Ana Sayfa / Tahminler / 4 MART 2018 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

4 MART 2018 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1. Koşu : Atı bence verebilecekleri en bombacı aprantiye vermişler, İzmir'deki son yarışında G.Gökçe kamçı vurucam diye hoplamaktan atı geriletmeyi başarıp rakibine yarışı vermişti. Sonlarda biraz sallanan safkanı aprantisi son 100'de adam gibi kamçılamayı başarır ise yakın arada olsa kazanır diyorum. Evet favorim MOI JIZNI(6). Son yarışında arıza gösterince bir süre geri çekilen DOLCE(4) ve mesafede KIZIL GÜNEŞ(2) ilk rakipleridir. Rakiplerine göre ağır kilosuna rağmen formda MENINA(1), dün İstanbul'da ilk ayakta GÜLDÜRGÜLDÜR'ü getiremesede bu ara formunda yükseliş olan binicisi ile DANGEROUS TYPE(9), yine hem formu hem binicisi ile TROPICAL STORM(7), mesafede bazen etkili yarışlar yapan LAGUNA LADY(3), iyi at binen aprantisi ile WILD HEART(5), bomba olarak WINGED VICTORY(8) ve SECRET HISTORY(10) ile kapatılabilir.

2. Koşu : Bursa'daki ERTECİMER arkası koştuğu yarışında çok beğendiğim UCANAHMET(5) yine favorim. İlk kez koşacak olsada iyi hazırlanan DİRSEKBÜKÜ(1), rakiplerine göre aslında daha iyi at olan KORYİĞİT(2), geçen gün WIND OF GIRL ile İzmir'de süpriz yapan ekürinin bir diğer safkanı olan SARI KAFA(4), gözden düşsede kafamızda CEVİZ(8) kırabilirler, son olarak M.Çiçek ile koşacak olan BİRİMSİN(7) ekliyorum.

3. Koşu : Önde kaçanları sonlarda toplamak isteyecek olan PATRONİÇE(5) favori. Stili rakiplerine rağmen MADRABAZ(4) ve dinçlik yarışı yapacak olan KIRDENİZ(3) eklediklerim.

4. Koşu : Etkili formu ile CÖMERT ÇOCUK(2) ile kapışacak olan YELTAY(4) tekimiz.

5. Koşu : Bugün etkili bir yarış yapmasını beklediğim BIG DADAŞ(2) benim favorim. HARUNHAN(3) ve bu ayağın favorisi olan AVUKAT(1) eklediklerim.

6. Koşu : Rakibi BABİ(1)'ye son yarışında M.Çiçek bindi, bugün OĞLUM MELİH(6)'i tercihlemiş, safkanı binicisine güvenerek tek yazıyorum.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 6-4-2-1-9-7-3-5-8-10
2.Ayak : 5-1-2-4-8-7
3.Ayak : 5-4-3
4.Ayak : 4
5.Ayak : 2-3-1
6.Ayak : 6

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.