Ana Sayfa / Tahminler / 5 MART 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

5 MART 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. KOŞU: Son yarışını kazanırken beğendiğim (3) SANTA RUA, inatçı yapısıyla (6) SERABIM ilk gözüme çarpan isimler olsa da kalabalık tutuyorum.

2. KOŞU: Ara sonrası koştuğu son yarışında tek kullanmıştım olmadı, gelişen nefesiyle bu kez başarabilir (9) NURAĞA. İstikrarlı (3) ÇINARKAN, bu kez daha iyi koşmasını beklediğim (2) ÇERKEZRAMO, ikinciliğe abone olan (6) KAYRABEY öncelikli rakipleri. Mesafede zorlanacağını düşünsem de (10) DİLEKAĞACI'na sürprizde yer veriyorum.

3. KOŞU: 5 ay aradan sonra koşacak ve kaba kumda ilk yarışı. Bu dezavantajlara rağmen pistte çok yatkın olduğunu düşündüğüm (5) HEIWA IWA risk alıp tek kullanacağım isim.

4. KOŞU: Beni yanıltmayıp kalitesini gösteren (1) BODYGUARD HERO seriye bağlar diye düşünüyorum.

5. KOŞU: Tek attım hayal kırıklığı yarattı, sonrasında yıktıkça seriye bağladı (1) SULTANLAR SULTANI. Mesafe nedeniyle sürpriz bir sonuç çıkabilir risk almıyorum.

6: KOŞU: (8) GARAVAS tempoyu koyup bir kez daha kazanabilir. Uzun araya rağmen (7) WIND RUNNER ve İzmir'den gelen (5) SİDELİ yazarak kapanışı yapıyorum. Yeri olanlar kondisyonu iyice yükselen Balballı, Perfectus ve Altınbeşik'i değerlendirebilir.

ALTILIM
1.AYAK: 3,6,4,7,2
2.AYAK: 9/3,2,6,10
3.AYAK: 5
4.AYAK: 1
5.AYAK: 1,6,5,8,3,2,7,4
6.AYAK: 8,7,5

Hakkında Mehmet28

İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.

11 yorum

 1. Bombaci

  Bol şanslar ben tek bulamadım adminle Show yapmışsınız :)

  • teşekkürler, sana da bol şanslar. badyguardın kalitesi bunlardan fazla bence. çimde daha iyi olmasını bekliyorum ama kumda da çok iyi koştu. kumda iyi koşmasını beklediğim heiwa ile de risk aldım. adanada 3 tekle bulamadım kısmet değilse tekler gelse yine yatabiliyorsun :)

  • BODYGUARD HERO için uzun bir yazı bekliyordum aslında :) Bol şanslar

  • Favori çıkar diye korkuyordum

  • Sümelhan %42 çıkıyor. Zevkli geçecek yarış. Hayırlısı Bombacı’nın dediği gibi :)

  • 55 çıkmış. Bahisler de iyi verecek düşündüğüm gibi olursa 2 ve 3. çifteyi es geçmeyeyim en iyisi. Heiwaya güvenim yüksek olsa asılırdım

 2. Bombaci

  Admin beni iyi tanıyorsun artık şimdi çok pişman oldum. Yeminle Bodyguard hero tek ile başladım bu ayağa. Ve bir ton yazı planladım kafamdan simsiyah yelelerinden tutta atların en çok efor harcadığı son düzlüğe nasıl rahat döndüğünden tutta bir ton yazı planlayıp tek atacağım ayak sonra düşündükçe hepsi oldu:) ama cidden pişman oldum:) hayırlısı olsun artık

 3. Son ayak estergon bu sefer garavasa bırakmaz son viraj üstünlüğünü bence..wind runner korkusu yasayacagım tabii son ayaga kadar gelirsem.-)))Yeriniz varsa..Bol sanslar tüm ekibe..

  • Sana da bol şans. Ondan önce korktuğum atlar var ama kuponu büyütmek istemiyorum

 4. Bu kupon kaçlira

  • 29 lira. Önceliğiniz kendi atlarınız olsun aklınıza yatan atlarla harmanlarsanız kendi şansınızı yaratırsınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir