Ana Sayfa / Tahminler / 5 AĞUSTOS 2016 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
istanbul altili tahminleri barisci

5 AĞUSTOS 2016 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Bu mesafeleri çok iyi koşan BABA ATLI(4) üzerine Karataş'ı da almış. Alternatif tekimdir. ZEUS(3), KIZILHAN(2) ve BAŞMİMAR(1) rakip arayanlara önereceğim isimler.

2.Ayak: Handikap koşuda kilo farkları belirleyici olacak gibi görünüyor. REDENTOR(1) 63 kilonun altından daha önce kalkabilmiş bir isim bugün de iyi formuyla bunu başarabilir. MY SWEET LADY(3) rakip olarak gördüğüm ilk isim. Müsait kilosuyla ALKANHAN(4), bu mesafede iyi derecesi bulunan ALLSHANTI(2) ve çok iyi koşmasını beklediğim GUILTY PLEASURE(7) diğer rakipler. Süpriz beklediğim safkan ise VICTORY SUN(5).

3.Ayak: Çok ciddi bir kan hattına sahip SERDENGEÇER(3) ile iyi hazırlıkları göze çarpan YÜKSEK UÇUŞ(8) arasında geçmesini bekliyorum koşunun. Tay yarışıdır ne olacağı belli olmaz diye düşünenler için dikkatimi çeken iki safkanı daha önerebilirim: YEŞİL YOL(6) ve GÜLENYÜZ(2).

4.Ayak: İdman görüntüsünü çok beğendiğim URFA GÜLÜ(3) riskli de olsa bankomdur.

5.Ayak: Koşuları biraz üst üste gelmeye başlayan GÜRMAN AĞA(2) iyi durumuyla yine de favorim. Bu pisti çok seven GÖZDE GELİN(1)'in son çim koşusunu ölçü almamak gerekiyor. GHOST WARRIOR(4) ve ÇAKILTAŞI(3)'nı da eklersek rahat bir yarış izleriz diye düşünüyorum. Koşunun bombasını beklediğim iki safkan var: AVŞAR GIRL(5) ve CHI BOMB(8).

6.Ayak: Takibimde olan HANCIOĞLU(6) sevdiği mesafede kazanabileceği bir grup yakaladı, alternatif tekimdir. Her galobu bir öncekinden dereceli olan TURBOJET(7) sentetikte çok iyi koşacaktır. Süratli gitmesi muhtemel koşu HASAN ABİ(5)'ye yarayabilir. İlk defa sentetiğe çıkacak SANCAR BEY(2)'in nasıl koşacağını merak ediyorum.

Altılı Şablonum

1.ayak:4//3,2,1

2.ayak:1,3,4,2,7,5

3.ayak:3,8//6,2

4.ayak:3 tek

5.ayak:2,1,4,3//5,8

6.ayak:6//7,5,2

Herkese bol şans...

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

36
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Gufre
Üye

bol şanslar abi

COMMANDANTE
Üye

Bol şanslar

Rookie
Üye

Herkese Bol Şanslar Bende İstanbul için bir altılı şablonu çıkardım.Sitedeki ilk günüm :) onun şansıyla tutar inşallah.

1.Ayak:4.Babaatlı,üzerinde Karataş var,idman pistindede çok iyi gözüküyordu favorimdir.46 kg gibi bomboş sikletle koşan 8.TurgutUsta idman pistindeki güzel görünümüyle önde çok boş kalırsa bana göre potolar////.Adanadan gelen 6.KadirEfe sentetikten sonra çimde koşacak ihmale gelmez.3.Zeus Ahmet Çelikle son atımdır.

2.Ayak: Pist mesafe jokey lehine olan 3.My Sweet Lady kazanamazsa karışır bence bu yarış.Daha sonra sıralamam 5.Victory Sun,4.Alkanhan,9.Sigmund,1.Redentor

3.Ayak:İlkkez koşacak taylardan pistte göremediğim 8.Yüksek Uçuş favorim.Pistte çok beğendiğim 1.Futuhat ve 2.Gülenyüz rakipleri.6.Yeşilyol ve 3.Serdengeçer yazıp bırakıyorum.

4.Ayak:Yarışlarını defalarca izledim sprintini yerinde atarsa 2.King of Rock bu gurubu geçer.Benim tekimdir.//Rakip arayanlar 3.Urfagülü ve çok cazip bir tay 6.Sinkızını öneriyorum sprintini doğru yerde atarsa çok ses getirir.1.Andiamoyu önde rahat bırakmayacaklarını düşündüğümden değerlendirmeye almadım.

5.Ayak:Artık kazanacak kıvama geldiğini düşündüğüm geçen yarış bir çok bültenin teki olan 2.GürmanAğa 2.tekimdir.

6.Ayak:Takibimde olan 12.Nuryüzlüm bir türlü istediği yarışı yapamadı busefer çok iyi bir yarış bekliyorum.Ekürilerden 8.Canakır tam mesafesinde çok iyi bir yarış bekliyorum.6.Hancıoğlu yarış kolluyor gözümden kaçmadı 3.atımdır.5.HasanAbi ve 1.Azelhan yazıp bırakıyorum.

Umarım yararlı olur.

34proof34
Üye

4.ayak karışabilir orda maidenden gelen zaragoza isimli tay çok fena kaçıyor benden demesi kendi gelmesede yarışın akışını değiştirebilir.

buloozy
Ziyaretçi
buloozy

Herkese bol şans
1:4 tek
2:5,6,7,8
3:3,5,6,8
4:3,5
5:2 tek
6:4,6,7,8

Bombaci
Üye

Barış Selamlar bol şanslar. SERDENGEÇER çok iyi bir kana sahip deyince biraz araştırdım. Bu safkan tam 320.000 liraya satılmış. Harbiden iyimiş:)

Stefano
Üye

Emeğine sağlık Barışçı bol şanslar ,Babaatlı ve turbojet de benim en çok tuttuğum safkanlar

mustafa33
Üye

bugün hiç incelemedim sadece son ayaktaki 1 at için altılı oynadım ;) diğer 5 ayağı sizlerin yazdıklarınızdan ekledim ama son ayakkkkkkk gezegen diyorum başkada birsey demiyorum tuhaftır hiç kimse degerlendirmemis fazla değil 4 boy startta kalmasına razıyım son 50 metrede bunları kolay sekilde geçer

mustafa33
Üye

22/06/2016 yine hemen hemen aynı atlar 1500 metre ve gezegen o gün 6 boy startta kalıyor virajı en geride dönüyor son 100 metrede geliyor içerlerden ama yetiştiremiyor o zamanda üstünde akın sözen vardı bugün tekrar binmiş bu defa o kadar startta kalmaz kalsa da bugün yakalar ve geçer bunları

Estimator
Üye

1@.7,4,3 2@.4,3,5,7,2,1,10 3@.8,6,3,1,2 4@.4,3,2,1 5@.1 6@.6 Kupon Bedeli : 27.60 tl herkese bol sans

Estimator
Üye

kupon bedeli duzeltme 25.20 tl

Stefano
Üye

wiretop u şu grupta 4. yaptı ya manavı tebrik etmek lazım

Stefano
Üye

Ahahaha ilk defa şu boş koşulara oyun oynuyum dedim biri geç çıktı biri jokeyini düşürdü,maşallah dedğim üçgün yaşamıyo

Azor Ahai
Üye

Bombacı kuponu yatırmadıysan yeşil yol son ayak cana kır eksikse yaz mutlaka

admin
Yönetici

4 – NALAN SULTAN ın dedesi TÜTEN, kumda çok daha farklı koşabilir.

Bol şanslar herkese

COMMANDANTE
Üye

Yarıştan önce deseydin iiydi adminim burdan kupon kaybettim :)

admin
Yönetici

Aynı anda yazmışız, altılıya yetişemedim :( Hatta atı yeni gördüm.

Azor Ahai
Üye

Şu yeşilyolun kazanacağını veliefendideki seyisi bırak garsona kadar biliyorken hiç gazete yorumcusu tek vermeyip üstüne en çok okunan spor gazetesinde 70 puan çıkartıolar.1200 galobu iyi diyenler 600 galobunu görmüyolar heralde yada 400 galobunu iç kumda yapabilecek nadir arap atları varken bahseden kimse yok :))

COMMANDANTE
Üye

Tek oynayıp altılı yakalayamıyoruz

mustafa33
Üye

ahhh ahhh bas bas bağırdık gezegen bunları rahat geçer diye hatta koşuyu koşmadan önce anlattık ama dinleyen kim ;)

mustafa33
Üye

vallahi bedavaya gitti bu altılı, yeşil yolu daha önceden yazsaydınız çok rahat sekilde yakalardım zaten gezegenle besli oynadım ama adminde nalan sultanı sonradan yazdı en nefret ettiğim hatadan kaybettim 6 at kosan yere 3 at yazdım 1,2,3 ve 4 numara geldi ,,, yorumlara bakıyorum normalde dikkat etsek yeşil yol tek yazılırdı tabela tek yazılırdı son ayak gezegen tek yazılırdı 3 lü ganyan olurdu ,,

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...