4 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (BORALTAN)

1.AYAK: Dereceli galoplarla koşuya katılacak 5 – URLA DESTANI, son koşusunu da çok güzel galoplarla girmişti. Akalp’in arkasından tempoya girince düzlükte biraz arttırmasına rağmen tabela dışı kaldı. Bu sefer denk grupta iyi galopları ile farklı koşabilir. Aksi kapamalık bir koşu.

2.AYAK: İlk ayak yerine burayı tercihleyen 1 – EKİNER nispeten uygun gruğta favorim. Geçen sene çok kötü performans sergileyen 8 – KASMANBEY’in handikap puanını 60 altına kadar çektiler. Bursa’da uzun zaman sonra start alacak ismi sürprizde deniyorum. Çok atta 2 – BOMBACAN, 5 – BURAKŞAH ve 9 – KOŞTAHA yazılabilir.

3.AYAK: 3 – ARKANSAS SOUL, KDB takıları ile start sorunu aşmış gözüküyor. Güzel formunu koruyan 1 – YILDIZHAN STAR ve 7 – MONTANA rakipleridir.

4.AYAK: Seri birincilikleri sonrasında formunu devam ettiren 1 – BORALTAN, uygun grupta yine çok şanslı, bankomdur.

5.AYAK: Yarış, güzel form tutan 3 – INDIAN MOST ve 1 – QAVIY ikilisi arasında gözüküyor.

6.AYAK: 1 – ACIDİLLİ FATİH 2.likleri sonrasında maiden dan çıkmaya çok yakın. 3 – DARYÜZ, 9 – SHEHZADE ve 4 – İSKANDİNAV rakipleridir.

Kupon

5 / H
1-8-2-5-9
3-1
1
3-1
1-3-9-4

Montana koşmaz.

Güncellemeler: İlk ayakta Urla Fırtınası’na güvenerek yanına sadece son 6 yarışı kalan 9 Sultanbatur ekliyorum. Aynı şekilde 2. ayakta son 4 yarışı kalan 10 – Porsukbeyi’ni ve 4 – Akçaağa’yı ekliyorum.

Kuponun kalanı olduğu gibidir.

5-9
1-8-2-5-9-4
3-1
1
3-1
1-3-9-4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
CuteShark
Üye
CuteShark

Bol şans admin . Son ayak “ Kutluşahım”takibinde olsun . Ara sonrası kendine gelmiş olabilir