4 Ocak 2014 Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Adana’da Kıyamet var.Programı gerçekten çok beğendim günlerdir boş pogramların ardından bugün son günlere nazaran daha zevkli geçecek koşular var.Şimdiden herkese bol şanslar yazdığımız gibi gelsin.

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan maiden mücadelede iki koşusundanda üçüncülükle ayrılan 11-YILDIZ ECE maidenden çıkmaya en yakın isim.Daha formda isimlerle arasında iki startındanda üçüncülükle ayrılan ve taylara hakimiyetiyle beğendiğim A.SÖZEN iradesinde birazda riske girip tek yazıyorum.Rakip arayanlara 10-SU BERAK ve 4-KARIK BEY önerebileceğim safkanlar.Bir süredir yarış görmemiş olsada 3-EZEL AĞA derecesi güzel gözüküyor.

2.AYAK : Günün dördüncü koşusunda 12-BLUE FIRE kalitesi tartışılmaz bir safkan.214 gündür koşmuyor fakat bu safkan değil 200 gün 2 yılda koşu görmese bu grubu yanına yaklaştırmaması gerek.Galoplarında oldukça hazır görünen BLUE FIRE bana göre bu yarışın birincisi fakat beni tedirgin eden koşunun ikramiyesi.Böyle kaliteli safkan Şartlı 4 için biraz fazla.Programı riske edebilseydim tek yazardım fakan küçük kuponumda kesinlikle tekim.14-EMPIRE CITY ve 10-SYMPHONIC RHYTHM en yakın rakibi.Öte yandan son sprintleri muhazzam olan 4-EXECUTE tempo yarışında doğru ayarlarsa kısmi kuponları yırttırabilir.7-FORT LAUDERDALE ise yazıp yazmamakta tereddüt ettiğim isim.

3.AYAK : Bir süredir takibimde olan 10-TOSUNOĞLU uygun sikletiyle lehine olan mesafede favorim.Kalitesine inandığım 8-FIRE MAMBO favorinin en sert rakibi.Eski günlerini aratan 5-PETİNA etkili hazırlıklarıyla çıkışa geçebilir dikkat edilmeli.Son koşuları kötü olsada 1-ÇIKMAZHAN grup için yeterli handikapa sahip.7-FATHER MOUNTAIN ise son olarak şans verdiğim safkan.

4.AYAK : Denk safkanların KV8 mücadelesinde ayrım yapmak risk almak demektir.Bu ayağı 4 yada 5 atla geçmek yerine tek yazmayanların HEPSİ demesi mantıklı sonuç olur.

5.AYAK : Günün KV6 mücadelesi 5-LYRIC ve 8-WARRIOR PRINCESS arasında geçecek gibi görünüyor.5-LYRIC koşu eksiği bulunan rakibine göre daha şanslı.Kücük kuponlara tek yazilabilir.Bu ikilinin dışında rakip arayanlara 2-HYPATIA, 7-VICTORY BOOK 4-LASER GIRL ve 6-PIRILIM önerebileceğim safkanlardır.

6.AYAK : Katıldığı 12 yarışta 7 birincilik elde eden 6-KIYAMET.Oldukça güzel giden yarış hayatında ilk 9 koşusundan 7 birincilikle ayrıldı yaşadığı sorunlar sebebiyle bir süre geri alınan safkan uygun rakipleri yanında lehine mesafede çok şanslı.Sorunları devam eder ve bu koşuda etkili olamaz ise 1-ALŞALLI en yakın rakibi olur.2-ARASGÜLU ve 11-SEVDAMSIN CAN diğer şans verdiğim safkanlar.15-ŞEN MÜRVET ve 14-ŞANSKAYA sürpriz.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 11

2.AYAK : 12- 14 – 10 – 4 – 7

3.AYAK : 10 – 8 – 5 – 1 – 7

4.AYAK : HEPSİ

5.AYAK : 5 – 8 – 2

6.AYAK : 6 – 1 – 2 – 11 – 15 – 14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
murat doğangün

BAŞARILI TAHMINLERINE BUGUN BIR YENISINI EKLEYECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM SEVGILI RAMAZAN.. YARIN ICIN SON DAKIKA BILGI VE TAHMINLERINI DE PAYLAŞIRSAN SEVINIRIM.BOL ŞANSLAR DILERIM.SAYGILAR

Ramazan YILMAZ
Ramazan YILMAZ

Nezaman arap taylarina güvensem yarı yolda bıraktı

murat doğangün

Kolayı var .. Arap taylarına guvenme o zaman ;)

Özcan Erdoğan

İlk ayak 1 tek atmayı düşündüm sen 11 tek yazdığın için rakip olarak yazdım. Son ayak 2 tek olur dedim yanina 13 yazdım cok basit bir altılıyi bulamadim gitti 2000…4 lu ganyana fire mambo tem yazdim 4 luyu aldim ama neye yarar bu kadar tek bolluğu varken Karataş yazdım bugün kısmet degilmis. ..

Ramazan YILMAZ

Dahada guvenmem zaten.Bu arada Özcan üzüldüm senin adına ve sebep olduğuma

Ramazan YILMAZ

ikinci ayakta 12ye çok guvenmeme rağmen tek yazmadım orda kaybettim zaten

Özcan Erdoğan

Sana sitem etmedim yanlış anlama.ilk defami yattım sanki.

Özcan Erdoğan

2 gün önce 2 ayakta 10 trojen king banko verdigim gün arkadaslarimi inandiramadim ortagimin biri izmirden 4 ayak ta sun burn tek geldi dedi tek attik 210 tl.lik kupon yaptik yattik gelmedi altilida 210 tl.verdi..Baskalarinin sozleriyle altılı oynamam ama arada sırada uyarım tabiki kafama yatarsa..

Hakkı Cengiz

05.01.2014 TAHMİNİ OLACAK MI?

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x