5 Aralık 2015 Bursa At Yarışı Tahminleri (Karşıyakalı)

1.AYAK : Günün sürprize müsait ve bir o kadar da zevkli geçmeye aday ilk ayağında takibimde olan , rakiplerine nazaran daha başarılı ve deneyimli bulduğum 6 numaralı VICTORY STAR‘ı uygun kilosu ile BANKO olarak öneriyorum.Riski sevenler ve ufak kuponlar için ideal bir tek. Rakip olarak ise R.Cihan’ın çalıştırdığı ve kendisinin bindiği 1.03.02 23.8R galobuyla 4 numaralı KRALİÇE BALKES’i öneriyorum. Son olarakta D.Yıldız ile başarılı yarışlar çıkaran ve son yarışında mesafe biraz kısa kalan 9 numaralı GÖZÜM KALDI uzayan mesafede ve boş kilosuyla siz değerli yarışseverlere rakip olarak öneriyorum.

2.AYAK : 14 Handikap yarışlarından her zaman korkmuşumdur.Bu ayakta imkanınızca çok at yazmanızı öneriyorum.Bu gruptan üstün son yarışını İstanbul’da kazanan 1 numaralı ASİ RÜZGAR , yine son yarışında yakın ara üçüncülük yapan jokeyinin iyi tanıdığı ve kilosu düşen 4 numaralı ARRİVE LİNE , 139 gündür koşmasada kalitesi ve formda jokey B.AVERBAK ile 2 numaralı WHITE HART LANE , 60 kiloda 600’ü 36.2 23.9R galobuyla 7 numaralı PERFECT YILDIZ , 600’ü 36.3 23.8R galobuyla bi yerde patlama yapmasını beklediğim 11 numaralı TARRAGONA ve çok sevdiğim bir arkadaşımın o kadar at yazıyorsan mutlaka yaz dediği 8 numaralı FINE HONOR kuponlarda mutlaka yerini almalıdır.

3.AYAK : Bu yarış için Ankara’dan getirilen istim üstündeki 7 numaralı SCARF , ilk yarışında 1200 çimde 1.13.49 drecesiyle muhteşem bir performans sergileyen 8 numaralı SHINING DANCER , 600’ü 37.3 23.8R galobuyla idmanda adeta uçan ve ben geliyorum dercesine bir performans sergileyen eküri avantajlı 4 numaralı HİCRAN SULTAN bu ayak için yeterlidir. Riski seven dostlarım 4 numarayı tek oynayabilirler.

4.AYAK : Bu pisti ve mesafeyi seven ve artık zamanın geldiğini düşündüğüm 1 numaralı ATİKKIZ ile her an ter yarışlar çıkaran ve son yarışına göre kilosunu atan (-10kg) 5 numaralı NUREYŞAN ayrım yapılmadan yazılmalıdır diye düşünüyorum. Bu iki ata rakip arayanlar ise 2 numaralı NİNOŞUN OĞLU ve 7 numaralı YİĞİT HORSE’yi yazabilirler.

5.AYAK : Bu ayak için fazla konuşmayacağım ve HEPSİ diyerek rahat bir yarış izleyeceğim.Sizlerinde öyle yapmasını tavsiye ederim. Burnuma bomba kokuları geliyorrrrrr Emoji

6.AYAK : Günün son ayağında 5 numaralı İLARİA , 6 numaralı KRALİÇE HERA , 7 numaralı LADY HUNTERS , 9 numaralı NİGOŞUM ayrım yapmadan kuponlarınızda yerini alsın. Ayrıca 800’ü 49.8 23.8R galobuyla iyi koşmasını beklediğim 8 numaralı MISS ESKİŞEHİR ile ilk kez start alacak olmasına rağmen yeterli ve muntazam idmanlarıyla 3 numaralı CRAZY CAT , 2 numaralı BENGÜ’ye AMAN DİKKAT diyorum…

Hepimize Bol Şanslar Diliyorum…

1.AYAK : 6
2.AYAK : 1-4-7-11-8-2
3.AYAK : 4 // 7-8
4.AYAK : 1-5 // 2-7
5.AYAK : HEPSİ
6.AYAK : 9-7-6-5-8-3-2

İLK ŞABLON : 35 TL.
BÜYÜK ŞABLON : 211 TL.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Karşıyakalı

Avatar
Bir işletmede mağaza müdürlüğü yapmaktayım. Üniversite İKTİSAT mezunuyum ve 27 yaşındayım.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Aramıza hoş geldin. Bol şanslar.

hakan

Ikinci ayakta 5 nu

Adrian

Hoşgeldin kardesim

can911

Değerli hemşerim diyeyim, sitemize hoşgeldin der, tahminlerinde bol isabet ve başarılar temenni ederim.

KARŞIYAKALI

Hepinize çok teşekkür ederim h.bulduk.. İnşalah kısa zamandaçok iş yapıp yüksek meblağlar kazanacağız ;)

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x