4 MART 2018 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese. Programdan çok keyif alamasam da hafta içi Zaten yazmakta zorlanırken en azından hafta sonu boş geçmek istemedim. O anlamda İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Öyle safkanlar bir araya gelmiş ki kalem oynatsanız blok halinde yazacağımız bir ton safkan var. Ancak o bloktan daha önce öncelik verdiğim safkanlardan bir tanesi (3) numaralı LAGUNA LADY. Müzmin şekilde start sorunlu olan safkan bu tedirginliğini üzerinden bir türlü atamadı. Muhtamel yine yarışa tereddütlü başlayacak olsada mesafenin 1600 metre olması dolayısı ile ve önde birbirini yıpratacak çok sayıda safkanın olması bence bu safkana en dıştan gelme şansı tanıyacak. 18 şubatta 2000 metrede ikincilikte kaldığı rakibinden uzak yemiş görünüyor olsada (7) numaralı TROPICAL STORM formunun zirvesinde. Kuponlarda bulunması gereken bir diğer safkanın ise tabiki (2) numaralı KIZIL GÜNEŞ olduğunu düşünüyorum.

2.ayak: Çok kötü görüntüdeki safkanlar içinde 6 ay gibi arası görünüyor olsada bu mesafede (2) numaralı KORYİĞİT ilk safkanım.

3.ayak: Buradaki rakiplerini tek-tek bazen hepsini birden defalarca geçti. Bu yarışta da yine haklı favori çıkacak olan (5) PATRONİÇE ve (4) MADRABAZ arasındaki mücadele yarışın birincisini belirleyecektir diye düşünüyorum.

4.ayak: (4) YELTAY ve (2) CÖMERT ÇOCUK arasındaki mücadele yarışın birincisini belirleyecektir.

5.ayak: Muhtamelen (1) numaralı AVUKAT seriye devam edecektir BANKOM.

6.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihin HEPSİ olacak. Herkese Bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-7-2 /// 4-1

2.ayak: 2-5-3-9

3.ayak: 5 /// 4

4.ayak: 4 /// 2

5.ayak: 1 tek

6.ayak: hepsi

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

bol şans bombacı

akar

1 ayak h 2ayak h 3ayak 5 tek 4ayak 435 5ayak 1tek 6ayak 2 tek

espranz

Slmlar bombaci.aksam adana icin tahminin varmiydi.

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x