izmir altili tahminleri

4 MAYIS 2017 İZMİR Altılı Ganyan Tahminleri (Gianluca) Bankosuz Altılı

1.Ayak: Galop dereceleri ve kalite orijinleriyle (4) TEKİNER ve (8) GÜLE GÜLE bu yarış için yeterli gördüğüm taylardır.

2.Ayak: Bu yarışta dilbağı denenecek olan form durumunu da beğendiğim (2) OĞLUM EMİR favorimdir. Bana göre bu atın iki rakibi var; biri her an patlama yapmasını beklediğim ,yarış içinde yaptığı kaprisler yüzünden bir türlü istenen yarışlarını yapamayan (12) HİRA ve çim dezavantajını formuyla kapatma ihtimali olan (1) KRONOS ‘tur.

3.Ayak: Yaklaşık 5.5 ay sonra yarış gören kalite safkan (8) HOSLİ eğer nefes açığını kapattıysa bu yarışta iddialı olması çok doğaldır. Benim çimde de başarılı olmasını beklediğim (2) MISTER STORM , çok formda bir dönemde olan (1) DYMAXION , son yarışlarını kafa burun bitiren (5) CANŞEN ve (11) ARNAVUT BEYİ kuponlara işaretlenmelidir.

4.Ayak: Son üç yarıştır takibimde olan (8) RAMAZAN EFENDİ net favorim ve alternatif bankomdur. İlk rakibi (1) ISTANBUL HOUSE olmakla birlikte, (3) ENOPİ ve (6) GARAVAS ile bu ayak kapanabilir.

5.Ayak: İlk şartlı 1 i az atla geçtik ancak bu ayağı dolduracağız. Barış Kurdu ile (8) MADAM ELLİ ilk tayım olup, (10) ÖZGÜZEL, (11) SEVİNCE , (2) HASANDEDEM , (1) GÜLNAME , (4) KÜÇÜK ERAY ve son olarakta (9) MUTLAN SULTAN kuponumda yer alacak diğer taylardır.

6.Ayak: Son ayağa 3 kısrağı yeterli görüyorum; kalite ama son yarışlarında zor kazanır bir izlenim veren (1) RAZYANA , galoplarını da yaptıran başarılı aprantisi ile start alacak olan (7) ORFİA ve İzmir’de bu tür dişi yarışlarında her zaman sürpriz şansı olan (12) MELOŞ .

Altılı Şablonu:

1)  4,8

2)  2,12,1

3)  8,2,1,5,11

4)  8//1,3,6

5)  8,10,11,2,1,4,9

6) 1,7,12

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: gianluca

Avatar
44 yaşında, 26 yıldır kesintisiz at yarışlarını yakınen takip eden bir yarış severim.