3 Ocak 2014 Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Yeni yıla girmemizle bir süre daha zayıf programlarla karşılaşacağımızı düşünüyorum.Bu tarz programlar da bütçeleri fazla zorlamak yerine misli kuponlar yapmak daha mantıklı geliyor bana.Fakat amaç tutturmak olsun ikramiyenin bi önemi yok ben zevkimi yaparım diye hareket edecek olanlar için bu düşüncem geçerli değildir.

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda favorim 3-YEGANE.Favorinin en sert rakibi 6-LADY TIFFANY olur.10-STAR OF STREET ve 2-RED REGENT sonraki ihtimaller.

2.AYAK : Uzun zamandır ağır siklette görmeye alıştığımız safkan 3-MALIBU STAR yarış hayatında ilkkez bukadar hafif siklette start alacak.Bu nedenle fotoyu önde geçmesi normal sonuç olacaktır.10-WHITE MIST, 6-AKJOLTOI diğer şans verdiğim safkanlar.7-ASLAN KRAL, 5-RAMAYANA, 9-SÜNNETÇİ BEYİ, 4-MIDAS TOUCH, 2-LAST POET çok at yazanlara sıralamam.

3.AYAK : Eküri destekli 2-ELOĞLUbu gruba geçilmez bankom.

4.AYAK : Bu pistte harikalar yaratan 3-SİVEREK BEYİ uyumlu binicisiyle kazanacaktır.

5.AYAK : Gruptan üstün duran 3-AKOĞUZ kazanmaya en yakın safkan.5-DENİZERİ, 7-YÖRÜKEFE ve eküri destekli 6-İLKAYHAN önerebileceğim diğer safkanlar.

6.AYAK : Gruptaki en iyi derecesiyle ve etkili galoplarıyla 9-GENÇ ARSLAN ekürisininde destgeğiyle maidene veda eder.Rakip arayanlara 11-MESUDİYELİ, 8-GALLOPING WISDAM ve 5-ÇİFTÇİ AĞAönerebileceğim safkanlar.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 3 – 6 – 10 – 2

2.AYAK : 3 – 10 – 6 – 7 – 5 – 9 – 4 – 2

3.AYAK : 2

4.AYAK : 3

5.AYAK : 3 – 5 – 7 – 6

6.AYAK : 9 – 11 – 8 – 5

MİSLİ KUPONUM :

1.AYAK : 3

2.AYAK : 3 – 10 – 6

3.AYAK : 2

4.AYAK : 3

5.AYAK : 3 – 5 – 7 – 6

6.AYAK : 9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hakkı Cengiz

Ramazan Hocam, İzmir tahmini olacak mı?

Ramazan YILMAZ

Izmir kuponum 1.2.3.4.7/1.2.4.5.6./1.3.7/3/1.7/1

Hakkı Cengiz

Teşekkürler.

murat doğangün

Ramazan kardeşim İzmir altılısını bekleyelım mı senden bugun yorumun olacak mı ?

Ramazan YILMAZ

Murat bey işlerim dolayısıyla izmire yorum yazmadım ama yaptırdığım kuponumu yayımladım.

murat doğangün

Teşekkür ederim sizi takıp etmek gerçekten çok keyıflı bol şanslar dılerım.

murat doğangün

Sıze neden strombolıye sans vermedığınızı, yazmadığınızı sormak ısterım..

Ramazan YILMAZ

Murat bey Özür dileyerek.duzeltmek iaterim üçüncü ayak.1.4.7. olacaktı yanlış yazmışım.

Ramazan YILMAZ

Şuan mobilden yazdigimdan olsa gerek

Ramazan YILMAZ

Simitçi altılısında favoriden yattık iyimi :/

murat doğangün

4 ocaktan bu yana tahmın yapmamaızın sebebı nedır Keyfı ve arada tahmın verıyorsanız bızde sureklılığınıze bel bağlamayalım Ramazan kardeşim saygılar

Ramazan YILMAZ

Murat bey işlerimimn yoğunluğu sebebiyle bir kaç gündür detaylı yorumyazamıyorum bu durum keyfi veya başkanedenlere bağlı değildir.Elimden geldiğince aksatmamaya çalışsamda benim için fobi olan at yarışlarını işimden öncelikte tutmam mümkün değildir.

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x