4 Mayıs İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Son koşusunda aprantisine rağmen tatminkar üçüncülü elde eden 5-BERRAGÜL normal şartlarda bu form durumuyla tek yazılabilecek bir isim.Ancak KAYA ekürisi 3 atla bu koşuya katılması ve özellikle 9-DİLEKKAYA yarış hayatında zorlu günler geçirmesi sebebiyle S.KAYA bu safkana destek olabileceği şüphesiyle tek yazmaktan vazgeçtim.Eğer başka bir ismi tek yazmayı düşünen takipçilerimizde varsa bu uyarımı dikkate almalarını öneririm.

2.AYAK : Yarış hayatının ilk koşusunda uyum sorunu yaşadığı için etkili olamayan 5-FEVZİ etkili galoplarıyla öncelikli şasn verdiğim safkan.3-COŞKUNSOY, 2-BAYDURALP, 1-AŞKARBEY, 4-EBABİL, 8-MASTARDAĞLI ve 6-GÖKDOĞAN diğer sıralamam.

3.AYAK : Son koşusunda dili bağlanan 8-OVA KARTALI yarış hayatının en etkili performansını sergiledi.Eğer viraja düzgün aksiyonlarla girerse kapalı gözlük ve kulaklıkları çıkartıldığından rakiplerini daha rahat göreceği için inatçı yapısıyla kazanabilir.Aksi bir durum olursa 2-ÇALIŞKAN devreye girecek ilk isim olur.3-GAGARİN, 5-LORD WHO, 6-SAHTEKAR şans verdiğim diğer safkanlar.1-ANDARKAN sonraki iktimal.

4.AYAK : Son iki koşusunu da zorlanmadan kazanan 5-MYTHOGENIC eğer startta fazla oyalanmaz ve grubu fazla geriden takip etmez ise stilini çözen binicisiyle  fotoyu önde geçen isim olur.

5.AYAK : Son koşusundan sprint mesafesi doğru ayarlanmadığı için üçüncülükle ayrılan 7-SKINNYLICIOUS usta binicisiyle kazanmaya aday ilk isim.Form durumu iyi olan 1-ONDÖRTBAHAR inatçı yapısıyla en sert rakibi.2-DEMİRAY, 8-SUNLINE, 9-TEAR DROP şans verdiğim diğer safkanlar.4-LEYDİBORS koşu tecrubesiyle ihmale gelmez.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda 9-LİDER sevdiği pist ve mesafede günü kapatabilir.Rakip arayanlara sıralamam şablonda.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 5 – 9

2.AYAK : 5 – 3 – 2 – 1 – 4 – 8 – 6

3.AYAK : 8 – 2 – 3 – 5 – 6 – 1

4.AYAK : 5

5.AYAK : 7 – 1 – 2 – 8 – 9 – 4

6.AYAK : 9 – 3 – 1 – 5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

At gelecek diye anlatmışsın resmen. İyi de para verdi.

admin

Her gün tahmin vermek zor iş, ara vermek iyidir her zaman. Takipçilerin memnun olmayacak bence bu duruma :)

admin

5-6 ayda 18 tane altılın tutmuş 50 tanesini de 5’te kalmış Toplamda 18.000 lira yapmışsın. 40. bin lira dönen para var. Haftalarca altılı bulamayan insanlar var. Bu sistem gelmeden önce bulduğun altılıları saymıyorum bile.

Bu da linki : http://bulten.bankotahminler.com/istatistik/ramazanyilmaz-290.html

Ayrıca burada bizlerin yayınladığın altılıyı aynen oynayan sayısının çok olduğunu sanmıyorum. Oyuncu, takip ettiği yazarları kontrol eder kendi tuttuğu atlarla harman eder kuponunu yatırır. Bakma sen ücretli sitelere, altılı bulduk demek için verdikleri grafiklerde kırk takla atıyorlar :D

admin

Tutar inş :)

nihat

şimdi ayıp ettin valla ramazan kardeş.senin yorumlarını dört gözle bekliyom şahsen ben.bırakmak olmaz her oynayan tutarsa tjk batar zaten.aynen devem kardeş.tahminlerinden çok faydalanıyorum ben.sanırım takip edenlerde öyledir.selemlar.

admin

1 hafta dinlensin, 1 haftada galop yapsın pistlere döner bence :) daha gazi var, entarnasyonel koşular var, cumhurbaşkanlığı koşusu var, başbakanlık var, tay deneme koşuları var.

11
0
Tahmin paylaş.x
()
x