istanbul altili tahminleri

5 MAYIS 2017 İSTANBUL AT YARIŞ TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Şanslı olmamızı ümit ettiğim, güzel bir İSTANBUL programıyla beraberiz. Yazdığımız ganyan olsun diyerek tahminlerime geçiyorum. 1.AYAK: Galoplarında müthiş dereceler sergileyen orjin bakımından ve çalışmalarından anladığım kadarıyla süratli bir isim olduğunu düşündüğüm G.Kocakaya idaresinde 2-PENDRAGO, Aracı ekürisinin çok şeyler beklediği duyumlarını aldığım, çalışmalarını eksiksiz tamamlayan ekürinin baş jokeyi A.Celik ile start alacak olan (spikerin ismini söylemekte zorlanacağını tahmin ettiğim :) 8-TIMETOSAYGOODBYE, yarış görme avantajına sahip 7-GÜMÜŞ KAFES ayrımsız olarak kuponlarda bulundurulmalıdır. Ben bu 3 safkanın yeterli olacağinı düşünüyorum.Sürpriz arayanlar, taylara çok iyi binen A.Sözen idaresindeki 1-BABAENSAR yazarak burayı rahat geçebilir..

2.AYAK: Cim pistin kaliteli atlarından olduğunu düsündüğüm, ara sonrası kum pistte paralı galop yapan 1-DRY CLEANER ilk şanslı isimdir. Son yarışıyla formunu geliştiren çim pistin takip atlarından 5-MEMEDİM, sınıf atlayan ve Sihirbazın tercihini alan 2-SAKE BOMB arasında geçmesi muhtemel koşuda, kısa ara vermesine rağmen uzunu seven 3-GECE RÜZGARI ve beklentileri bir türlü karşılayamayan 7-GÖLALAN sürpriz olarak kuponlardaki yerini almalıdır.

3.AYAK: Ara sonrası Sadık Eliyeşil koşusuyla pistlere dönen, koşu içerisinde talihsizlikler yaşayan bir çok kez önü kapanan, belkide kazanabileceği yarışı az farkla tabela dışı tamamlayan, buram buram kalite kokan,  geçen sezon Sakarya Koşusu galibi 2-GAZIBORA KHAN ilk atım ve Alternatif Tekimdir. Yine kalite bakımında hiçbir şüphem olmayan, tam bir uzun mesafe atı olduğuna inandıgım 6-REBEL YELL, S.Kaya’nın tercihiyle yine kalite bir isim olduğuna inandığım 8-ZAFER ATEŞİ, favorimin bir tık sallanması durumunda devreye girebilecek isimlerdir..

4.AYAK: Barbaros Hayrettin Koşusunda yine kalitesi belli üstüne konuşmaya gerek olmayan 2-GÜMBÜRGÜMBÜR yine günün önemli favorilerinden biri ve fazlasıyla haketmekte. Dileyen tek yazabilir. Ancak ben kuponumu cazip hale getirmek adına HEPSİ yapıp, en sürprizini bekleyeceģim..

5.AYAK: Şartlı 4 yarışta, handikap puanlarınında gösterdiği 1-RYAN AREL, 2-BÜYÜKAĞA öncelikle yazılması gereken isimler. Yine kalitesine inandığım ara sonrası kosu gören 5-CELEBİ CİHAN ufak kuponlar için yeterlidir. Ancak çimde çok farklı olan, ara sonrası bursada koşu görüp buraya gelen 7-HUBBLE sürpriz olarak kuponumda bulunduracağım..

6.AYAK: Cok kaliteli bir isim olduğuna inandığım, uzun mesafe deneyimi olmasada orjin bakımından pek etkilenmeyeceğini düşündüğüm, yetenekli aprantisi B.Kılınç’ın iyi idare etmesiyle 2-AL JAWHARA benim bugün İstanbuldaki en önemli BANKOMDUR.

2-8-7-1

1-5-2-3-7

2 // 6-8

HEPSİ

1-2-5-7

2 AL JAWHARA

Kupon Bedeli: 72.00

NOT: 2.ayağı tek bırakıpkupon bedelini 24.00 TL’ye düşürebilirsiniz..

BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..