5 EKİM 2018 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1 – AYAK: İlk koşusunu kazanıp ara veren, KV6 ve G2 koşularda 4.lükleri bulunan 6 – HÜRAT ilk kum koşusuna rağmen favorim. Yarış çim olsaydı muhtemelen tek atardım. İlk yarışlarını aynı derecelerle uzak kazanan 3 – COOL IMAGE ve 5 – DENİZ MAVİSİ ise grup için yeterli isimler. Güzel işleri ile Akındayım orijinli 9 – LAST STATION sürpriz.

2 – AYAK: 4 – DENİZ KÖPÜĞÜ ve 6 – KARTAL KIZ arasındaki mücadeleye güzel hazırlıkları ile 7 – KIRIM FIRTINASI katılabilir.

3 – AYAK: Ankara’nın rövanşında 5 – GOOD CURRY ve 3 – COOGER karşı karşıya. Geçen yarışta beklemediği bir direnişle karşılaşan GOOD CURRY, bu sefer daha hazırlıklı olsa da şanslar eşit.

GOOD CURRY KOŞMAZ. 

4 – AYAK: 1- GÜMBÜRGÜMBÜR yine favori fakat 3 – ERTEMİZ ve 4 – AMANKAYA’dan da iyi bir yarış bekliyorum. 2 – BUDAKHAN sürpriz.

5 – AYAK: Zorlu koşuda sıralamam şablondadır.

4-11-6-1-7

6 – AYAK: Günün en büyük bankolarından birisi olan 1 – BEYHANEFE güzel işleri ile favorim. Tek atmak istemeyenler için; 12 – ŞEPŞEKER’in son 3.lüğü çok başarılı. Koşu gören 8 – YURTYAPAN ve iyi durumu ile 5 – KÜRŞAD favoriye rakip diğer isimler.

Kupon

6-3-5-9
4-6-7
3
1-3-4-2
4-11-6-1-7
1 // 12-8-5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x