara

Son ayak haş eğer 5 ayak 2 tek gelirse sonda eşek gelirse on numara olur 6.h
.3.4.2.hepsi tutarsa iyi olur eşek gelirse tabi