Ana Sayfa / Tahminler / 5 Kasım 2013 Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

5 Kasım 2013 Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşu yine KAYA ekürileri ablukasında.Son 10 koşusunda 7 kez tabelada yer alan 3-YAŞAR AMCA tek atmayı düşünüyordum fakat KAYA ablukasına takılma olasılığı yüzünden tek atamıyorum.Koşuda 7 safkan var 4ü KAYA ekürisi KAYA'lar kendilerine özel koşu düzenlemiş adeta.Bu yüzden ekürilerden ik atı dışarı atıp HEPSİ diyorum.

2.AYAK : Ankara pistinde koştuğu ilk 1100 metre kum koşuyu son virajdan sonra rahat tempoyla kazanan 10-TEKİNEFE sonraki çim koşusunda şuanda Grup koşularda koşan safkanlarla geç çıkmasına rağmen 4.lük yaptı.182 günlük aradan sonra koşmasına rağmen etkili galoplarıyla benim bankom.Riske etmek istemeyenlere Ankara kumunu yadırmaz ise 4-SONKALELİM, 3-SEVİMLİ, 9-SANCAKTEPE ve 6-SAĞNAKHAN önerebileceğim safkanlardır.

3.AYAK : 2-SABIR OĞLUM ve eküri destekli 5-KARTACALI arasında geçeceğini düşündüğüm koşuya son üç koşusunu kazanan formda isim 4-SLY BELLE yarışa ortak olabilir.3-GOLDEN CHANCE sürpriz.

4.AYAK : Günün 5.Koşusunda ağır kilosuna rağmen 2-SENBEN kazanmaya en yakın isim.2 yarış gören 3-AMAZONİK ve hafif sikletiyle 5-DESTENAZ rakipleridir.

5.AYAK : Son koşuları tatminkar olmasada 2-HAPPY HAPPY benim favorim.Piste uyum sağlarsa 4-ONE OF A KIND yarışa ortak olabilir.Formda isim 3-SPICE CAT uyumlu binicisiyle bu ayağın olmazsa olmazı.

6.AYAK : Günün zorlu maiden mücadelesinde benim sıralamam 1-DORUKCAN, 3-SPEEDY HERO, 10-SEKVENS, 6-GARDEN OF HEAVEN, 11-SWORD OF THUNDER, 2-KAFKAS RÜZGARI, 5-FAIR UDAÇİ, 8-MY BLACK ROSE, 4-ALY GIRL

 

ALTILI GANYAN KUPONUM (GENİŞ) :

1.AYAK : 3 - 5 - 6 - 2 - 1

2.AYAK : 10

3.AYAK : 2 - 5 - 4 - 3

4.AYAK : 2 - 3 - 5

5.AYAK : 2 - 4 - 3

6.AYAK : HEPSİ

TUTAR : 90 TL

 

ALTILI GANYAN KUPONUM(EKONOMİK) :

1.AYAK : 3 - 5

2.AYAK : 10

3.AYAK : 2 - 5 - 4 - 3

4.AYAK : 2

5.AYAK : 2 - 4 - 3

6.AYAK : 1 - 2 - 3 - 10

TUTAR : 4,80 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

4.ayakta 5 DESTENAZ yerine 4 DESTENQZyanliz yazmisim.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.