Ana Sayfa / Tahminler / 4 Mart Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

4 Mart Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını olşturan koşuda 5-YANDIMAYŞE favorim.Sürprize açık koşuda geniş kuponlarda HEPSİ demek mantıklı.

2.AYAK : Son ikinciliğinin ardından 9-SU BERAK maidene veda etmeye aday ilk isim.Her koşusunda çok kişiye kupon yırttıran 4-SANCAKAY bukez başarabilir.2-KOCABATUR ve 5-TUMBUL BAKİ bu ayağın olmazsa olmazı.Pegidri olarak piste uygunluğuyla 8-FÜSUNGÜZELİ bu ayağı patlatabilir.

3.AYAK : Muazzam form durumuyla 7-GRAND EXPECTATIONS birincilik serisine bir yenisini daha ekleyecektir bankom.

4.AYAK : Dişilere ait KV-6 koşu 4-LASER GIRL ve 5-CEPHEI arasında geçecek gibi görünsede 10-PIRILIM ve ilk kum deneyiminde 9-PETEKCAN yeri olanlarca değerlendirilmeli.2-SEER OF LIGHT sürpriz.

5.AYAK : Gecenin dördüncü koşusunda 7-RUKİYE SULTAN ön plana çıkan safkan.Kısa bir süredir koşu görmesede totosu itibariyle sürpriz konumda bulnan 5-KEİTA ikramiyeyi sıçratabilir dikkat.4-DALDAGÜL sonraki ihtimal.

6.AYAK : Yarış hayatında zor günler geçiren 12-UMURALP kazanmak için tırnağından geleni yapacaktır dikkat edilmeli.Son koşuda beş safkana şans veriyorum sıralamam şablonda.

1.AYAK : 5 // HEPSİ

2.AYAK : 9 - 4 - 2 - 5 - 8

3.AYAK : 7

4.AYAK : 4 - 5 - 10 - 9 - 2

5.AYAK : 7 - 5 - 4

6.AYAK : 12 - 3 - 4 - 5 - 6

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

4
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
murat doğangün
Ziyaretçi
murat doğangün

Ramazan kardeşim ilk ayakta yandımayşe 5 numara sanırım yalnışlıkla 7 yazmışsın kuponda saygılar

SuaL
Ziyaretçi
SuaL

slmlar, keita icin sizi kutluyorum ramazan bey. her ne kadar tekimiz gelmesede hakikaten sizi kutluyorum, takibe devam ediyorum insallah guzel ikramiyeli altililar bulucaz hepbirlikte

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

Teşekkürler Sual bey çok altılı kaçırdım ama bugünkü kadar üzüldüğümü hatırlamıyorum son ayakta bir numarayı şablona eklemesemde çok kişinin kuponuna eklediğinden eminim.Mobilde olduğumdan burada eklediğimi belirtemedem kuponumda son ayakta mevcut ama beşte kaldıktan sonra pekte önemi kalmıyor.Bukadar ağır favorileri genelde tek yazmam ama bugün kalemim gitmedi sağlık olsun daha büyük ikramiyelere inşallah.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.