5 EKİM 2018 CUMA BURSA 1. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese ilk altılının saat 13:30 da başlayacağı Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir

1.koşu: 2016 yılında yarış hayatına başlamadan önce safkan için “dişi CANKARDEŞLER” geliyor tabirini duymuştum. Kocaeli gibi yerden nasıl dişi bir CANKARDEŞLER çıkacak diye düşünürken hava deliksiz üç yarış üst üste geldi. Her yarışında sürekli olarak gözümün üzerinde olduğu safkan son yarışında tamamım sinyali verdi. Safkan için epeydir kafa da bahsedip bahsetmeme konusunda bekliyorum. Burada ki bir çok rakibine istinaden siklet avantajı, rakiplerinin formsuzluğu, vermiş olduğu uzun aralar bir tarafa safkanın da has pilotu ile buluşması ile değil kafada ilk at vermek tek olarak riske etmeye karar verdim. Oldukça riskli bir hamle olsa da ismini tek olarak buraya bırakmak istediğim safkanın hiç olmadık yerde can yakacağını biliyorum. Lafı çok fazla uzattım bir türlü istenileni tam olarak vermeyen safkanın nabzına göre şerbet verilirse burada yemede yanında yat. (11) numaralı ZEYTİNBAĞI çok risklide olsa BANKOMDUR.

2.koşu: Sonucunu tam olarak kestirmenin çok güç olduğu mücadele de gerek kalitesi gerekse kuma daha yatkın olduğunu düşündüğüm yapısı ile (10) numaralı SEVDEGÖR ilk safkanım.

3.koşu: Böylesi bir grupta ister istemez mesafe uzadıkça bunun işine yarayacağı ilk iki safkan (1) KUTLUERİNOĞLU ve (5) MUHRİP olacak. Bu iki safkanın yarış boyunca birbirini kollayacağını ve yürümek için özellikle MUHRİP’in KUTLUERİNOĞLU’nu bekleyeceğini tahmin ediyorum. Dileyen bu iki safkanla bu ayağı riske edebilir. Ben sadece bu iki safkanın erken mücadeleye girip birbirini yıpratma ihtimaline karşı çok süpriz de olsa (7) numaralı ZAMAN YOLCUSU’nun pusuda bekleyeceğini düşünüyorum. Eğer bu safkan son düzlüğe yeteri dinçlikte çıkar rakipleri de son 300 den sonra yarıştan düşerse kopar gelir mi? Bence ihtimal dahilinde safkan üçüncü sırada şans vereceğim isimdir.

4.koşu: Burada ki safkanlar içinde beklentimin olduğu isim (9) numaralı HANAYLI. Safkan ilk sırada şans vereceğim isimdir.

5.koşu:  Rakipleri içinde safkan çok farklı yerde. Seyretmesi de büyük keyif veren safkan yine son metreler de yürekleri ağızlara getirecektir. (1) AYZA ilk safkanım. Olası trafik sorunu veya siprinte geç kalması durumunda son dönemde form sıçraması yapan (3) numaralı CRAZY CHICK devreye girer diye düşünüyorum. Çünkü bu safkanın yarışı biraz daha önlerde kabulleneceğine inanıyorum sonlarda boyun eğmeyebilir. Dileyen bu ayağı bu iki safkanla riske edebilir. İlk ayaktan aldığım avansla ben şansımı biraz daha zorlamak istiyorum. El değiştirdikten sonra kıpırdama sinyalleri veren safkan uygun geupta gelmek için hazır durumda. Burada oldukça fantazi gibi dursa da takibimde olan (9) numaralı PEKİN GOLD’ a üçüncü sırada şans vereceğim. (2) KÖREBE ve (4) ROWDY daha sonra.

6.koşu: Günün en karışık yarışlarından bir tanesi. İmkanı olanların kalabalık tutmasında fayda var. Sıralamam şablonda olacaktır. Herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 11 tek

2.ayak: 10-9-8-5-1

3.ayak: 1-5-7

4.ayak: 9-11-3-5

5.ayak: 1-3 /// 9-2-4

6.ayak: 4-5-7-1

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şans Bombacı. Cankardesleri anınca turbodan olan kardeşine bakayım 3 yaşına girmemiş mi diye. 2ymis daha adını kardeşcan koymuşlar

Bu arada kupondan at çıkarsa 4. ayağa cennetmavisini değerlendir. Oynarsam ikinciye oynarım ama kendim yazmam :)

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Yaptık bir kupon
3
1,3,9,7,10
5,3,1,8,7,4
6,3,2,7
8,6,3
3

Hoşuma gitmeyen iki durum var. Birincisi; mazlumun yanında olmayı severim ama çok favori olması canımı sıktı. İkincisi bu kadar 3 numara yazacak olmak

admin
Yönetici
admin

Bu da benden gelsin.

1.Ayak : 3,9,11
2.Ayak : 1,3,9
3.Ayak : 3,6,9
4.Ayak : 3
5.Ayak : 5
6.Ayak : H

admin
Yönetici
admin

Yıktım bende :)

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şans adminim. Uzak mı çekti

admin
Yönetici
admin

Sonunu seyretmedim artık kaç boy olduysa :)

Mehmet28
Üye
Mehmet28

:) geçen yarış geleydi iyi olacaktı. İki tekle bulamamıştım

baranovici
Ziyaretçi
baranovici

Bu platformda yorumcu arkadaşlardan birisi, kim oldugunu hatırlayamadıgım için özürdilerim ama kaç yarıştır ısrarla önerdiği bir isim KARAHİNDİBAYA!!!

baranovici
Ziyaretçi
baranovici

3.6.9.11
1.3.5.7.9.11
1.3.7.8
2.3.6
8
2.3.4

Bu da altılımız. Adana’dan sevgiler tüm arkadaşlara

Uzman34
Ziyaretçi
Uzman34

Bol sans güzel kurgu