Ana Sayfa / Tahminler / 05 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)
istanbul altili tahminleri can911

05 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Denk mücadelelerin yoğunlukta olduğu İstanbul programıyla beraberiz. Yazdığımız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle tahminlerime geçiyorum... can911

1.Ayak: İstikrar konusunda biraz sıkıntılı olan isimlerin Satış koşusuyla başlıyor program. Henüz ilk ayaktan veda etmemek adına biraz fazla tercih yapmak iyi olacaktır. Sıralamam son dereceli tabelalarıyla (HOPA BEYİ), kazandığı yarış sonrası uzundan etkilendiğini düşündüğüm 7 (TRUVAPRENSİ), son iki koşusuna nazaran daha uygun bir grup bulan 4 (ALİNAZİK), kalitelerine oranla daha iyi jokeylerle start alacak olan 3 (ACI KAHVE) ve 2 (GÜNÇALDI) tercih edilmesi gereken isimlerdir.

2.Ayak: Son koşularını aynı güne sığdıran isimlerin buluştuğu maiden yarışta, daha süratli gerçekleşen koşunun 2.si 2 (DEDEÇAM), aynı koşuda daha mesafe olsa da koşsak dercesine 3.lükle yetinen 6 (MALKOÇOĞLU), start alacak tüm isimlere göre çalışmasını daha istekli gerçekleştiren 5 (KONÇERTO) ve seri ikinciliklerine bugün son vermek isteyecek olan mesafeye de tecrübe yapmış 8 (ULUÇINAR) bu ayaktaki tercihlerim.

3.Ayak: Ara verdiği 4 aylık ara sonrası beklentilerin çok üstünde bir performansla Seyfettin Çalbatur koşusunda Ulan Bator gibi bir ismin boyun farkıyla  gerisinde kaldıysa bugün bu grubun üstesinden gelecektir. 3 (HERE TO FLY) BANKOM.

4.Ayak: Devam ettirdiği formuyla 3 (MOTHER OF DRAGONS) 20 günlük ara verdiği koşulara daha iştahla çıkacak olan binicisiyle favorimdir. Kısalan mesafede Gökhan faktörüyle 4 (DİAMOND FLAME)'i göz ardı etmicem.

5.Ayak: Dişilerin Şartlı mücadelesinde mesafe de uzayınca sürprizlere de söz hakkı doğuyor. İlk tercihim son koşusunu kazandığı pilotuna dönüş yapan uzunda da daha başarılı olan 4 (DERİN SULTAN). Binicisiyle start aldığı koşularda 3'de 3 tabela yapan 1 (AZAT KUŞU) bugünkü sürpriz tercihim olacak. Muhtemel favorimiz  6 (VELİ CAN KIZI) tabii ki es geçilmez. Dişine göre bir gruba denk gelen 2 (TUMBULZELE) de ihmal edilmemeli.

6.Ayak: Uzun mesafe Handikap koşusu. Öyle isimler bir araya gelmiş ki, kapatsak da rahat izlesek dedirtircesine. Yine de biraz eleme yaparak tercihlerimi şöyle sıralayım. 6 (REDENTOR), 5 (BÖRTEÇİNE), 7 (VİCTORY SUN), 3 (ALLSHANTİ), 4 (BLACK WASP), 1 (CRAZY İSLAND) ve 11 (SATEN)

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 6-7-4-3-2

2.Ayak: 2-6-5-8

3.Ayak: 3

4.Ayak: 3-4

5.Ayak: 4-1-6-2

6.Ayak: 6-5-7-3-4-1-11

Kupon Tutarı: 67,20 TL

Hakkında can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla

12 yorum

 1. Bol şanslar Can bey

 2. COMMANDANTE

  bol şanslar Can abi

 3. Barışçı

  bol şans can abi

 4. Aslında 6 ilk ayak tek olur ama risk etmek istemedim 8 numaradan da korkuyorum :)

 5. Bol sans can bey

 6. can bey çok başarılısınız.. tebrikler

 7. Tebrikler Can bey. Yine altılı buldunuz :)

 8. Ramazan Yılmaz

  tebrikler can bey :)

 9. Bombaci

  Güle güle harcamanız ve devamı gelmesi dileklerimle tebrikler… bombacı.:)

 10. Çok teşekkürler sayende yakaladık

 11. can911

  Gelen tebrik mesajları nedeniyle çok teşekkürler. Bizim için en güzel tebrik sitemiz aracılığıyla kazananların olduğunu bilmek… yorum ve şablonlarınızla katılımınızı bekliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir