Ana Sayfa / Tahminler / 5 Kasım Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

5 Kasım Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını olşuturan zorlu koşuda Adana pistine uyum sağlayan 7-ÇELİKSOY en şanslı isim.Eksik koşması durumunda 4-PASTACI, 8-ROKET devreye girecek isimlerdir.

2.AYAK : Yarış hayatının ilk koşusunda startta oyalanmasına rağmen çok rahat tempoda gelip tabelayı ikinci sırada tamamlayan ve 2.Koşusunda iste bir türlü istediği yolu bulamayan iç kulvar dış kulvar dolaşan 4-KING JENYA bugün farklı koşmasını bekliyorum ve banko olarak öneriyorum.

3.AYAK : Son koştuğu koşuları oldukça tatminkar olan 7-ASİLANECAN favorim.4-ATEŞKARTALI, 3-FAKI BEY, 9-UÇANBİR, 5-SEÇKİNTAY sonraki isimler.8-OSMANBABA ihmale gelmez.

4.AYAK : Günün zorlu diğer mücadelesinde sürpriz ihtimalini göz önünde bulundurarak geniş kuponumda HEPSİ diyorum.

5.AYAK : Son koşularında iyi performans sergileyen 2-COFFEE BEAN devam eden formuyla ikinci bankom.

6.AYAK : 10 yaşında olmasına rağmen 9-KARADENİZ bir solukta yarışı bitirebilir favorim.Ağır sikletine rağmen 1-DEMİRONUR, 3-ÇÖLRÜZGARI, 11-AKARÇAY, formunu koruyan 13-YETİŞ, 4-PEKKURT, 8-DİLŞANKIZI, 6-MANSOOR ve 2-HIZLITAY benim sıralamam.

ALTILI GANYAN KUPONUM (GENİŞ):

1.AYAK : 7 - 4 - 8

2.AYAK : 4

3.AYAK : 7 - 4 - 3 - 9 - 5 - 8 - 6

4.AYAK : HEPSİ

5.AYAK : 2

6.AYAK : 9 - 3 - 11 - 13 - 1 - 4 - 8 - 6 - 2

TUTAR : 97,20 TL

 

ALTILI GANYAN KUPONUM (EKONOMİK) :

1.AYAK: 7 - 4 - 8

2.AYAK : 4

3.AYAK : 7 - 3 - 4 - 6 - 8

4.AYAK : 8 - 5 - 6 -2

5.AYAK : 2

6.AYAK : 9 - 11 - 1

TUTAR : 9 TL

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
Yaşar
Ziyaretçi

Altılı Ganyanın 1.Ayağında; 2200 metre mesafeli Yamaklara ait Handikap 14 koşuda performansları istikrarsız isimlerin mücadelesi bizleri bekliyor. Öncelikle koşuyu kafamda koşturduğumda en seri isim olan Roket favorimdir. Safkanın son 2 yarışına baktığımda ise hem Borayel, Allalem, Dilşar Beyi ve Yalınayak gibi seri isimlerle koşmuş hemde dış startlardan çıktığı için bir türlü liderliği alamamıştı. Tüm bu dezavantajlara rağman koşuyu kazanan isimlerin hep 1 saniye arkasında tabela dışında kalmıştı. Bugün hem az at start alacak hemde seri rakibi Emirsultan haricinde seri rakibi yok ki Emirsultan da 63 kg ile start alacak. Ne kadar bozabilir muamma yada safkanın stilini bozmak için çabalar mı… Read more »

admin
Yönetici

Başka sitelerin yorumlarını neden burada paylaşıyorsun?

admin
Yönetici

Ramazan bugün senden yaptım kuponu, 7 ÇELIKSOY tekti sonra değiştirdim hepsi yaptım 🙂

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

Hadiya keşke degistirmeseydin bende çok tutuyordum tek atamadim 3 atla gectim

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

ekonomik kuponumda bi hata olmus galiba o 3 nerden çıktı 🙂

admin
Yönetici

düzelttim 🙂

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

Teşekkürler 🙂

Yazar: Ramazan Yılmaz

32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.