4 Mayıs Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan maiden mücadelede son koşusunda geç çıkmasına rağmen ikincilikle ayrılan 3-HERKÜLES maidene veda eden isim olur.

2.AYAK : Son üçüncülüğü tatminkar görünen 7-MASAI MARA favorim.10-LOST RIVER, 9-KALANTA ve 16-UNSTOPPABLE şans verdiğim diğer safkanlar.3-ÇANAKKALE, 2-HARLEMS QUEEN ve 1-TARGET LIFE sonraki ihtimaller.

3.AYAK : Günün beşinci koşusunda 10-SUGAR FOOT favorim.Uzun süredir yarış görmemiş olsada eküri destekli 8-SEA HORSE favorinin en sert rakibi olur.4-DURAN SULTAN starttan çıkarsa patlatabilir.

4.AYAK : Uygun Grupta 2-BLUE FIRE kazanmasını beklediğim isimdir.

5.AYAK : Son koşusu tatminkar görünen 4-EMİNEFE favorim.11-SILASU, 5-KIR MUSTAFA, 8-BEYLAM ve 9-CENTİLMENKIZ şans verdiğim diğer safkanlar.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda sevdiği pist ve mesafede 5-SERAPHANIM favorim.6-BERHAN KIZI, 1-RUKİYE SULTAN ve 14-ŞENPAL diğer sıralamam.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 3

2.AYAK : 7 – 10 – 9 – 16 – 3 – 2 – 1

3.AYAK : 10 – 8 – 4

4.AYAK : 2

5.AYAK : 4 – 11 – 5 – 8 – 9

6.AYAK : 5 – 6 – 1 – 14

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.