Ana Sayfa / Tahminler / 5 AĞUSTOS 2016 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

5 AĞUSTOS 2016 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: 4.BABAATLI kazandığı pist ve mesafeye 6 kilo fazlasıyla ve Karataş ile geri dönüyor; herkes gibi bende de favori fakat tek oynamanın riskli olacağını düşünüyorum. KAIZBERT temsilcisi 5.CANDOSTUM ilk rakip gördüğüm isim. 6.KADİREFE, 3.ZEUS, 1.BAŞMİMAR ve 2.KIZILHAN ile birlikte değerlendireceğim.

2.AYAK: Takibimde olan fakat bir türlü kazandıramadığım 4.ALKANHAN bu kez 52 kilo ile mücadele edecek. Son yarışında virajdan sonra erken öne gelen bu safkan o gün REDENTOR e geçilmişti; bugün Özcan Yıldırım sprint mesafesini iyi ayarlarsa kazanacaktır diye düşünüyorum, bankom.

3.AYAK : İlk kez start alacak arap taylarında ilk şansı Özgünhan temsilcilerinden 8.YÜKSEK UÇUŞ ve 6.YEŞİL YOL'a vereceğim. 8.YÜKSEK UÇUŞ'un kısrak babası TIGRESS LIGHT, 6.YEŞİL YOL'un çalışmalarını ise bizzat Akın Sözen kendisi yapmış. Sonrasında BİLGİN x KARAMEL orjini ile 5.YALÇIN, DEMİRKAZIK yavrusu 4.TOLGA ve 3.SERDENGEÇER ile bu ayağı geçmeye çalışalım

4.AYAK: Yarış hayatına 21,75 ganyanla kazanarak başladıktan sonra Kısa Vade koşuda 4.lük yapan, sonrasında Şarlı 3 koşuyu kazanan 3.URFAGÜLÜ bugün Karataş ile favori. Fakat ben çok iyi bir tay olduğuna inandığım 1.ANDIAMO ve 2.KING OF ROCK ilavesi ile geçmeye çalışacağım.

5.AYAK : Mesafedeki en iyi dereceye sahip 4.GHOST WARRIOR Furkan Yüksel ile ilk şanlı. Uzayan mesafede etkili olabileceklerini düşündüğüm 2.GÜRMAN AĞA, 3.ÇAKILTAŞI ilk rakipler. 5.AVŞAR GIRL, 6.POWER KING ve 7.ATEŞ SUYU sürpriz bitmeye müsait koşuda diğer şanslı gördüğüm isimler.

6.AYAK: RÜZGARIN RUHU'nun kazandığı yarışta ikinci kalırken geçtiği gruba uzak yapan 5.HASAN ABİ ilk şans verdiğim isim. Daha sert rakiplerle koştuğu koşuları ölçü olmayan 6.HANCIOĞLU ilk rakibi. Bombayı Kocaelindeki yarışları fena olmayan 10.KONGO gerçekleştirebilir.

4,5,6,3,1,2

4

8,6,5,4,3

3,1,2

4,2,3,5,6,7

5,6,10

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
mustafa33
Üye

haydaaaa burda da son ayak 4 numara yok, samimi sekilde soruyorum bu atın son 1500 kum yarısını izleme imkanınız oldu mu, ve sadece siz değil hiçbir tahminci sans vermemiş 4 numara gezegene,,, müsait olunca o kosusunu izleyin belki Kongo yerine 4 numara gezegeni tercih edersiniz ;)

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.