Ana Sayfa / Tahminler / 4 KASIM 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

4 KASIM 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Saat 15:00 da başlayacak olan İstanbul ikinci altılı ganyan tahminlerim şu şekildedir

1.ayak: Son derece formda olan safkanın çim performansını sentetiğe taşıması halinde bence gelmesi normal sonuç olur diye düşünüyorum dolayısı ile (5) CİVANTAY ilk safkanım. Bu safkanı bozmak isteyecek ve liderliği almak isteyen safkanlar olacaktır. Dolayısı ile arka grup hızlı geçmesini beklediğim yarışta son düzlükte oldukça heveslenecektir. Böyle bir durumda (4) DALİCİM ilk rakip durumunda görünüyor. Yine bu tempo ile baş edebilecek bir diğer safkanın ise formunda gelişmeler olan (2) MAVRA olduğunu düşünüyorum. (1) RUS DAMAT ve (8) GEZEGEN daha sonra.

2.ayak: Hazırlıkları oldukça yeterli görünen (6) numaralı ALWAYS PERFECT en şanslı isimdir (1) ALY WINS rakip gördüğüm isimdir.

3.ayak: (6) ZILLION ve (3) KENOBI nin ön planda olduğu yarışta (2) EMEK YEMEZ direnebilir. Bu üç safkanın mücadelesinin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

4.ayak: Yarışın muhtamel favorisi zaten belli ancak mesafenin bu defa biraz daha uzamasınile birlikte ben (5) ULAN BATOR un ön planda olduğunu düşünüyorum (4) SINCLAR rakip gördüğüm isim.

5.ayak: Kocakaya beklemeyi abartmaz ise ben (3) CRIMIAN WIND in çok güçlü bir safkan olduğunu düşünüyorum sonlarda ki atakları ile avlayabilir. Safkan risklide olsa BANKOMDUR.

6.ayak: Oldukça avansla geldiğim son ayakta tercihim HEPSİ olacak. Herkese iyi Pazar’lar bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5-4-2-1-8

2.ayak: 6-1

3.ayak: 6-3-2

4.ayak: 5-4

5.ayak: 3 tek

6.ayak: hepsi

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı

ERDAL BALCI
Ziyaretçi
ERDAL BALCI

Bol bol şanslar bombacı:)))

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar bombacı

Mcan
Ziyaretçi
Mcan

Kardeş sen nerelerdesin , uzun zamanlardır yoksun

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.