4 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (CUTESHARK)

1.AYAK  : Üst grupta göstermiş olduğu başarısı ile kendi grubunda 1400m gibi fazla uzun olmayan mesafede kilo dezavantajını hiçe sayabilecek durumda olan 1-EFE YÜREK  favorim .Rakip olarak Bursa pistinde koştuğu fazla koşu sayesinde alışık olduğu pistte ve hafif kilosu ile 8-MY CEM  son koşusunda startta kalmasına rağmen kendinden daha üst grupta tabelada yer kapmıştı . Bu sefer numarasının tabelanın en önünde olmaması için pek bir neden yok gibi . Boş kiloyla Bursa’daki son 4 koşusunun 3’ünde tabelaya girmiş olan  10-ELLİBEŞ sürprizde .

2.AYAK :  Bursa’da ve Kaba kumda hiç koşmamış olsa da çim ve sentetik koşularda güzel işler başaran 6-GALİÇYA  deneyimli jokeyi Tokaçoğlu ile takibimde olup unutmamak adına öncelikli olarak ekliyorum . Handikap puanı rakiplerinden üstün olan 2-BOMBACAN  son koşusunda beklentilerin altında kaldı . Daha uygun grupta  kısa mesafede kiloyu hiçe sayarak  şansı yaver giderse tüm grubu geride bırakabilir .  Son koşusu ölçü olmayan 3-ASİL BAKİ ve Bursa’da farklı koşan 4-AKÇAAĞA  eklediğim diğer isimler .

3.AYAK : Bir tarafta formunun zirvesinde olan ona güvenenlerin yüzünü güldüren 1-YILDIZHANSTAR  ve uzun mesafe benim işim diyen 4-ATLETICO  . Diğer tarafta ben bu gruba ait değilim diyerek  tüm dengi atları geçerek buralara kadar gelmiş olan 5-PARSALI ATAKAN  . Bunların yanı sıra   İ.H.Ketme ile güzel bir uyum yakalayan ve kısa mesafede güç gösterisi yapan 3-ARKANSAS SOUL  ve  bu güç gösterisine cevap olarak  uzun mesafede daha güzel mesaj vermek isteyecek olan 2-BEHRAMKALE . Açıkçası ben işin içerisinden çıkamadım bu koşuda öncelikli atım BEHRAMKALE olsa da bu ayağa HEPSİ diyerek yarışı rahat bir şekilde zevk alarak izlemek istiyorum :)

4.AYAK : Bursa’da koştuğu her koşuda ilk 2’ye girme başarısı 100% olan 1-BORALTAN  kilo olarak hafif rahatlamış ve dengeli bir grupta koşuyor neden favorim olmasın ki ..  Kocaeli pistini sevmeyip geri sevdiği piste yani Bursa’ya dönen , starttan çıkar çıkmaz Liderliği isteyerek zorla da olsa bunu alacağına inandığım  4-BİANA beyaz bayrak ayna yaparak  ” Ben iyiyim , Kocaeli pisti kötü ” dedirtebilir … Sürpriz olarak  ALLIYARİM’e son anda birinciliği kaptıran ve bu sefer daha temkinli ve düzgün bir sürüş ile yakalanmayacağını düşündüğüm 6-HIZLI ASİYE‘yi yazıyor ve son 3 koşusunu birinci bitirmiş olan ALLIYARİM’i karşıma alıyorum .

5.AYAK :  Koştuğu  5 koşuda da ya kendinden güçlü atlarla koştu ya da startta kaldı  . Buna rağmen son 3 koşusunda  fazla fark yemeden tabelada yerini bulan ve bu sefer şansını  K.TOKAÇOĞLU ile deneyecek olan 3-INDIAN MOST  uygun grupta aksilik çıkmazsa ve jokeyi ile uyum sağlarsa birinci olur diye düşünüyorum . BANKOM . 

6.AYAK :   Kocaeli’de sur banko gözüyle bakıldığı halde bir sorun çıkması nedeniyle 10. sırada bitiren ve 54 gündür koşmayan 6-KUTLUŞAHIM ‘ın sorunları  çözüldüğüne inanıyor ve Maiden’dan çıkma şansını öncelikli olarak veriyorum .  Kutluşahım’ın eksik koşması halinde hazırda bekleyecek olan 1-ACIDILLİ FATİH ve 3-DARYÜZ  ciddi rakipler .  Sürprizde 9-SHEHZADE .

 

KUPONUM 

1.AYAK  :  1-8-10

2.AYAK :  6-2-3-4

3.AYAK :  2 / HEPSİ

4.AYAK :  1-4-6

5.AYAK :  3 TEK

6.AYAK   :  6-1-3-9

 

TOPLAM :  70.56 ₺

HERKESE BOL ŞANS . 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: CuteShark

CuteShark
Adana'da yaşıyorum . 24 yaşındayım . Küçüklüğümden beri atlara olan ilgim sayesinde kumar olarak değil de bir hobi olarak görmüşümdür At yarışlarını . Hiçbir gazete puanlamalarını görmeden kendime has analiz ve yorumlarımı sizinle paylaşmak için buradayım . Herkese '' BOL ŞANS '' diliyorum .
Kavas
Üye
Kavas

Bursa
4-1-5-2
4-2-1
2-4-1-3
5-1-4
3
6-1

Kavas
Üye
Kavas

Şanlıurfa
4-2-1-10
9-2-4-3
4-9-8
2-7
8
4-5-8
Bol Şanslar