5 EYLÜL 2016 PAZARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

Biraz geç de olsa Adana ile ilgili fikrim kısaca şöyle;

1.AYAK: Son yarışı 7.05 ganyanla baş boyun 3. kalan AL GINETTA bu kez muhtemelen o kadar cazip olmasa da yine ilk atım. Aprantisnin işlerini bizzat yaptırdığı safkan kazanmaya yakın ve alternatif banko adayım. Rakip olarak son iki yarışını kazanan formda isim 7. THE FLAMINGO, 5.DIVINE POWER, 9.SOLO TÜRK öneririm. Bombayı son ikinciliğinde takibe aldığım 8. WHITE CREST yapabilir.

2.AYAK: Çok atın şansının olduğu Handikap mücadele sürpriz bitecek gibi görünüyor; ben ilk şansı sürekli tabelada yer bulan 6.HARD STONE a veriyorum. 5.SOĞUKKANLI, 7.CONTROLLABLE, 3.SHIBUYA, 2.SHARK ATTACK, 9.BLACK GHOST, 11.ASİL TAY ve kilosuna rağmen 1.SKORER ile geçmeye çalışalım.

3.AYAK: İlk kez koşacak Arap taylarında favorim 2.BEKMEZCİNİN OĞLU. 11.KIRŞAFAK, hafif kilosu ile 3.BERKSOYHAN ve. 12.ŞARKICIBALIK rakip gördüğüm isimler.

4.AYAK: Ankara’dan sonra nispeten daha uygun gruba gelen 1.GLOIN favori. 2. KING CROWN sert rakip, sürprizi boş kalırsa 5. ICE PRINCESS yapabilir.

5.AYAK: Sürekli takip ettiğim DİLŞEKER yine koşuyor. Bu safkanın kazandığı yarışların çoğu 1400-1900 çim pistte; Yamak yarışta üzerinde diğer aprantilere göre daha tecrübeli M.Manav idaresinde şeytanın bacağını kıracak diye düşünüyorum. Banko

6.AYAK: Kısa mesafede tercihli start ile en dıştan çıkacak olan 3.CENGO kafayı alır, virajı da iki üç boy önde dönerse bitirebilir. Arkadan sprint ile gelebilecek 5.BUZUL ve 10.SILASU olabileceğini düşünüyorum.

4 / 7,5,9,8

6,5,7,3,2,9,11,1

2,11,3,12

1,2,5

2

3,5,10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.
COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Bol şanslar Gufre. Engin Çakıroğlu baya bi ara vermiş olsa da Bursa’nın kafa jokeylerindendi.

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

zaten genelde bursa ve izmir ters pist denilen yerlerde kendi çalıştırdığı taylara binerdi uzun mesafede çok canlar yakmışlığı var enginin :) şimdi baktımda 399 tane kazanmış :)

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Gufre