05 HAZİRAN 2018 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

1.AYAK : Çok fazla riske alınabilecek bir koşu olarak görmediğim ters sonuca açık bir koşu. Risk almayı düşünmediğim giriş ayağında bütün isimlere şans vererek HEPSİ demek istiyorum. Az at tercih edecekler için değerlendirilmesi gereken öncelik isimler 4 KRALDOĞU ve 3 İNFİCAR değerlendirilebilir.

2.AYAK : Rakiplerine göre kilo avantajının daha iyi olduğunu düşündüğüm sevdiği mesafede koşuyu kazanmaya en yakın isim olarak gördüğüm 5 TAŞRALI koşunun önde ismi olup, son startını kazanma başarısı gösteren ve devam ettirdiği formuyla yarışta şanslı olabilecek hazırlıkları güzel 3 BERKUK, Çok fazla isme şans vermeden takip isimlerimden olan sürpriz barındıran 6 MÖSYÖSPARTAKÜS şans verdiğim bir diğer isimdir.  Son startında koşuda ve kuponumda banko olarak önerdiğim 1 Benazir kız’ı bugün için kuponumda yer vermedim. Kilodan etkileneceğini düşünüyorum.

3.AYAK : Bana göre en zorlu koşulardan birisi yakın isimlerin start aldığı bu yarışta ilk şansı son koşusunu çok fazla ölçü almadığım 7 KRALARSLAN”a veriyorum. Tabela içerisinden kolay kolay düşmeyen 6 ÖZAYBERK, Bu tip mesafelerde ters sonuçlar çıkarabilen 5 UMUTÇİÇEĞİ , Son iki startını kazanıp formda gelecek olacak 4 CEVHER , Ara sonrası gördüğü yarışla kondisyon kazanan sevdiği mesafede 3 KOMET ve son olarak Kocaeli pistinde son iki yarışı kazanarak çıta yükseltilen yakın pistte getirilen 2 TUTARLI şans verdiğim bir diğer isimdir.

4.AYAK : Günün yüksek potansiyelli favorisi barındıran bir koşu. Ankara pistinde çok etkili ve güzel derecesiyle ön planda olacak olan 3 ÖMER IN MY HEART koşuda ilk şansı isim olup, Ankara pistine geldikten sonra adeta sınıf atlayan her geçen gün üstüne koyarak yarışlarında başarılı olan 2 KİNG SERKAN ve inatçı stiliyle bugün etkili hazırlıklarına da bakıldığında ters bir yarış gelebilecek 4 SUMEL HAN koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

5.AYAK : Liman tercihlerimi son iki ayağa ayırdım. Kısa bir aranın ardından bugün start alacak olan ve hazırlıklarıyla bu rakiplerini çok rahatlıkla geride bırakabilecek kaliteye sahip olduğunu düşündüğüm 2 DUKE PROSPERO koşuda BANKO tercihimdir.

6.AYAK : Bir kez daha A.sözenin bugün için de tercih ettiği Ankara pistinde ki idman görüntüsünde bu kez birinciliğe yakın olduğunu düşündüğüm 7 ATLAS BEYİ’nin rakiplerinin önünde koşuyu kazanmasını  bekliyor ve ikinci liman olarak BANKO tercihim olarak tek geçiyorum.

Bütün yarışseverlerimize Bol şanslar Dilerim.

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8,9

2.AYAK : 5,3,6

3.AYAK : 7,6,5,4,3,2

4.AYAK : 3,2,4

5.AYAK : 2

6.AYAK : 7

TUTAR : 34,02 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Erdal Balcı

Bol sanslar yavuzhan

admin

Bol şanslar

PINARBASILI

Bol şanslar Yavuz hocam.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x