5 EKİM 2018 CUMA BURSA 1. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese ilk altılının saat 13:30 da başlayacağı Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir

1.koşu: 2016 yılında yarış hayatına başlamadan önce safkan için “dişi CANKARDEŞLER” geliyor tabirini duymuştum. Kocaeli gibi yerden nasıl dişi bir CANKARDEŞLER çıkacak diye düşünürken hava deliksiz üç yarış üst üste geldi. Her yarışında sürekli olarak gözümün üzerinde olduğu safkan son yarışında tamamım sinyali verdi. Safkan için epeydir kafa da bahsedip bahsetmeme konusunda bekliyorum. Burada ki bir çok rakibine istinaden siklet avantajı, rakiplerinin formsuzluğu, vermiş olduğu uzun aralar bir tarafa safkanın da has pilotu ile buluşması ile değil kafada ilk at vermek tek olarak riske etmeye karar verdim. Oldukça riskli bir hamle olsa da ismini tek olarak buraya bırakmak istediğim safkanın hiç olmadık yerde can yakacağını biliyorum. Lafı çok fazla uzattım bir türlü istenileni tam olarak vermeyen safkanın nabzına göre şerbet verilirse burada yemede yanında yat. (11) numaralı ZEYTİNBAĞI çok risklide olsa BANKOMDUR.

2.koşu: Sonucunu tam olarak kestirmenin çok güç olduğu mücadele de gerek kalitesi gerekse kuma daha yatkın olduğunu düşündüğüm yapısı ile (10) numaralı SEVDEGÖR ilk safkanım.

3.koşu: Böylesi bir grupta ister istemez mesafe uzadıkça bunun işine yarayacağı ilk iki safkan (1) KUTLUERİNOĞLU ve (5) MUHRİP olacak. Bu iki safkanın yarış boyunca birbirini kollayacağını ve yürümek için özellikle MUHRİP’in KUTLUERİNOĞLU’nu bekleyeceğini tahmin ediyorum. Dileyen bu iki safkanla bu ayağı riske edebilir. Ben sadece bu iki safkanın erken mücadeleye girip birbirini yıpratma ihtimaline karşı çok süpriz de olsa (7) numaralı ZAMAN YOLCUSU’nun pusuda bekleyeceğini düşünüyorum. Eğer bu safkan son düzlüğe yeteri dinçlikte çıkar rakipleri de son 300 den sonra yarıştan düşerse kopar gelir mi? Bence ihtimal dahilinde safkan üçüncü sırada şans vereceğim isimdir.

4.koşu: Burada ki safkanlar içinde beklentimin olduğu isim (9) numaralı HANAYLI. Safkan ilk sırada şans vereceğim isimdir.

5.koşu:  Rakipleri içinde safkan çok farklı yerde. Seyretmesi de büyük keyif veren safkan yine son metreler de yürekleri ağızlara getirecektir. (1) AYZA ilk safkanım. Olası trafik sorunu veya siprinte geç kalması durumunda son dönemde form sıçraması yapan (3) numaralı CRAZY CHICK devreye girer diye düşünüyorum. Çünkü bu safkanın yarışı biraz daha önlerde kabulleneceğine inanıyorum sonlarda boyun eğmeyebilir. Dileyen bu ayağı bu iki safkanla riske edebilir. İlk ayaktan aldığım avansla ben şansımı biraz daha zorlamak istiyorum. El değiştirdikten sonra kıpırdama sinyalleri veren safkan uygun geupta gelmek için hazır durumda. Burada oldukça fantazi gibi dursa da takibimde olan (9) numaralı PEKİN GOLD’ a üçüncü sırada şans vereceğim. (2) KÖREBE ve (4) ROWDY daha sonra.

6.koşu: Günün en karışık yarışlarından bir tanesi. İmkanı olanların kalabalık tutmasında fayda var. Sıralamam şablonda olacaktır. Herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 11 tek

2.ayak: 10-9-8-5-1

3.ayak: 1-5-7

4.ayak: 9-11-3-5

5.ayak: 1-3 /// 9-2-4

6.ayak: 4-5-7-1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Bombacı

admin

Zeytinbağı nın Kocaeli yarışları etkili oldu sanırım. Bu programa böyle tek lazımdı :)

BAY UZMAN

bol şanslar
sevde gör….MAZLUM ZÜLFİKAR….KUTLU ERİN OGLU BANKOLARIM

BAY UZMAN

1.koşu..2.3.4.8.9.11
2.koşu 10…/9.5
3.koşu1 kutluerin oglunun kuyrugunu göremezler yeterki virajda liderligi alsın peki alırmı? kovada ve memduh aga birbirini yerse alır yok zaman yolcusu enteresan koşarsa babamemduh bekler ve kutluerin oglunu geçer her şey zaman yolcusuna baglı ama en garantisi baba memduhla kutluerin oglunu yazarsakburasıkapalı olur….
4.koşiu mazlum zülfikar burayı alır gider bankomrakip bulamadım….
5.koşu 1. AYZA VE DİGERLERİ KARAR SİZEKALMIŞ
6.KOŞU 8 SADIKAGA BAŞTA OLMAKÜZERE HEPSİ
7.KOŞU1.2.3.4.6
8.KOŞU8 BAGLAM SAGLAM BANKOM….
9.KOŞU 2 BORAN TAY 3 GÜN BİKE İLE BURASI KAPALI OLUR 3. BİR İSMİN GELMESİ TÜRKAT YARIŞÇILIGINA KARA BİR LEKE OLUR …..

Mehmet28

Bol şans Bombacı. Cankardesleri anınca turbodan olan kardeşine bakayım 3 yaşına girmemiş mi diye. 2ymis daha adını kardeşcan koymuşlar

Bu arada kupondan at çıkarsa 4. ayağa cennetmavisini değerlendir. Oynarsam ikinciye oynarım ama kendim yazmam :)

Mehmet28

Yaptık bir kupon
3
1,3,9,7,10
5,3,1,8,7,4
6,3,2,7
8,6,3
3

Hoşuma gitmeyen iki durum var. Birincisi; mazlumun yanında olmayı severim ama çok favori olması canımı sıktı. İkincisi bu kadar 3 numara yazacak olmak

admin

Bu da benden gelsin.

1.Ayak : 3,9,11
2.Ayak : 1,3,9
3.Ayak : 3,6,9
4.Ayak : 3
5.Ayak : 5
6.Ayak : H

admin

Yıktım bende :)

Mehmet28

Bol şans adminim. Uzak mı çekti

admin

Sonunu seyretmedim artık kaç boy olduysa :)

Mehmet28

:) geçen yarış geleydi iyi olacaktı. İki tekle bulamamıştım

baranovici

Bu platformda yorumcu arkadaşlardan birisi, kim oldugunu hatırlayamadıgım için özürdilerim ama kaç yarıştır ısrarla önerdiği bir isim KARAHİNDİBAYA!!!

baranovici

Estagfurullah. Hata babında söylemek istemedim kaç koşudur kolluyordunuz o anlamda söyledim. Benim altılıma yazmama sebeb de sizsiniz;) göz aşinalığından kalan bir isimdi Karahindibaya

Mehmet28

İyi para kazandırdı yazayım dedim son totolarına bakınca vazgeçtim

baranovici

3.6.9.11
1.3.5.7.9.11
1.3.7.8
2.3.6
8
2.3.4

Bu da altılımız. Adana’dan sevgiler tüm arkadaşlara

Uzman34

Bol sans güzel kurgu

18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x