Ana Sayfa / Tahminler / 4 Nisan İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

4 Nisan İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Uzun aranın ardından katıldığı koşuyu kazanan 2-GÖKMENER favorim.4-SARIEFE, 6-YİĞİTASLAN, 1-NİAGARA ve 7-BUZDENİZİ şans verdiğim diğer safkanlar.

2.AYAK : Beşli ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 4-ALTUN PINAR son koşularında kötü görünüm sergilesede kazanmaya aday ilk isim.Küçük çaplı kuponlarda riske girilip tek yazılabilir.7-TOŞURKIZI, 1-ORFİA, 3-ZİRENKKAYA ve 2-AYGÖK rakip arayanlara önerebileceğim isimlerdir.

3.AYAK : İngiliz safkanlarının Şartlı-5 mücadelesinde 2-BEYAZ BULUT favorim.Fakat az atın bulunduğu koşu rahat izleme açısından HEPSİ denebilir.

4.AYAK : İyi bir form grafiği çizen 1-MY SECRET ilk isim.3-MY DAUGHTER, 5-DIVINE RIVER ve 6-ELEVATO sonraki ihtimaller.

5.AYAK : Günün altıncı koşusunda 2-GREEN HAWK ve siklet avantajı bulunan 5-STAVE JOBS ikilisinden en az hatayı yapan fotoyu önde geçer.

6.AYAK : Gecenin kapanış koşusunda PRESSING gibi çok kaliteli bir safkanla kan bağı bulunan 3-KASPAR son yarışında tabela dışında kalsada bugün hem uzayan mesafede hemde istikrarsız isimlerin arasında kazanması normal sonuç olacaktır.Gruptaki en yakın rakibi ise ilk startında oldukça geç çıkmasına rağmen koşudan ikinclikle ayrılan ve INSPECTOR ile anne hattından bağı bulunan 4-KING LACHYN olur.Bu ikiliden en az hatayı yapan safkan maidene veda edecektir.9-TRIBECA ise sürpriz.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 2 - 4 - 6 - 1 - 7 - 5

2.AYAK : 4 - 7 - 1 - 3 - 2

3.AYAK : 2// HEPSİ

4.AYAK : 1 - 3 - 5 - 6

5.AYAK : 2

6.AYAK : 3 - 4 // 9

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.