5 MAYIS 2015 SALI ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( COCO )

1.Ayak : Günün ilk ayağında uzun mesafeli yarışlarda müthiş bir taktik izlediğini düşündüğüm bir safkan varki bu safkan son 400 e kadar kimsenin etlisine sütlüsüne karışmaz, hiç kimse farketmez onu. Son 400 den sonra bariyer dibinden gelir liderliği alır fotoya kadar taşır ve rakiplerini BERTARAF eder. Son iki yarışını kazanırken bayıldığım, zorlu rakiplerini bir bir avlayan, bugunde çok ama çok zor rakipleri olan 3-BERTARAF‘ı risk alıp TEK atıyorum. Böylesine taktik uygulayan attan yatarsamda üzülmem.

2.Ayak : Kısa kum yarışlarında pek etkili olamayan, ancak ilk uzun kumunda Büyük bir süpriz yaparak çok sert bir grubu gerisinde bırakan, sonraki yarışındada zorlu rakiplerini rahat geçerken adeta sınıf atladığını gösteren 4-MAHMUTBEY çimi severse yarışı kazanacaktır. Eğer çimi sevmezse ihtimaline karşı ben bu ayakta güzel performansıyla 2-YİĞİT KRAL yazıp bu ayağı geçiyorum.

3.Ayak : 4-MARDINAR formunun zirvesinde itiraz etmiyorum. Fakat yamaklara mahsus bir koşuda MARDINAR‘ın hata yapacağını düşünüyorum. ilk atım 1-SERTTAŞ, son üç yarışındada müthiş bir istikrarla ikinci oldu bugün artık kazanmasını bekliyorum daha sonra 6-LAST EXIT’in bu grupta etkili olabileceğini ve yarışa ortak olabileceğini, ilerleyen yaşına rağmen 5-MAYAN ve herşeye rağmen 4-MARDINAR yazıp bu ayağı kapatıyorum.

4.Ayak : Kum yarışlarından sonra çimdede iyi koşan 1-SIRAÇBEY. Son yarışında starttan itibaren liderliğini tüm rakiplerine kabul ettiren ve son düzlükte çok düzgün aksiyonlar sergileyen bu tay benim BANKOM

5.Ayak : 2-TURKISH ATTACK artık kazan diyorum ve favorim. Çok uygun rakiplerini buldu bu safkan mesafede uygun bence kazanması normal sonuç olucaktır. Son yarışları dikkatimi çeken 3-GRAND SEA ve 4-BABA ADEM en ciddi rakipleri olur. Henüz maiden’ken koştuğu zorlu yarışlar olan maiden’dan çıktıktan sonra pek bekleneni veremeyen 5-STERK DANCER süpriz yapabilir. Bu yarışta bomba adaylarım ise eski formundan uzak 1-BALLINUR ve son yarışı dikkatimi çeken 6-QUADİS.

6.Ayak : ilk atım 8-ORADINARIO. Bu safkan son yarışında Skorer arkasında ikinci olurken iyi rakiplerini gerisinde bırakmıştı. 10-SINABUNG ikinciliğinde dikkatimi çekti, 7-OLIMPIC HERO bugün iyi bir yarış koşmasını beklediğim bir diğer safkan. Kara Mahmut gibi iyi bir safkanın arkasında ikincilik alan 5-HANEDANIM yarışta söz sahibi olabilir. 4-GLOBAL POWER tatminkar görüntüsü ile benim dikkatimi çekmeyi başaran bir diğer safkan. Şeker Ağa ile tam kardeş 13-TACIM, Oratorıo yavrusu ilk kez koşacak olan, 2-DOCTOR TURKMEN, Uzun ara versede orjini kuvvetli 3-ERENTAY.

 

 

1.AYAK : 3 TEK

2.AYAK : 4—2

3.AYAK : 1,6–5,4

4.AYAK : 1 TEK

5.AYAK : 2,3,4,5,1,6

6.AYAK : 8,10,7,5,4,13,2,3

KÜÇÜK KUPON : 5,76 TL

KUPON TUTARI :  23,04 TL

Herkese bol şanslar diliyorum. Tüm safkanların ayağının düz basması dileğiyle.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Coco

Avatar
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Bayadir takip ediyorum seni guzel veriyorsun ama takip atlarin oldunmu tek tek olbilir diyon ya altina obur tuttuklarini yazsan iyi olur

.

nosferatu035

Son ayakta 10 tek olur

adem

Coco üçüncu ayakta kulunkogluna dikkat derim,on numarasin,slm,

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x