5 EYLÜL 2017 KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

Bayramda bir maç yaptık onda da sakatlandık. O nedenle bayramda atlardan uzak kaldık. Bugün ilk iki ayakta riskli tercihlerde bulundum. Göle maya çaldım ya tutarsa diye. Siz önceliğinizi kendi tuttuklarınıza verin. Herkese bol şanslar.

2. KOŞU: Birbirine yakın isimlerin bir araya geldiği ilk ayağı iki atla geçmeye çalışacağım. Bunlardan ilki son yarışını el oynatmadan kazanırken beğendiğim (7) BOĞAZLI, diğeri ise Ankara’dan gelen (6) ABUZERHAT.

3. KOŞU: Son başarılı yarışı, uygun kilosu ve yetenekli binicisiyle ilk şansı (12) DEMİRRIFKI’ya veriyorum. Çok iyi bir yıl geçiren Nevzat Avcı’nın bindiği (9) BEAUGAZON, formda (5) BLUE POWER, (7) IAN TAPP ve (8) PARLAN yazıyorum.

4. KOŞU: Formunu bulan (2) THE WORLD IS YOURS programa ilk baktığımda tekolur diye düşündüğüm isimdi. Sonra yarışgören (5) JUNIOR PIANIST aklıma takılınca 4 ata çıkarmıştım. BOMBACI‘nın tahminleri okuyunca dedim ki; birlikte ilk iki ayakta SIFIR çekersek ondan önce garanti ayak olsun diye kapattım. Hayırlısı bakalım :)

5. KOŞU: Aslında bu ayağı da kalabalık tutmak istiyordum ama şartlar elvermedi. Favori (7) TRY MY ve kuma yatkın orjniyle (6) MULTİ MİLYONER yazarak geçiyorum. Azaraks’ın kızında aklım kaldı ama neyse.

6. KOŞU: (5) DERHADIR kalite olarak önde ama arası var. Şans verdiğim diğer isimler şablonda.

7. KOŞU: Mesafeyi bulunca çok iyi koşmaya başlayan ve son yarışını el oynatmadan kazanan (5) PROXIMO ile uğraşayım dedim ama arpa çok pahalıya geliyordu :)

 

ALTILIM
1.AYAK: 7,6
2.AYAK: 12,9,5,7,8
3.AYAK: 2/5,1,4/7,6,8/3
4.AYAK: 7,6
5.AYAK: 5,9,8,6,7,4
6.AYAK: 5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Geçmiş olsun, bol şanlar.

Adrian

geçmiş olsun Mehmet

Bombaci

Bol şans 😂😂😂

harun

hayatta tutmaz ilk ayaktan yatarsın

Burak34

Mehmet Bey ikinci ayak hayatta tutmaz, kesin yatarsın :) totem yapalım :)) Başarılar usta ;)

Bombaci

evet evet bu çok iyidi senin atlar tabela yapmaz 😂😂😂😂

11
0
Tahmin paylaş.x
()
x