Ana Sayfa / Tahminler / 4 Nisan Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

4 Nisan Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Son koşusunu sert gruba rağmen kolay kazanan 2-UÇARER üstün form durumuyla kazanmaya aday ilk isim.Küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir.Rakip arayanlara 4-KOYRAMERT, 7-DÖRTNALINOĞLU ve hafif sikletiyle 6-CANBERAT önerebileceğim isimlerdir.

2.AYAK : Günün süprize açık koşusunda çok ata şans veriyorum sıralamam şablonda.

3.AYAK : Çok sert gruplarda mücadele edip talebada yer bulan 2-CORNER CREEK maidene veda etmeye aday ilk isim.1-BULUTHAN, 3-CROCODILE ve 6-GÜNDÜZYELİ sonraki ihtimaller.İstanbuldan getirilen 10-LITHIUM pisti yadırgamaz ise adından söz ettirebilir.

4.AYAK : Üç aylık aranın ardından katıldığı koşudan ikincilikle ayrılan 6-RESSAM favorim.7-SARPBEY, 4-KORBATUR ve 1-AKOĞUZ diğer şans verdiğim isimler.5-ABJARKAYA sürpriz.

5.AYAK : Uygun grupta 8-RÜZGAR ETO ilk isim.7-SÜNNETÇİ BEYİ, 4-ICE FOUNTAIN, 6-NECİPBEY diğer şans verdiğim isimler.1-TEMEL TAŞI sonraki ihtimal.

6.AYAK : Beş aylık aranın ardından katıldığı koşudan 4 boy geç çıkmasına rağmen muazzam ataklarıyla az farkla ikincilikle ayrılan 1-ARMY OF FORTUNE daha uygun rakipleri yanında maidene veda eden isim olur.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 2 - 4 - 7 - 6

2.AYAK : 6 - 7 - 4 - 1 - 10 - 11 - 5 - 3 - 9 - 2 - 8

3.AYAK : 2 - 1 - 3 - 6 - 10

4.AYAK : 6

5.AYAK : 8 - 7 - 4 - 6 - 1

6.AYAK : 1

ALTERNATİF ŞABLONUM :

1.AYAK : 2

2.AYAK : HEPSİ

3.AYAK : 2 - 1 - 3 - 6 - 10

4.AYAK : 6 - 7 - 4 - 1

5.AYAK : 8 - 7 - 4 - 6 - 1

6.AYAK : 1

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

3.ayakta 10 gelseydi biraz kipirdanma olurdu

yasar
Ziyaretçi
yasar

Ramazan bey guzel kurmussunuz altilinizi bizim yazarlik isinide sorsaniz rica etsem 😀

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.