4 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (CUTESHARK)

1.AYAK  : Üst grupta göstermiş olduğu başarısı ile kendi grubunda 1400m gibi fazla uzun olmayan mesafede kilo dezavantajını hiçe sayabilecek durumda olan 1-EFE YÜREK  favorim .Rakip olarak Bursa pistinde koştuğu fazla koşu sayesinde alışık olduğu pistte ve hafif kilosu ile 8-MY CEM  son koşusunda startta kalmasına rağmen kendinden daha üst grupta tabelada yer kapmıştı . Bu sefer numarasının tabelanın en önünde olmaması için pek bir neden yok gibi . Boş kiloyla Bursa’daki son 4 koşusunun 3’ünde tabelaya girmiş olan  10-ELLİBEŞ sürprizde .

2.AYAK :  Bursa’da ve Kaba kumda hiç koşmamış olsa da çim ve sentetik koşularda güzel işler başaran 6-GALİÇYA  deneyimli jokeyi Tokaçoğlu ile takibimde olup unutmamak adına öncelikli olarak ekliyorum . Handikap puanı rakiplerinden üstün olan 2-BOMBACAN  son koşusunda beklentilerin altında kaldı . Daha uygun grupta  kısa mesafede kiloyu hiçe sayarak  şansı yaver giderse tüm grubu geride bırakabilir .  Son koşusu ölçü olmayan 3-ASİL BAKİ ve Bursa’da farklı koşan 4-AKÇAAĞA  eklediğim diğer isimler .

3.AYAK : Bir tarafta formunun zirvesinde olan ona güvenenlerin yüzünü güldüren 1-YILDIZHANSTAR  ve uzun mesafe benim işim diyen 4-ATLETICO  . Diğer tarafta ben bu gruba ait değilim diyerek  tüm dengi atları geçerek buralara kadar gelmiş olan 5-PARSALI ATAKAN  . Bunların yanı sıra   İ.H.Ketme ile güzel bir uyum yakalayan ve kısa mesafede güç gösterisi yapan 3-ARKANSAS SOUL  ve  bu güç gösterisine cevap olarak  uzun mesafede daha güzel mesaj vermek isteyecek olan 2-BEHRAMKALE . Açıkçası ben işin içerisinden çıkamadım bu koşuda öncelikli atım BEHRAMKALE olsa da bu ayağa HEPSİ diyerek yarışı rahat bir şekilde zevk alarak izlemek istiyorum :)

4.AYAK : Bursa’da koştuğu her koşuda ilk 2’ye girme başarısı 100% olan 1-BORALTAN  kilo olarak hafif rahatlamış ve dengeli bir grupta koşuyor neden favorim olmasın ki ..  Kocaeli pistini sevmeyip geri sevdiği piste yani Bursa’ya dönen , starttan çıkar çıkmaz Liderliği isteyerek zorla da olsa bunu alacağına inandığım  4-BİANA beyaz bayrak ayna yaparak  ” Ben iyiyim , Kocaeli pisti kötü ” dedirtebilir … Sürpriz olarak  ALLIYARİM’e son anda birinciliği kaptıran ve bu sefer daha temkinli ve düzgün bir sürüş ile yakalanmayacağını düşündüğüm 6-HIZLI ASİYE‘yi yazıyor ve son 3 koşusunu birinci bitirmiş olan ALLIYARİM’i karşıma alıyorum .

5.AYAK :  Koştuğu  5 koşuda da ya kendinden güçlü atlarla koştu ya da startta kaldı  . Buna rağmen son 3 koşusunda  fazla fark yemeden tabelada yerini bulan ve bu sefer şansını  K.TOKAÇOĞLU ile deneyecek olan 3-INDIAN MOST  uygun grupta aksilik çıkmazsa ve jokeyi ile uyum sağlarsa birinci olur diye düşünüyorum . BANKOM . 

6.AYAK :   Kocaeli’de sur banko gözüyle bakıldığı halde bir sorun çıkması nedeniyle 10. sırada bitiren ve 54 gündür koşmayan 6-KUTLUŞAHIM ‘ın sorunları  çözüldüğüne inanıyor ve Maiden’dan çıkma şansını öncelikli olarak veriyorum .  Kutluşahım’ın eksik koşması halinde hazırda bekleyecek olan 1-ACIDILLİ FATİH ve 3-DARYÜZ  ciddi rakipler .  Sürprizde 9-SHEHZADE .

 

KUPONUM 

1.AYAK  :  1-8-10

2.AYAK :  6-2-3-4

3.AYAK :  2 / HEPSİ

4.AYAK :  1-4-6

5.AYAK :  3 TEK

6.AYAK   :  6-1-3-9

 

TOPLAM :  70.56 ₺

HERKESE BOL ŞANS . 

Yazar: CuteShark

CuteShark
Adana'da yaşıyorum . 24 yaşındayım . Küçüklüğümden beri atlara olan ilgim sayesinde kumar olarak değil de bir hobi olarak görmüşümdür At yarışlarını . Hiçbir gazete puanlamalarını görmeden kendime has analiz ve yorumlarımı sizinle paylaşmak için buradayım . Herkese '' BOL ŞANS '' diliyorum .
Kavas
Üye
Kavas

Bursa
4-1-5-2
4-2-1
2-4-1-3
5-1-4
3
6-1

Kavas
Üye
Kavas

Şanlıurfa
4-2-1-10
9-2-4-3
4-9-8
2-7
8
4-5-8
Bol Şanslar