4 Mart Kocaeli Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda son altı koşudur tabeladan düşmeyen 2-GOLDEN BIRD favorim.Küçük çaplı kuponlarda tek yazılabilir.Bu pistte tecrubesi olmasada kalite isimlerden 3-AKMEŞE favorinin en yakın rakibi.Son koşusunu kazanan 1-ARGONOT iyi form durumuyla ihmale gelmez.Sert gruba rağmen uygun sikletiyle 6-BATIKAN, 9-ROCA DE LA PAZ ve 5-SABIR OĞLUM geniş oynayanların kuponlarında  bulundurması gereken isimlerden.

2.AYAK : Denk safkanların mücadelesi her türlü sonuca açık.Sikletlerinde koşudaki koşudaki dengeyi bozmasından ötürü ben sürpriz ihtimalini değerlendirmek açısından 7 8 atla geçmektense HEPSİ demenin mantıklı olacağını düşünüyorum.Az atla geçmek isteyenlere 1-KUBİLAY, 10-KAMBER ve 7-KURÇAK önerebilceğim safkanlardır.

3.AYAK : İngiliz safkanların ŞArtlı-3 mücadelesinde siklet avantajıyla 2-AYBENİZ favorim.3-TRALLES GIRL ve 1-KARAKA MOON koşusun olmazsa olmazı.5-LAWYER VE 8-MAYA KISKA  sürpriz.

4.AYAK : Son günlerin flaş ismi 1-EMBİR HAN rakip tanımadan rahat tempoda kazandığı yarışlar sonrasında bugünde koşusun favorisi.Fakat koşu gören ve bu tip mesafelerde etkili olan kalite isim 4-NİAGARA sikletinde avantajıyla bugün rakibini zorlayabilir.

5.AYAK : Günün maiden koşusunda orjin itibari ile pist ve mesafeye uygunluğuyla 3-LEO koşu tecrubesiyle maidene veda eden isim olur.Gruptaki rakiplerinin dişi safkanlar arasında şansı dahada çoğalıyor.Alternatif teki olanlar 4-QUADIS ve sprinter bir yapıya sahip 8-LILY PAD değerlendirebilir.

6.AYAK : Son koşusunda startta oyalanmasına rağmen üst grupla girdiği mücadeleden üçüncülükle ayrılan 4-GÜLERANA pisti yadırgamaz ise fotoyu önde geçer.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 2 – 3 – 1 – 6 – 9 – 5

2.AYAK : HEPSİ

3.AYAK : 2 – 3 – 1 – 5 – 8

4.AYAK : 1 – 5

5.AYAK : 3 – 4 – 8

6.AYAK : 4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
jrbroker

1ayak:1.6.9
2ayak:4-Karahanli
3ayak:2.3.4.5.8
4ayak:1-Embirhan (2.5.4.3)
5ayak:4.5.10
6ayak:4-Gulerana (7.10.14)

Hergun sizin kuponlarinizi degerlendiriyorum bugun sira sizde bu kuponu bence kacirmayin. Bitmis altili bu arada guzel ve cesaretli tahminleriniz icin tesekkurler.

Ramazan YILMAZ

İkramiye düşük ama faydalananlar olduysa hayırlı olsun :)

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x