bursa altili tahminleri

5 MAYIS 2017 BURSA Altılı Ganyan Tahminleri (Gianluca)

1.Ayak: Son iki yarışını aynı aprantisiyle kazanma başarısı gösteren (3) WIND RUNNER ilk şansı hak ediyor. Bir ara duraklar gibi olmasına rağmen son yarışı ile tekrar çıkışa geçen (2) HERCULES , önde yarışın sert tempoda gitmesi ihtimali ile sonda sert gelebileceğini düşündüğüm (1) VEFAKAR ve kısa bir ara verip daha sonra bir yarış gören kalitesine inandığım (8) SCHOOL DANCER da kuponlara eklenebilir.

2.Ayak: Satış 2 koşuda alternatif bankom istikrarlı ve başarılı yarışlarıyla (4) KURYE dir. Önde boş kalırsa (13) HANIM SULTAN tehdit olabilir Kurye’ye. Sürpriz arayanlar içinde (3) KATİPHAN ve (5) LEYLAŞKA değerlendirilebilir. Uzun mesafeli tempo yarışlarında daha başarılı olacağını düşünsemde (1) AGAH’a kafam takılmıyor değil.

3.Ayak: Bu ayakta ki tayların hiç birinden çok sınıf bir at olacakları izlenimi alamadım ,orijin ve galopları incelediğimde . Ama vasatın iyisi olabileceğini düşündüğüm Ontuğ’un anne kardeşi  ve nispeten daha iyi galopları olan (5) SUMEL HAN M.Gündüzeli ile birlikte benim bankomdur.

4.Ayak: Dört atlı bu handikap 15’te (1)ZÜLFO KİRVE Türkiye’nin teki olacak doğal olarak. Ama ben banko hakkımı önceki ayakta kullandığım için, 4-5 yarış önce ki gibi startta oturursa diye düşünerek yanına formda tay (3) PART OF ME  yazarım.

5.Ayak: Son beraber koştukları yarışta Goncanur ve Kadriş kızı’na geçilmiş olmasına rağmen ,o yarışın hayatının ilk yarışı olması ve numarayı sanki biraz hızlı götürmesi yüzünden son 100 de biraz yavaşlayıp üçüncü olan (3) ASLINAZ net favorimdir. Nevzat Avcı biraz dengeli götürürse yarışı çok iddialı olacaktır. İzmir’de ki son yarışını beğendiğim (4) BEYZA SULTAN ilk rakibidir. (1) GONCANUR ve (2) KADRİŞ KIZI diğer ihtimallerdir.

6.Ayak: Son ayak ya (4) DESİRE‘ ye ve istikrarına güveneceğiz ya da (7) ŞANSI BOL , (3) YOLAŞAN, (5) NURLUTAÇ, (9) GÖZKIZI , (2) ZİLLİ, (1) MURTECİZCAN, (6) ASİ KIRTAY ve (8) KIZIM İDİL eksiksiz yazılacak.

Altılı Şablonu:

1)  3,2,1,8

2)  4//13//3,5,1

3)  

4)  1//3

5)  3//4,1,2

6)  4//7,3,5,9,2,1,6,8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: gianluca

Avatar
44 yaşında, 26 yıldır kesintisiz at yarışlarını yakınen takip eden bir yarış severim.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Gian Luca

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar Gianluca

uNBReaKaBLe

Bol şans güzel kurgu.

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x