5 HAZİRAN 2018 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Koşmuş olduğu son yarış sonrasında öyle tahmin ediyorum çok hedef grup olmadıktan sonra safkanı kuma çıkarmayacaklarını düşünüyorum ve bana göre buranın en iyilerinden biri olmaya aday. Urfa’dan gelen bir safkan için herhalde bir başka tahmicinden TC hudutları içinde daha iddialı bir cümle duyamazsınız. Bu iddiam ne kadar doğru çıkar bilmiyorum ancak iç kulvar avantajı ile birlikte iyi yer tutacağını tahmin ettiğim safkan trafik sorunu yaşamadığı taktirde bariyer dibinden yol bulup arka grubu avlamaya gideceğini tahmin ediyorum (2) numaralı ZEROCAN ilk safkanım. Pistte zıpkın gibi duran ve farkını hissettiren bir başka safkan ise (4) numaralı KRALDOĞU rahat döneceğini tahmin ettiğim yarışta son 200 e kadar ön grubun bitmesini bekleyeceğini tahmin ettiğim safkan son 200 den sonra arka gruba kesinlikle farkını hissettirecektir. Çim pist acemiliğini son yarış ile birlikte üzerinden attığını tahmin ettiğim safkanın bu yarışa daha hazır gireceğini tahmin ediyorum (1) numaralı CİBEKOĞLU üçüncü şans verdiğim isim. Son yarışında ağır pistten etkilendiğini düşündüğüm safkanın gerçek gücünü göremediğimizi düşünüyorum. Normale döneceğini tahmin ettiğim pistte çok farklı bir profil çizme potansiyeli bulunan (5) numaralı TAMERŞAH dördüncü şans verdiğim isim olup çim pişt performansı soru işareti olan (3) numaralı İNFİCAR inatçı yapısını pistte koyarsa rakiplerinin şaftı kayabilir son şans verdiğim isimdir.

2.ayak: 13.50 ganyan ve %3 AGF ile koşmuş olduğu son yarışta iki atla kafada önerdiğim (10) numaralı AREYEKİ bu yarışta yine ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır.

3.ayak: Mesafesinde ve gücü nispetinde formda safkanların mücadelesinde (3) numaralı KOMET ve (4) numaralı CEVHER’ in ben bir adım daha önde olduğuna inanıyorum. Yalnız son koşusunda tabela dışında görünüşünü startta takılmış ve mücadele içinde yer alamamış olmasına bağladığımdan (8) numaralı ERBOĞA’ya ben yinede burada şans verilmesinden yanayım. Ankara kumuna ne derece uyum sağlayacağını merak ettiğim (2) numaralı TUTARLI son şans verdiğim isimdir.

4.ayak: (3) numaralı ÖMER IN MY HEART üstün görüntüsü, kalitesi ile birçok yarış severin haklı tek tercihi olacaktır itirazım Yok. Benim yanına takviye yazacağım isim (2) numaralı KING SERKAN olacak.

5.ayak: Safkanı önlerde bozacak rakipleri var, sonradan gelecek rakipleri o da var. Ancak ben safkanın kesinlikle kazanma kıvamında olduğuna ve bu mesafe ve grubun buna uygun olduğuna inanıyorum. Ankara’da ki başarılı üçüncülüğünün ardından Kocaeli’nde ki yarışında yakın ara OSMANİYE ÇOCUĞU arkasında yer alışı istim üzerinde olduğunu gösteriyor. Kısalan mesafede sert tempoya gireceği soru işareti olsa da rakiplerinin sorunlu isimlerden oluşması benşm safkanı tek olarak riske etmeme sebep oldu. Çok risklide olsa (4) numaralı KÜLÜNK AĞA BANKOMDUR.

6.ayak: (1) numaralı QAUSAR ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır Bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-4-1-5-3

2.ayak: 10-3-7-5-11

3.ayak: 3-4-8-2

4.ayak: 3-2

5.ayak: 4 tek

6.ayak: 1-9-6-7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x