adana altili tahminleri bombaci

4 MART 2017 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese hızımı almışken günün 2. Programına da tahmin vermek istedim. Adana altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Safkan oldukça zor bir safkan idaresi, ayar verilmesi, sabırla ama sabırla beklenmesi gerekiyor. Safkan zor ancak rakipleri bana göre FÜLANE den de zor değil. Çok riskli olacak biliyorum kapamalık bir ayak olan bu koşuyu riske ediyorum ve risk sevmeyenlerinde buraya hepsi demesini tavsiye ediyorum. Ama ben safkana guveniyorum ve yürekleri ağıza getireceğine eminim. (7) CANIM ÇİĞDEM BANKOM DUR.

2.AYAK: Safkanın birçok defa adını duyduk. Bu yarışta da göstermiş olduğu titizlik itibari ile de oldukça geri planda kalmış. Ama ben suprize açık gördüğüm programda unutulan safkanlara biraz daha ağırlık vereceğim. (5) AVATAR ilk şans verdiğim isimdir.  Bu safkana rakip olarak gördüğüm isimler ise (6) GÖKÇEER ve (3) ON NUMARA dır. Eksik koşmaları durumunda ise (1) GÜLEN EFE devreye girer diyorum.

3.AYAK: Geri planda ancak bu safkanda bu yarışla birlikte uzayan mesafe ısrarı başlayacağını düşünüyorum. Bu yarışta ki performansını da merak ediyorum. (6) GUILTY PLEASURE ilk safkanım. Rakip gördüğüm isimler (2) SHERMAN OAKS ve (7) SHİBUMİ dır. Bu üç ismin haricinde (3) HÜRKUŞ devreye girer diyorum.

4.AYAK: (5) RUMET ve (2) AMERICAN BILLION arasına at gireceğini düşünmüyordum. Ancak dayanamadım ve Agf ye baktım:) dileğen yarışın favorisini ilave etsin.

5.AYAK: Son birinciliği oldukça gösterişli idi. Hatta şimdi uzayan mesafe ile sanki daha da ön plana çıkmış gibi. (4) HUMABARA ilk safkanim. Ben günün favorisini kısa zaman önce 7 yaşından sonra el değiştiren -ki bir safkan bu yaşlarda kolay kolay el degistirmez geriye çekilmeden önce güzel yarışlar koşmasını bekliyorum-  Urfa da gördüğü ikincilikte sonra tekrar Adanaya dönen (7) DISTANT RİSİNG ile yıkacağım.

6.AYAK: (10) KINALI BEBEK ilk safkanım olup rakip gördüğüm isimler şablonumdadır. Herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 7 TEK

2.AYAK: 5-6-3-1

3.AYAK: 6-2-7-3

4.AYAK: 5-2

5.AYAK: 4-7

6.AYAK: 10-4-6-2-1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
Adanalı
Ziyaretçi
Adanalı

4 ayak 1 rahat kazanır

admin
Yönetici
admin

Bu da 5 te kalacak galiba.

Hazarim
Üye
Hazarim

Günaydın sn Bombacı ve değerli tahmin ustalarim kıymetli dostlarım herkese keyifli bir pazar ve bol şanslar temenni ediyorum