kocaeli altili tahminleri bombaci

5 EYLÜL 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Kocaeli altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: 3 yaş Arap’ların H-14 mücadelesinde son düzlüğe (1) BABALARINBABASI’nın lider döneceği yarışta hemen iç kulvarından start alacak olan (9) GAZANFER’in yarışın kaderini belirleyeceğini düşünüyorum. 1200 metrelik yarışta en dış kulvardan yarışın liderliğine soyunacak olan (1) BABALARINBABASI’nın hemen arkasında yer tutacak olan safkan istediği presi koyabilirse bu yarış karakolluk olur ki bu safkanda bu potansiyel fazlası ile var yok eğer etliye sütlüye karışmayayım derse görev iç kulvar avantajı ile (2) APASBEY’e düşüyor. Eğer bu safkanda kesilecek diye bakarsa o zaman ben size söyleyeyim görev (4) KIZGINDEMİR’e kalır ve buda ben karışmam derse Ankara’dan iddialı gelen (6) ABUZERHAT sonlarda açılın ben geliyorum diyebilir daha da kimse ses çıkarmaz ise (1) BABALARINBABASI tek kalır.

2.ayak: 3 ve yukarı İngiliz’lerin H-16 mücadelesinde ön planda birçok safkan var. Kim gelse şaşırmayacağım mücadelede -ki bunun en büyük sebebi muhtemel yavaş geçecek olan yarış temposu olduğunu düşünüyorum- ilk şansı (5) BLUE POWER’a vermek istiyorum. Dilinden çok iyi anlayan pilotu ile birlikte sevdiği pist ve mesafede gruba hakim olabilir. Son birinciliğini gayet güzel bulduğum (7) IAN TAPP ilk rakip gördüğüm isim olup son ikinciliği tesadüf değil ise gelir diyemem ancak yürekleri ağza getirebileceğine inandığım (12) DEMİR RIFKI rakip gördüğüm isimdir.

3.ayak: Çok sert yarışa sahne olacak mücadelede süprizde iki safkana yer vereceğim. Taylığından beri çok iyi bildiğim ve çok sevdiğim safkan vermiş olduğu aradan sonra bir yarış gördü. Yarışını büyük bir keyif ve merakla seyredip bir sonraki yarışı iple çektim. Yarışın başından sonuna kadar acaba deyip umutsuzluğa kapılacağınız safkanın en büyük özelliği oyun oynamadığını ve gerçekten bu piste yarışmak için çıktığını çok iyi bilmesine rağmen son düzlüğe kadar pilotu ile dalga geçmesi. Bu klasik olarak sonlarda bekleyip son 300 de siprint atması falan değil. Bu safkan son düzlüğe kadar pilotu ile dalga geçip ne acelen var dercesine inatlaşıyor. Yarış içinde birçok defa buda at mı deyip son düzlükte yoksa geliyor mu hadi be oğlum diye bağıracağınız (5) JUNIOR PIANIST ilk safkanım. İstanbul’da koşarken benimde üzerinde çok durduğum ve hakkında çok şey duymama rağmen bir türlü beklenen patlamayı gerçekleştirmeyen ancak kafada verdiğim safkan kadar kalite olduğuna inandığım (7) MIZZEN OF TURKEY rakip gördüğüm isimdir.

4.ayak: İkinci sınıf İngilizlere ait maiden koşuda bu mesafede ben hiçbir safkanı garanti görmüyorum tercihim HEPSİ olacak.

5.ayak: Safkan bir üste geri çekildi ve sorunları tamamen bitti ise bu gruba yine ölüsü yeter. (5) DERHADIR İlk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır.

6.ayak: Son iki yarışında da göster ki Kocaeli’nde yarış olduğu sürece kazanacağım diyor. AGF oranı ne olur bilmiyorum ancak görünen o ki sığınılacak liman olarak görülecek ve altılı ganyanda ikramiyenin miktarını bu koşu belirleyecektir. Benimde güvendiğim safkan (5) PROXIMO Kocaeli’nde BANKOM dur.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-9-2-4-6

2.ayak: 5-7-12

3.ayak: 5-7

4.ayak: HEPSİ

5.ayak: 5-4-11-9-8-6

6.ayak: 5 TEK

NOT: Eğer ilk üç ayakta sıfır çekersem dördüncü ayağı garantiye alayım dedim. Gerçekten ilk ayaktan bile emin değilim. İşin şakası bir tarafa garanti oyuncular için ilk üç ayak ciddi risk içeriyor. Ama olurda geçersem arkadaşlarımın bir süre aradığı numaraya ulaşamayacağı kesin :) herkese bol şanslar…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
27 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

admin

Gece iyi başladın mesai yetmedi tabi :)

admin

Farkettim, bende yarım gözle bakıyordum :) Gönlüne göre gelsin.

toprak_tan

Bol Şanslar

yavuzhan41

Bol şanslar

kadir

Bol şanslar emeğimize sağlık

atacancelom

teşekkürler

06Cengo06

Selamlar bolşanslar 😊

Mehmet28

bol şanslar bombacı

06Cengo06

Gecmiş olsun bolşans kardes 😊

Adrian

Bol şans Bombacı kardeşim

Mahmut

Bombacı kardeşim bol şanslar.
1ayk/ 3,1

2ayk/8,4,3

3ayk/6,4,3,5,7

4ayk/7,1,3,2

5ayk/5,6,8,9

6ayk/7 TEK herkese bol şanslar

ofsayt

Yazdigin gibi gelsin bombaci usta

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar bombacı:)

Ramazan Yılmaz

yok estfurullah sana çekecek kılıcım yok bu sefer bendede son ayak aynı tek bi fark var oda ilk ayak bende 1 tek sende de kafa atı :)

Ramazan Yılmaz

gerçi üçüncü ayakta pek uyuşmamışız 1.2.7 bende de

Ramazan Yılmaz

Her gece bakıyorum çıkartıyorum bu gece atarım yorum diyorum bi bakıyorum saat geçmiş gitmiş derken atamadım ama niyetime var bombacı bu gece startı veririm :) bu arada 1 yalan oldu :)

Ramazan Yılmaz

ne varsa sende var tıkıştırmışsın 6yı sona :)

admin

Şuraya mıgır bi kupon koyayım kimseyi zehirlemeden :)

3-8-9-11 //
1-2-3-6-7-8 //
2-3 //
7 //
2-5-11 //
4-5 //

27
0
Tahmin paylaş.x
()
x