istanbul altili tahminleri

5 MART 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (AZOR AHAİ)

Yorumlara geçmeden önce belirteyim bugün istanbulda nerdeyse jokey kalmadı.Bir çok atın üstünde farklı kişiler olacak o yüzden izmir ve adana bültenine bakıp hangi jokeyler istanbulda olmayacak görebilirsiniz.not aklınızıda bulunsun sitelerdeki tahmincilerin bir çoğu yada bazı bültenler 4 gün önceki duruma göre aynı tahmini paylaşacaklardır hiç biri jokey etkisini düşünmeden. Ben biraz risk alıp erken tahmin tahmin yazıcam bazılarına kimlerin deklare oldugunu duydum bazılarınıda tahmin etmeye çalısıcam sizlerin jokey deklaresi belli olunca kupon yatırmanızı tavsiye ederim.

1.KOŞU 6.ZAFER ATEŞi Anne kan hattında yarış kazanan kardeşleri baba tarafındanda mesafe tutacak garantisi almışken ilk şanslı safkanım.Koşular iptal olunca yaptığı kenter galopta çok neşeli görünen 8.KRIS ANGEL ve inatçılığı ile koşunun favorisi durumundaki 4.MAGIC BULLET ayrımsız yazılmalı.Bugün çok gerilerde olacak ama benim gizli bombam olan 9. MY COST artık eli kulağında olan 5. LUSINGA Son olarakta 2.KING OF ROCK

2.KOŞU Sırayla birbirlerini geçebilecek olan safkanların yarışında ben biraz daha süpriz arayışında olacağım takip ettiğim ve artık her yarışında bomba beklediğim 17. HANÇERHAN ilk safkanım.Dişi olmasına rağmen mesafede başarılı olan 1. AZAT KUŞU Toparlandığını belli eden 3. TURANHAN başta olmak üzere favorilerden 4-5-8 eklemesi yaparak ayağı kapatıcam.

3.AYAK 3. NYMPHADORA Bursa dan kanat takmış gelen safkan eğer halis binseydi tek olarak önereceğim safkan olacaktı. 6. IMPASSABLE GIRL bu yarışta gizli bomba durumundaki 2. ASTA orjin olarak gruptan farklı olan 5. GINA MONTANA yeterli olacaktır.

4.AYAK Günün teki durumundaki 5. CURTARALO benim pistte ne kadar başarılı olsada ben bugün kazanamayacağını düşünüyorum ve diğer tüm safkanları yazarak ayağı kapatıyorum.

5.AYAK Bugün Tolga yıldız diğer pistlerde at binmeyecek olmasına rağmen ceza aldığı için 2.KUTUP a binemeyecek ama yinede benim için safkan günün BANKOSU

6.AYAK Vasat rakipleri yanında kaliteli bir kan hattı olan 9. ÖZUÇAN banko safkanım olacaktı ama koşudaki tek rakibi olan 16. YÜKSEK UÇUŞ u ekleyeceğim.

ŞABLON
1.ayak 6-8-9-4-5-2
2.ayak 17-1-3-4-5-8
3.ayak 3-6-2-5
4.ayak HEPSİ
5.ayak 2
6.ayak 9-16

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Azor Ahai

Azor Ahai
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Azor

Mtatli127
Ziyaretçi
Mtatli127

Tsk bol Sanslar adanayi da erken yorumlamanizi bekliyoruz

admin
Yönetici
admin

Yorumla butonuna bir kere basmanız yeterli.

Hazarim
Üye
Hazarim

Merhaba azor son ayağa yerimiz var ise 11 numarayı ekleyebilirsiniz

ONKAR01
Üye
ONKAR01

Bol şanslar