5 MART 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. KOŞU: Son yarışını kazanırken beğendiğim (3) SANTA RUA, inatçı yapısıyla (6) SERABIM ilk gözüme çarpan isimler olsa da kalabalık tutuyorum.

2. KOŞU: Ara sonrası koştuğu son yarışında tek kullanmıştım olmadı, gelişen nefesiyle bu kez başarabilir (9) NURAĞA. İstikrarlı (3) ÇINARKAN, bu kez daha iyi koşmasını beklediğim (2) ÇERKEZRAMO, ikinciliğe abone olan (6) KAYRABEY öncelikli rakipleri. Mesafede zorlanacağını düşünsem de (10) DİLEKAĞACI’na sürprizde yer veriyorum.

3. KOŞU: 5 ay aradan sonra koşacak ve kaba kumda ilk yarışı. Bu dezavantajlara rağmen pistte çok yatkın olduğunu düşündüğüm (5) HEIWA IWA risk alıp tek kullanacağım isim.

4. KOŞU: Beni yanıltmayıp kalitesini gösteren (1) BODYGUARD HERO seriye bağlar diye düşünüyorum.

5. KOŞU: Tek attım hayal kırıklığı yarattı, sonrasında yıktıkça seriye bağladı (1) SULTANLAR SULTANI. Mesafe nedeniyle sürpriz bir sonuç çıkabilir risk almıyorum.

6: KOŞU: (8) GARAVAS tempoyu koyup bir kez daha kazanabilir. Uzun araya rağmen (7) WIND RUNNER ve İzmir’den gelen (5) SİDELİ yazarak kapanışı yapıyorum. Yeri olanlar kondisyonu iyice yükselen Balballı, Perfectus ve Altınbeşik’i değerlendirebilir.

ALTILIM
1.AYAK: 3,6,4,7,2
2.AYAK: 9/3,2,6,10
3.AYAK: 5
4.AYAK: 1
5.AYAK: 1,6,5,8,3,2,7,4
6.AYAK: 8,7,5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar ben tek bulamadım adminle Show yapmışsınız :)

admin
Yönetici
admin

BODYGUARD HERO için uzun bir yazı bekliyordum aslında :) Bol şanslar

Bombaci
Üye
Bombaci

Admin beni iyi tanıyorsun artık şimdi çok pişman oldum. Yeminle Bodyguard hero tek ile başladım bu ayağa. Ve bir ton yazı planladım kafamdan simsiyah yelelerinden tutta atların en çok efor harcadığı son düzlüğe nasıl rahat döndüğünden tutta bir ton yazı planlayıp tek atacağım ayak sonra düşündükçe hepsi oldu:) ama cidden pişman oldum:) hayırlısı olsun artık

The sakal
Ziyaretçi
The sakal

Son ayak estergon bu sefer garavasa bırakmaz son viraj üstünlüğünü bence..wind runner korkusu yasayacagım tabii son ayaga kadar gelirsem.-)))Yeriniz varsa..Bol sanslar tüm ekibe..

Adnan
Ziyaretçi
Adnan

Bu kupon kaçlira