Ana Sayfa / Tahminler / 4 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) puslu bir hava…
ankara altili tahminleri bombaci

4 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) puslu bir hava…

Selamlar Ankara için altılı tahminlerime geçmeden önce admini dünkü tahmini için tebrik ediyor yeni gelen arkadaşlarıma da başarılar diliyorum.

1.AYAK: Yine bülteni elime alır almaz kararımı verdim. İnceledikçe toplamda 2 safkan arasında geçeceğini düşünsem de bir defa kilitlendim ya ilk kararımdan dönmedim. Kocaeli'nde hazırlıklarını tamamlayan ve istim üzerinde olduğunu bildiğim (5) GRİKURT bence bu yarışta gelecektir. Manşette belirttiğim gibi de "kurt puslu havayı sever" sözünden yola çıkarak fırsatçı kişiler için söylenmiş bu atasözü tamda GRİKURT un bu yarışı için cuk oturdu. Ankara'yı yadırgamadığı taktirde fırsat kollayan safkan bu puslu yarıştan birincilikle ayrılacaktır. (5) GRİKURT BANKOM dur. Rakip olarak (6) EYVAH UZUN MEHMET diyorum. Adana dan tanıdığım kalite (1) ATOM BOMBASI burada unutulacaktır. Patlarsa şaşırmam. Bu yarışla birlikte takip !!!

2.AYAK: Gerek siklet avantajı gerekse uzayan Mesafe ile birlikte (8) KAYRAHAN ilk safkanım. Bu safkanın yanına Yine Siklet avantajı ile (11) SLEVEN ilk yazacağım isimdir. Orta siklet safkanlar arasında ise eleme yapmak oldukça güç. Ancak ben (9) LOWMAN ve (5) KARTACALI yazacağım. Geriye kalan ağır Siklet safkanlar arasında ise tercihim (6) LEFKELİ, (1) BEST TİME BEST ve (4) HÜSEYİN BABA olacaktır. Sonunda sevdiği piste çıkacak olan (3) CANBERKHAN'DA bu koşunun bonusu olsun.

3.AYAK: Gerek pilotu gerekse son yarışına istinaden (7) PASPARTU'nun AGF çıkacağı yarışta oldukça kalite safkanların olduğunu düşünüyorum. Bu yarış için benim burnuma pis kokular geliyor. Sıralamam şablonda olacaktır.

4.AYAK: Mesafe bu kadar uzun olmasaydı muhtamelen  (4) HAMARAT tekim olurdu. Uzayan Mesafe ile (6) OLGO nun daha şanslı olduğunu düşünüyorum. Ayırmadan yazacağım.

5.AYAK: Zorlu mücadelede eşit şans verdiğim üç safkan var. Bunlar sırası ile (9) TEMSİL, (2) EUPRHATES, (3) GRAYSTORM. Yarışın birincisini bu üç safkanın belirleyeceğini düşünsem de yine de takip ettiğim ve son yarışına inanmadığım (6) MEMEDİM için de suprizde, muhtamelen AGF de 7 veya 8 inci çıkacak olan (7) NURHANBEY içinde bomba olarak bir çarpı atacağım.

6.AYAK: Son yarışlarına istinaden kısılan mesafe ile birlikte (2) BÜYÜK BEREN bu defa gruba hakim olacaktır. BANKOM DUR.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 5 TEK

2.AYAK: 8-11-9-5-6-1-4-3

3.AYAK: 7-9-8-6-2-1-4-5-3

4.AYAK: 6-4

5.AYAK: 9-2-3-6-7

6.AYAK: 2 TEK

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 4-1-2

2.AYAK: 5 TEK

3.AYAK: 8-11-9-5-6

4.AYAK: 7-9-8-6

5.AYAK: 6 TEK

6.AYAK: 9-2

7.AYAK: 2 TEK

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

125
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
Azor Ahai
Üye

5.ayak 10.THE LAST LEGEND gözdenmi kaçtı yoksa bi kusurmu buldun üstad

admin
Yönetici

Bol şanslar Bombacı

COMMANDANTE
Üye

Bol şanslar Bombacı.

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Vay arkadaş birgün bakmadık siteye neler olmuş. Dedim yanlış geldim herhalde 🙂 hayırlı olsun arkadaşlar.

admin
Yönetici

Dün yoktun demek, yoksa kesin buldum diye yazardın 🙂

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Günaydın arkadaşlar. Bombacı kardeşimin ve diğer yeni yorumcuların Bahtı açık olsun. Bugünkü programda İki tekli bir çatı oluşturdum. genel görüşün aksine RUMBA bende tek. 5 ay aranın ardından çıktığı ilk yarışında açık 2 grup atları arasında kolay bir 5.lik elde etti. 1600 metrelik yarışta sonlarda yıldırım gibi geldi. Diğer rakiplerinin dilleri bir karış dışarıda iken RUMBA için yarış daha yeni başlıyordu. Geçen yılın en iyi kısrağı idi. Ben bu koşuda değil, Mehmet Akif Ersoy Koşusunda koşar diye bekliyordum. Geçen sene GREYSTORM u geçmişliği var. Kazanmalı.
GREYSTORM demişken o da tek olur. Erkek tay deneme galibi. Geçilebilir ama en azından buradaki rakiplerine geçilmez. Tek olur. Yani oyun A.ÇELİK e bakıyor.
Diğer ayaklarda EYVAH UZUN MEHMET, LEFKELİ, PASPARTU, MY İNCİ, KARAMENDUH tuttuğum atlar. Herkese bol Şans.

admin
Yönetici

Bol şanslar

Azor Ahai
Üye

tahminci arkadaslar-abiler çoğalınca nerde yorum yapsam diye karıştırdım ama ayak alışkanlığı işte 🙂 bol şanslar
1.koşu bilmeyen arkadaşlar olabilir niye1.ALTUNSARAY 60kg 4.DENİZİM 57kg ikiside 1defa kazandı diyebilir.koşuda kazanılan ikramiye şartı var 30 bini geçenler 2kg 34bini geçenlere 3kg ekliyolar jokey tercihi ve kilo almayışı 4.DENİZİM i tek yazma sebebim.
1.AYAK bu koşuya çok at yazınca fazla gereksiz oldu diyorum az atla geçince diğerlerinden farkı yokki yazman lazım diyorum kendi kendime kafayı yedirttiler ben sıralama yazayım bütçe nekadara uygunsa seçim yaparım artık..5.GRİKURT–1.ATOMBOMBASI–6.EYVAH UZUN MEHMET–.7HABERBEYİ–4.SERHASAN–2.KARA KANTOS
2.AYAK son yarışında başarız oluşu bu grupta 6,5 kilo eklense bile ahmet çeliğin ısrarlı tercihleri olan 4.HÜSEYİNBABA favorim yarış kazanma kabiliyeti gelişen 6.LEFKELİ mutlaka olmalı. son yarışında kıpırdanma yapan ve burda yazılmayı hak eden 9.LOWMAN ve çok üst gruplarla koşan 5kilo daha hafif olsa tek atıcağım ama bugun ağırlaştı diye sadece yer vericeğim 1.BEST TIME BEST yeterli.
3.AYAK 7.PASPARTU tecrübe edindi güzel yarıştı zaten agf güzel liman diye düşünüyodumki ankaradaki arkadaşlarım bugun koşucak olan olgo gibi 2.DUBLIN de enyalias la anne kardeşi ve çok güzel idmanları var dediler galoplarında fark attığını göremedim ama canlı göz ile izleyenler söylediği için yazıyorum.bide öz abisi oğlum berat olan 9.YAĞMURCAN var bu 3 safkan yeterli olucaktır.
4.AYAK açıklama yapmaya gerek yok zaten kimi tek atıcağımı gruptaki çoğu kişi biliyo 🙂 tamam mesafeyi koşmadı acaba ? sorusu var ama bence koşucak zaten başka tek bulamadım mecburen atmak zorundayım 4.HAMARAT BANKOM
5.AYAK 3.GRAYSTORM için yapılan mesefeyi koşmadı zor diyenleri anlamıyorum bu safkan niye gazi favorisi konumunda ozaman gazi 2400 bugun bu mesafeyi koşamazsa gaziyi hiç koşamaz nasıl favori anlayamadım normalde şampiyon geçilene kadar şampiyondur ama ben tekimi yukarıda yazdım burada gazi koşsam hepinizi geçerdim koşusu yapmasını beklediğim 2.EUPRHATES var.bide özcan yıldırımın dün gece gazi koşusu için deklare için imza attığını biliyorum şimdiden 10.THE LAST LEGEND a binicem dedi yani 3 safkan burası içinde yeterli
6.AYAK kaya ekürisinin bugune kadarki en iyi aygırı ve kısrağı olan taylarının birleşmesinden olan 3.BAHARŞAH her koşusunda bu sefer kazanır diyorum saolsun hep yüzümü kara çıkartıyor ama yine favorim 🙂 2.BÜYÜK BEREN ve 5.COŞANMERİÇ sigortalardır

1-2-3-4-5-6-7
1-4-6-9
2-7-9
4
2-3-10
2-3-5

admin
Yönetici

Graystrom için aynı şeyleri düşünüyorum bende. Madem gazi favoriniz burada neden koşamıyor 🙂 Bol şanslar

ERKAN
Üye
ERKAN

GÜNAYDIN bol şanslar..Bu arada tebrikler admin iyi gidiyorsun

admin
Yönetici

Teşekkürler Erkan, darısı en kısa zamanda başına diyelim.

ERKAN
Üye
ERKAN

Dün oynamıştım ilk ayak yatırdı 5 ‘de kaldı 🙂 5 li yaptım senin 5 tekle gerisine bakmadım bu sabah baktım 5 li tutmuş günü kurtarmış..yani sana teşekkür ediyorum yoksa kızgın olmasam ve senin yorumunu okumasam 5 tek yazmazdım:)

admin
Yönetici

Sabah sürprizi olmuş yani 🙂 Tebrikler

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Bulurmuşum gibi ama oynasam gelmezdi inancı var bende 🙂 bu sayede sizler bulmuş oldunuz.

ERKAN
Üye
ERKAN

55 tl lik altılı 5 ‘de kaldı o ayrı..ADMİN in kazandırdığı diyorum 🙂

admin
Yönetici

6 – Eyvah uzun Mehmet – Geleceği varsa gelsin, yoksa ilk ayağı bunun sebebine kapatasım gelmedi 🙂 //
H //
7 //
2-4-7 //
3-5-9 //
1-2-3-5-6-7-8 //

45 tl

Herkese bol şanslar

admin
Yönetici

Kupon değişti

1.Ayak : 1,2,3,4,5,6
2.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12
3.Ayak : 7,9
4.Ayak : 7
5.Ayak : 9
6.Ayak : 1,2,3,5,6,7,8

admin
Yönetici

Kreacher’a oynayamadım, çok merak ediyorum nasıl koşacak.

sener1903
Üye

Sheva gibi aynı soruyu bende sorayım, tekim olduğu için değil bende gazi favorisi THE LAST LEGEND sende 5 atta yok… 🙂 bence bu kalitesi ve böyle iyi bir ahırın atı değerlendirilmeli bombacımm

ozgur
Ziyaretçi
ozgur

abi nolmus siteye ya hava yagisli dediler siteye tahminci yagmis.😊😊

admin
Yönetici

:))

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Bi son efsane varsa o da bombacıdır. Kızdırmayın adamı :))

semihugur
Üye
semihugur

1. AYAK
4 (Serhasan)

6 (Eyvah Uzun Mehmet)

8 (Delalkız)

2. AYAK
3 (Canberkhan)

4 (Hüseyinbaba)

6 (Lefkeli)

7 (Çiftçi Sultan)

9 (Lowman)

11 (Sleven)

12 (Catch The Wınd)

3. AYAK
2 (Dublın)

7 (Paspartu)

8 (Selly)

4. AYAK
2 (Deraş)

4 (Hamarat)

5 (Ocean Seraph)

7 (Rumba)

5. AYAK
2 (Euprhates (Usa))

3 (Graystorm)

9 (Temsil)

10 (The Last Legend)

6. AYAK
1 (Karamenduh)

herkese bol sans

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Maiden yarışta PASPARTU Agf.nin birinci atı çıktı. A.SÖZEN bir önceki yarışında, hemde favori olmadığı koşuda ve startta kaldığı halde muhteşem bir koşu ile PASPARTU yu ikinci yaptı. Bu yarıştan sonra at sahibi jokey değiştirmez. Eğer jokey inmişse, jokey tercihi ile inmiştir. Böyle bir yarıştan sonra Akın bu attan inip MY İNCİ ye binmiş. Kafama takıldı. ???

admin
Yönetici

Bu yorum catiyi yikar. Sahipleri icin binmis olmasin.

sener1903
Üye

Geçen hafta akın ceza aldığı için çoğu hazır atına özcan ve halis bindi, bence at sahibinden ziyade jokey menajerlerin yoğun baskılarından kaynaklı bir durum, çok yakından birinci ağızdan duyduğum şeyler var A.sözenin özelinde bindiği atlara(özellikle bugün koşan temsil için) karataş ın menajeri dahil bir çok kişi acayip saldırıyor. Geçen hafta istanbul da karataş ın binip getirdiği çoğu at akın ın cezalı olduğu için binemediği atlar.

can33
Üye
can33

Başarılar diliyorum 😀 yorum yapmak için 2 saat aradım bi baktım en üsstte duruyormuş 😀 neyse.

1.AYAK : 5//TEK//Hepsi Beklentileri olanlar Hepsi diyebilir. Sağlama kuponumda ilk ayak “H”
2.AYAK 11//1-2-5-6-12 //SLeven Tam mesafesinde uçak gelse geçemez ama tabiki yanına at ekliyorum.
3.AYAK HEPSİ// Maidenlere pek güvenim yok yorumda yapamıyorum ama isteyenler 7-9-1-2-3 kısaltabilir.
4.AYAK 3-4-6-7 // Ekürileri yazmamın sebebi eğer gerçekten gelirse 2katlaması için.
5.AYAK HEPSİ/// Son günlerde sihirbaz yoksa kimin geleceğini kestirmek zor evet bende gazifavorisini tek attığım alternatif kuponum var ama paraya oynuyoruz :=)
6.AYAK 5//TEK Mesafesinde bizi yanıltmaz ise gelir.

3 Tekli kupon bedeli 21TL
2. Tekli 129 TL

İsteyenler bütçesine göre maidenden at çıkartabilir veya açık koşuda tuttuğu atları yazabilirler.

BOL ŞANSLAR.

can33
Üye
can33

Not olaraktan 4.AYAKTA Kendi tuttuğum atı yazmayı unutmuşum 2numara-Deraş isimli safkan kuponlarda kesinlikle yer almalı

econom_ist
Üye
econom_ist

Selam,

1. AYAK
6 (Eyvah Uzun Mehmet)

2. AYAK
1 (Best Tıme Best)

6 (Lefkeli)

3. AYAK
7 (Paspartu)

4. AYAK
6 (Olgo)

5. AYAK
2 (Euprhates (Usa))

3 (Graystorm)

9 (Temsil)

10 (The Last Legend)

6. AYAK
1 (Karamenduh)

2 (Büyük Beren)

3 (Baharşah)

4 (Necati Amca)

5 (Coşanmeriç)

6 (Korkmazağa)

7 (Şereflican)

Bol şanslar…

Ümit
Üye
Ümit

Herkese bol sans arkadaslar..

Ümit
Üye
Ümit

Ankaram..
1,2,5,6,7,8
6 LEFKELİ TEK
2,7,8,9
1,2,4,7,8
3 GRAYSTORM TEK
1,2,3,5,7,8

Ümit
Üye
Ümit

Bitane daha var bombaci simdi fotolarini atcam iki kuponunda

Ümit
Üye
Ümit

İkinci kuponum

Ümit
Üye
Ümit

Birinci kuponum

Ümit
Üye
Ümit

Yatik sekilde gelmis demekki bu kupon yatcak 🙂

admin
Yönetici

:)) Rastgelsin

Ümit
Üye
Ümit

Sagol admin 3. Ayak tekimiz ayni sanirim degisiklik yok dimi

admin
Yönetici

Değişti şablon cevap olarak ekledim.

admin
Yönetici

1.Ayak : 1,2,3,4,5,6
2.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12
3.Ayak : 7,9
4.Ayak : 7
5.Ayak : 9
6.Ayak : 1,2,3,5,6,7,8

eymen
Üye
eymen

Bolşanslar herkeze.
1 ayak. 6 tek
2 ayak. 1 3 2 4 8 9 11
3 ayak. 1 2 7 9
4 ayak. 2 7 4
5 ayak. 3 9 10 8 7 2
6 ayak. 2 3 5 11
Bolsanslar.

Ümit
Üye
Ümit

Etkileyici olmus admin 🙂 bol sans dilerim

Ümit
Üye
Ümit

Admin ilk kuponda 6 tekti sende keske oyle kalsaydi

admin
Yönetici

Yine gelmez asap bozulmasın dedim. Rahat aldı, elde geldi, galop yaptı yine sinirlendim 🙂

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

George demen yeterli 🙂 evet öyle bi muhabbet vardı ama o at için miydi onu hatırlayamadım. Yaşlandım herhalde artık yazarak çalışmam gerekiyor sanırım 🙂 bu arada atın intikamı iyiymiş sesli güldüm.

Savasci
Üye
Savasci

Eyvah Uzun Mehmet ucarak gitti sanki.)))

Ümit
Üye
Ümit

Evet bombaci bende not aldim

Ümit
Üye
Ümit

Anladim admin.simdi ki yarisi cok merak ediyom sende hepsi bende tek var

admin
Yönetici

Kapadığım için favori gelir merak etme 🙂

Ümit
Üye
Ümit

İns diyesim var ama sana ayip olacak 🙂

admin
Yönetici

Yok yahu bişi olmaz 🙂

Savasci
Üye
Savasci

canberkhan ucarak geldi)))

admin
Yönetici

Hey maşallah, çerçevelik altılı yapıyorsun 🙂

OTTO
Üye

Güzel oldu

Savasci
Üye
Savasci

sezgilerim güçlü.)))

Savasci
Üye
Savasci

Dublinde gelirse tamamdır 6 lı bendedir.)))

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Sen öyle diyorsan o dur.yapıştır O zaman. Bende sayende tek bulmuş oldum 🙂

Savasci
Üye
Savasci

dublin tek degil bende uagmurcan en buyuk rakptir…tek atma sakın

admin
Yönetici

Senin hatrına 7-29-29 oynadım yazınca farkettim 9-27 olacaktı 🙂

admin
Yönetici

Yanlış oynarak buldum üçlüyü 🙂

Savasci
Üye
Savasci

kuponum…

Savasci
Üye
Savasci

benim altılı yatar gördüğünüz g,ibi:))) Dublin yaktı beni.)))

Savasci
Üye
Savasci

admin AKSAMKİ kuponumu hatırlıyon mu http://www.bankotahminler.com/tahminler/4-haziran-2016-ankara-altili-tahminleri-ottoempire/ orda paspartuya ilk olur dedim sonra sabah eledim yagmurcanı koydum.(((

Savasci
Üye
Savasci

aksam 3 luyu verdidim zaten dublin 1 olur dedim ama paspartu ve yagmurcandan korkuyordum korktugum basıma geldi.)))

admin
Yönetici

Hiç sorma, benimde ilk altılım tutmuş olarak bekliyor 🙁

gencer
Üye
gencer

yeni tahminci arkadaşlar gelmiş .iyi olmuş ,bol şans herkese… http://clip2net.com/clip/m26974/7783f-clip-43kb.png?nocache=1

admin
Yönetici

Bol şanslar

crone
Üye
crone

bol şanslar bombacı..

Savasci
Üye
Savasci

hesapta para yok olsa yazacaktım zaten paspartuyu)))

Savasci
Üye
Savasci

6 lılar yatar beyler .))))

admin
Yönetici

RUMBA’nın grupla alakası yok ikiliye giremedi galiba? Çok kötü bindi ata.

Ümit
Üye
Ümit

Admin senin ilk 6 lida 5 varmiydi burda

admin
Yönetici

Yoktu, yazmazdım da.

Ümit
Üye
Ümit

İyi yazik olmadi o zaman kupona 🙂

admin
Yönetici

yazık olmaz mı 7 RUMBA numara burayı kenter alırdı. Yarış izle kötü niyet ararsın.

gencer
Üye
gencer

bir atı çıkardım o geldi şansa bak yuh ya.

crone
Üye
crone

Buda benim minik kuponum..

Savasci
Üye
Savasci

Gencer kupona yazık olmuş.(

COMMANDANTE
Üye

Kocakaya çok geç kaldı ..

semihugur
Üye
semihugur

dikkat demiştim(commandante)

ERKAN
Üye
ERKAN

Çok pis battık gene

Ümit
Üye
Ümit

Aynen erkan 65 tl gitti benim ankaraya

Savasci
Üye
Savasci

ne sacmaydı hamarat banko atken en arkada kaldı.((

ERKAN
Üye
ERKAN

Üçüncü ayağı kapatmanın cezası oldu bu

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Admin izleyemiyorum ama bu at burda geldiyse ben zaten kötü niyet ararım. Yuh artık.

admin
Yönetici

Abi 2km yarış 8 at var, bir yol bulup sprinte çıkamadı. Ki bu at geçen en dıştan geldi, iç pistte ne işi var?

admin
Yönetici

Morla bozuldu, bari merak ettiğim ata oynayayım. 5/9 ikili. Luxor uzun a gitmez diye matematik yaptık bakalım gazi için favori mi Graystorm.

Ümit
Üye
Ümit

Temsil favorim gazide 🙂

admin
Yönetici

Benim şimdiden favorim 🙂

ERKAN
Üye
ERKAN

ADMİN adana tahmini varmı belki ordan günü kurtarırız 🙂 bombacı ‘da yapacağım diyordu sanki

admin
Yönetici

Bakıyorum da çok zor. Yaparsam kupon paylaşırım.

admin
Yönetici

1.Ayak : 1,2,4,5,10,11
2.Ayak : 1,2,6,7,8,10,11
3.Ayak : 1
4.Ayak : 2
5.Ayak : 5,7,8
6.Ayak : 1,5,11

Savasci
Üye
Savasci

Admin 6 lının ilk 3 ayagını ben verim son 3 ayagınıda sen ver.)))

Savasci
Üye
Savasci

ilk 3 ayaga cok para harcıyon sen.)))

admin
Yönetici

Bugün nasıl oynarsam oynayayım yatacağım yer belliymiş. 7 bile gelse güzel para verir bu altılı.

Savasci
Üye
Savasci

Adanayı ben oynamayacam ama oynayacak arkadaslara tavsiye edebilirim.
1:Ayak:2 – ŞAFAK VAKTİ/
2.Ayak.8 – KARAKAÇAN
3.Ayak:1 – FEARLESS SON
4.Ayak:6 – MARIAGE/2 – FASHITIVE/ 7 – MINT COPY
5.Ayak:8 – NADİRE
6.Ayak:5 – LOST RIVER
Bu atlar kuponlarınızda olsa iyi olur..)))

Ümit
Üye
Ümit

Admin yazik oldu kuponun 5 te kaldi 🙁

admin
Yönetici

Sorma ümit 🙁

Ümit
Üye
Ümit

Bu ganyanlara gore az vermedimi admin 10 bin tl

admin
Yönetici

İlk ayakla 3. ayak tek atılabilir isimler. Yine de az verdi sanki. Bulan düşünsün 🙂

Ümit
Üye
Ümit

Ben kaybettigim 65 tl ye uzuluyom 🙂

Ümit
Üye
Ümit

Adanaya hevesim kalmadi bugun cok acildim zaten.oynayacak arkadaslara bol sans adanada.yarin istanbulda sansimi denicem artik.

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

İyiki izlememişim yarışı. Gıcık oluyorum böyle işlere. Neyse moral bozmak yok. Yarın inşallah güzel olacak. Temsil i izleyemedim ama benim ilk atım foulita olacak gibi. Ama temsilin de uzunda çok iş yapacağı belliydi. O gün gelsin bakıcaz artık.

admin
Yönetici

Bu sene kazananlar dişilerden çıkmaz gibi gözüküyor.

silivrili
Üye

Selamlar bol şanslar:)

admin
Yönetici

Bol şanslar

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.