5 MART 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Safkanın son iki yarışında koştuğu rakiplerinden hangisi burada olsa öyle zannediyorum yüzde 50 ile agf çıkardı. Bu yarışta da bana göre favoridir (3) numaralı SANTA RUA ilk safkanım. Safkanı o kadar çok beğeniyorum ki attığı her adım kendinden son derece emin. Bu grupta da (1) numaralı CREACKER BABY’ye rağmen son düzlüğe lider döneceğine inandığım (6) numaralı SERABIM rakip gördüğüm isimdir.

2.ayak: Birçok ikincilik ve üçüncülüğe bağlayan safkanlar arasında en dikkatimi çeken ve üzerine koyma potansiyelini yüksek bulduğum safkan (9) numaralı NURAĞA. Ben bu safkanın yakın zamanda maidena veda edeceğini düşündüğüm gibi iyi yerlere de gelmesini bekliyorum. Rakip gördüğüm isim şablonumda olacaktır.

3.ayak: Sürekli olarak beraber koşan ve birbirlerini geçme potansiyeli bulunan safkanlar arasında (6) numaralı VELİAHT BETÜL pırıl pırıl parlıyor. Safkanın uzun bir arası var ve bu ara pek hayra alamet değil gibi. Ancak buna rağmen koşarım derse kimse tutamaz. Onun haricinde ki safkanları ayırmak biraz zor. Sıralamam şablonda olacak.

4.ayak: Her yarışında üzerine koyan, potansiyeli yüksek olan ve kalite safkanların mücadelesi benim bugün en merakla beklediğim yarış olacak. (5) FIBONACCİ ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır.

5.ayak: H-14, H-15, H-16 derken dediğimiz gibi sıra KV-6 ya geldi. Kayaların üç atı olduğu yarışta (1) SULTANLAR SULTANI ilk safkanım olup rakipleri mecburen biraz fazla olacak.

6.ayak: Son yarışınınoldukça gösterişli kazanan (8) GARAVAS, bu yarışta daha etkili koşmasını beklediğim (2) BALBALLILI ve (6) TAMGA arasındaki mücadele yarışın birincisini belirleyecektir. Herkese bol şanslar dilerim.

NOT: flash…flash…flash… son dakika ilk ayak (5) numaralı MC GREGOR şablona ilave olmuştur. (15:10)

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-6-5

2.ayak: 9-6

3.ayak: 6-3-7

4.ayak: 5-4-6-2-1-3

5.ayak: 1-4-6-7-2-3

6.ayak: 8-2-6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.