Ana Sayfa / Tahminler / 4 KASIM 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

4 KASIM 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

4. KOŞU: Tempoyu yükseltecek isimlerin varlığı ve kilosu (8) GEZEGEN'in avantajına ancak zor kazanan istikrarsız bir isim olması nedeniyle kalabalık tutuyorum.

5. KOŞU: (6) ALWAYS PERFECT iyi bir hazırlık döneminden geçmiş, kazanarak başlayabilir. Pedigri olarak beğendiğim (4) STAR DANCER, dereceli çalışmalar yapan (1) ALY WINS ve (7) BELGIAN BEAUTY şans verdiğim diğer taylar.

6. KOŞU: Yarış temposunun avantajına olacağını düşündüğüm isimler (3) KENOBI ve (6) ZILLION önceliklerim. Piste uyum sağlarsa etkili koşabilecek (4) SERENITY ve (2) EMEKYEMEZ yazacağım diğer isimler.

7. KOŞU: (1) COPPERFIELD çok formda ama son yarışlarındaki gibi yüksek tempo yaparsa bu kez işinin zorlaşacağını düşünüyorum. Sürpriz arayacağım bu ayağı kapatmak istiyordum ancak kupon fazla büyüdü.

8. KOŞU: Üzerine koyarak koşan (3) CRIMIAN WIND ve dereceli işler yapan (5) YAĞIZINOĞLU ikilisiyle burayı geçiyorum. Yeri olanlar için 2,4,1 numaları yazılabilir.

9. KOŞU: Günün ağır favorilerinden biri olacaktır ama şartlar lehineyken (5) TİNİZ BEYİ ile uğraşmayacağım.

ALTILIM
1.AYAK: 8,6,5,7,3
2.AYAK: 6/4,1,7
3.AYAK: 3,6/4,2
4.AYAK: 1,5,3,4
5.AYAK: 3,5
6.AYAK: 5

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Şükrü
Ziyaretçi
Şükrü

Bol şanslar üstad bu kadar ata montego giderdi bence. Son yarışı güzeldi ve kaçan at çok burada gidişat montego ya yarayacak gibi duruyor

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.