05 ARALIK 2015 CUMARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Zorlu yarışta iyi hazırlanan VİCTORY STAR(6) favorim. Formda safkanlardan GALLOPING WISDAM(7), mesafede BUNGEE JUMPER(1), EDGARDO(8), hedef yapan KRALİÇE BALKES(4) ve ekurisi ile KÜLÜNK AĞA(2/3) rakipleridir

2.) Aradan sonra dinçlik yarışı yapacak olan WHİTE HART LANE(2) küçük kuponlara tek. Güvenemeyenler formda MARMARAY(5), FINE HONOR(8), ARRIVE LINE(4) ve ASİ RÜZGAR(1/9) ekleyebilir.

3.) İlk yarışında 2. olan SHİNİNG DANCER(8) bugün kazanır diye bekliyorum.

4.) Ağır kilosuna ragmen iyi hazırlanan KIRBAÇ(4) favorim. Pistte iyi gözüken NİNOŞUNOĞLU(2), formda NUREYŞAN(5), ŞENGEZER(6) ve ATİKKIZ(1) rakipleridir.

5.) Uygun rakipleri yanında CLARK KENT(1) kazanmalı.

6.) Maiden mücadelede NİGOŞUM(9) favorim. Pistteki durumlarına göre KRALİÇE HERA(6), ILARIA(5), LADY HUNTERS(7), ARCANTE(1) ve CRAZY CAT(3) rakipleridir.

 

 

 

ALTILIM

1.) 6-7-1-8-4-2
2.) 2/5-8-4-1
3.) 8
4.) 4-2-5-6-1
5.) 1
6.) 9-6-5-7-1-3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
HAFİYE.48.

sayın admin altılı yorularını çok geç yayınlı
Yorsunuz neden acaba rica etsem ilgilenirmisiniz çok teşekkür ederim sevgi
Ve saygıyla kalın iyi çalışmalar dilerim

admin

Tahminlerinizi daha erken göndermeye çalışın. Yorumlara yetişemiyoruz gördüğünüz üzere. Bol şanslar

Ganyancı

Bu Mustafa Çiçek in ne yapmaya çalıştığı hakkında fikri olan varmı ?
Adam atı araba kullanır gibi kullandı içeri dışarı hatalı sollama vs adam milyonların önünde aleni bi şekilde yarış sattı 🙌Pesss

Ganyancı

Adana :5tek5tek H-3 Tek -H-4,5,11,13,6;15 TL

Bahadır

Genel yorum yapacağım ben bülten camiyasındanım arkadaşlarırım çoğu galop ve at çalıştırıyor 200 tl lik altılıyı bulduk diye yazıyorsunuz bence gerek yok verdiğiniz tahminleri takip ediyorum gerçekten iyi tahminler yapıyorsunuz süprizli ama içinde fovori atlar geliyor kısmet az miktarları bulduk diye yazmanıza gerek yok diye düşünüyorum..

admin

Eskiden dediğiniz gibiydi düşük tutarı genelde yazmıyorduk. Bu sefer niye yazmıyorsunuz, başka siteler 5 te kalınca başarılıyız diye yazıyorlar dediler. Mantıklı geldi :) İşin içini bilenlerden de takipçilerimizin olduğunu bilmek güzel. İnş daha büyük tutarları veririz. Selamlar

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x