Ana Sayfa / Tahminler / 4 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) puslu bir hava…
ankara altili tahminleri bombaci

4 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) puslu bir hava…

Selamlar Ankara için altılı tahminlerime geçmeden önce admini dünkü tahmini için tebrik ediyor yeni gelen arkadaşlarıma da başarılar diliyorum.

1.AYAK: Yine bülteni elime alır almaz kararımı verdim. İnceledikçe toplamda 2 safkan arasında geçeceğini düşünsem de bir defa kilitlendim ya ilk kararımdan dönmedim. Kocaeli'nde hazırlıklarını tamamlayan ve istim üzerinde olduğunu bildiğim (5) GRİKURT bence bu yarışta gelecektir. Manşette belirttiğim gibi de "kurt puslu havayı sever" sözünden yola çıkarak fırsatçı kişiler için söylenmiş bu atasözü tamda GRİKURT un bu yarışı için cuk oturdu. Ankara'yı yadırgamadığı taktirde fırsat kollayan safkan bu puslu yarıştan birincilikle ayrılacaktır. (5) GRİKURT BANKOM dur. Rakip olarak (6) EYVAH UZUN MEHMET diyorum. Adana dan tanıdığım kalite (1) ATOM BOMBASI burada unutulacaktır. Patlarsa şaşırmam. Bu yarışla birlikte takip !!!

2.AYAK: Gerek siklet avantajı gerekse uzayan Mesafe ile birlikte (8) KAYRAHAN ilk safkanım. Bu safkanın yanına Yine Siklet avantajı ile (11) SLEVEN ilk yazacağım isimdir. Orta siklet safkanlar arasında ise eleme yapmak oldukça güç. Ancak ben (9) LOWMAN ve (5) KARTACALI yazacağım. Geriye kalan ağır Siklet safkanlar arasında ise tercihim (6) LEFKELİ, (1) BEST TİME BEST ve (4) HÜSEYİN BABA olacaktır. Sonunda sevdiği piste çıkacak olan (3) CANBERKHAN'DA bu koşunun bonusu olsun.

3.AYAK: Gerek pilotu gerekse son yarışına istinaden (7) PASPARTU'nun AGF çıkacağı yarışta oldukça kalite safkanların olduğunu düşünüyorum. Bu yarış için benim burnuma pis kokular geliyor. Sıralamam şablonda olacaktır.

4.AYAK: Mesafe bu kadar uzun olmasaydı muhtamelen  (4) HAMARAT tekim olurdu. Uzayan Mesafe ile (6) OLGO nun daha şanslı olduğunu düşünüyorum. Ayırmadan yazacağım.

5.AYAK: Zorlu mücadelede eşit şans verdiğim üç safkan var. Bunlar sırası ile (9) TEMSİL, (2) EUPRHATES, (3) GRAYSTORM. Yarışın birincisini bu üç safkanın belirleyeceğini düşünsem de yine de takip ettiğim ve son yarışına inanmadığım (6) MEMEDİM için de suprizde, muhtamelen AGF de 7 veya 8 inci çıkacak olan (7) NURHANBEY içinde bomba olarak bir çarpı atacağım.

6.AYAK: Son yarışlarına istinaden kısılan mesafe ile birlikte (2) BÜYÜK BEREN bu defa gruba hakim olacaktır. BANKOM DUR.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 5 TEK

2.AYAK: 8-11-9-5-6-1-4-3

3.AYAK: 7-9-8-6-2-1-4-5-3

4.AYAK: 6-4

5.AYAK: 9-2-3-6-7

6.AYAK: 2 TEK

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 4-1-2

2.AYAK: 5 TEK

3.AYAK: 8-11-9-5-6

4.AYAK: 7-9-8-6

5.AYAK: 6 TEK

6.AYAK: 9-2

7.AYAK: 2 TEK

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

125 yorum

 1. sheva_39

  5.ayak 10.THE LAST LEGEND gözdenmi kaçtı yoksa bi kusurmu buldun üstad

 2. Bol şanslar Bombacı

 3. COMMANDANTE

  Bol şanslar Bombacı.

 4. Vay arkadaş birgün bakmadık siteye neler olmuş. Dedim yanlış geldim herhalde :) hayırlı olsun arkadaşlar.

 5. Günaydın arkadaşlar. Bombacı kardeşimin ve diğer yeni yorumcuların Bahtı açık olsun. Bugünkü programda İki tekli bir çatı oluşturdum. genel görüşün aksine RUMBA bende tek. 5 ay aranın ardından çıktığı ilk yarışında açık 2 grup atları arasında kolay bir 5.lik elde etti. 1600 metrelik yarışta sonlarda yıldırım gibi geldi. Diğer rakiplerinin dilleri bir karış dışarıda iken RUMBA için yarış daha yeni başlıyordu. Geçen yılın en iyi kısrağı idi. Ben bu koşuda değil, Mehmet Akif Ersoy Koşusunda koşar diye bekliyordum. Geçen sene GREYSTORM u geçmişliği var. Kazanmalı.
  GREYSTORM demişken o da tek olur. Erkek tay deneme galibi. Geçilebilir ama en azından buradaki rakiplerine geçilmez. Tek olur. Yani oyun A.ÇELİK e bakıyor.
  Diğer ayaklarda EYVAH UZUN MEHMET, LEFKELİ, PASPARTU, MY İNCİ, KARAMENDUH tuttuğum atlar. Herkese bol Şans.

 6. sheva_39

  tahminci arkadaslar-abiler çoğalınca nerde yorum yapsam diye karıştırdım ama ayak alışkanlığı işte :) bol şanslar
  1.koşu bilmeyen arkadaşlar olabilir niye1.ALTUNSARAY 60kg 4.DENİZİM 57kg ikiside 1defa kazandı diyebilir.koşuda kazanılan ikramiye şartı var 30 bini geçenler 2kg 34bini geçenlere 3kg ekliyolar jokey tercihi ve kilo almayışı 4.DENİZİM i tek yazma sebebim.
  1.AYAK bu koşuya çok at yazınca fazla gereksiz oldu diyorum az atla geçince diğerlerinden farkı yokki yazman lazım diyorum kendi kendime kafayı yedirttiler ben sıralama yazayım bütçe nekadara uygunsa seçim yaparım artık..5.GRİKURT–1.ATOMBOMBASI–6.EYVAH UZUN MEHMET–.7HABERBEYİ–4.SERHASAN–2.KARA KANTOS
  2.AYAK son yarışında başarız oluşu bu grupta 6,5 kilo eklense bile ahmet çeliğin ısrarlı tercihleri olan 4.HÜSEYİNBABA favorim yarış kazanma kabiliyeti gelişen 6.LEFKELİ mutlaka olmalı. son yarışında kıpırdanma yapan ve burda yazılmayı hak eden 9.LOWMAN ve çok üst gruplarla koşan 5kilo daha hafif olsa tek atıcağım ama bugun ağırlaştı diye sadece yer vericeğim 1.BEST TIME BEST yeterli.
  3.AYAK 7.PASPARTU tecrübe edindi güzel yarıştı zaten agf güzel liman diye düşünüyodumki ankaradaki arkadaşlarım bugun koşucak olan olgo gibi 2.DUBLIN de enyalias la anne kardeşi ve çok güzel idmanları var dediler galoplarında fark attığını göremedim ama canlı göz ile izleyenler söylediği için yazıyorum.bide öz abisi oğlum berat olan 9.YAĞMURCAN var bu 3 safkan yeterli olucaktır.
  4.AYAK açıklama yapmaya gerek yok zaten kimi tek atıcağımı gruptaki çoğu kişi biliyo :) tamam mesafeyi koşmadı acaba ? sorusu var ama bence koşucak zaten başka tek bulamadım mecburen atmak zorundayım 4.HAMARAT BANKOM
  5.AYAK 3.GRAYSTORM için yapılan mesefeyi koşmadı zor diyenleri anlamıyorum bu safkan niye gazi favorisi konumunda ozaman gazi 2400 bugun bu mesafeyi koşamazsa gaziyi hiç koşamaz nasıl favori anlayamadım normalde şampiyon geçilene kadar şampiyondur ama ben tekimi yukarıda yazdım burada gazi koşsam hepinizi geçerdim koşusu yapmasını beklediğim 2.EUPRHATES var.bide özcan yıldırımın dün gece gazi koşusu için deklare için imza attığını biliyorum şimdiden 10.THE LAST LEGEND a binicem dedi yani 3 safkan burası içinde yeterli
  6.AYAK kaya ekürisinin bugune kadarki en iyi aygırı ve kısrağı olan taylarının birleşmesinden olan 3.BAHARŞAH her koşusunda bu sefer kazanır diyorum saolsun hep yüzümü kara çıkartıyor ama yine favorim :) 2.BÜYÜK BEREN ve 5.COŞANMERİÇ sigortalardır

  1-2-3-4-5-6-7
  1-4-6-9
  2-7-9
  4
  2-3-10
  2-3-5

  • Graystrom için aynı şeyleri düşünüyorum bende. Madem gazi favoriniz burada neden koşamıyor :) Bol şanslar

 7. ERKAN

  GÜNAYDIN bol şanslar..Bu arada tebrikler admin iyi gidiyorsun

 8. ERKAN

  Dün oynamıştım ilk ayak yatırdı 5 ‘de kaldı :) 5 li yaptım senin 5 tekle gerisine bakmadım bu sabah baktım 5 li tutmuş günü kurtarmış..yani sana teşekkür ediyorum yoksa kızgın olmasam ve senin yorumunu okumasam 5 tek yazmazdım:)

 9. Bulurmuşum gibi ama oynasam gelmezdi inancı var bende :) bu sayede sizler bulmuş oldunuz.

 10. ERKAN

  55 tl lik altılı 5 ‘de kaldı o ayrı..ADMİN in kazandırdığı diyorum :)

 11. 6 – Eyvah uzun Mehmet – Geleceği varsa gelsin, yoksa ilk ayağı bunun sebebine kapatasım gelmedi :) //
  H //
  7 //
  2-4-7 //
  3-5-9 //
  1-2-3-5-6-7-8 //

  45 tl

  Herkese bol şanslar

  • Kupon değişti

   1.Ayak : 1,2,3,4,5,6
   2.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12
   3.Ayak : 7,9
   4.Ayak : 7
   5.Ayak : 9
   6.Ayak : 1,2,3,5,6,7,8

  • Kreacher’a oynayamadım, çok merak ediyorum nasıl koşacak.

 12. Sheva gibi aynı soruyu bende sorayım, tekim olduğu için değil bende gazi favorisi THE LAST LEGEND sende 5 atta yok… :) bence bu kalitesi ve böyle iyi bir ahırın atı değerlendirilmeli bombacımm

 13. abi nolmus siteye ya hava yagisli dediler siteye tahminci yagmis.😊😊

 14. Bombaci

  Selamlar bol şanslar herkese. Ne THE LAST LEGEND mis arkadaş ya. :)) Bakın beni sinirlendirmeyin şimdi SERSERİ yazar onu yazmam iyice tav ederim 😂😂😂 Arkadaşlar yazım da yarışın 3 safkan arasında geçeceğini düşündüğümü esasen buna inandığımı (6) ve (7) numaralı safkanları da çok suprizde degelerlendirdigimi belirttim zaten. O değilde ANKARA da yağmur var mı sizde onu söyleyin bilen varsa ???

 15. Bi son efsane varsa o da bombacıdır. Kızdırmayın adamı :))

 16. 1. AYAK
  4 (Serhasan)

  6 (Eyvah Uzun Mehmet)

  8 (Delalkız)

  2. AYAK
  3 (Canberkhan)

  4 (Hüseyinbaba)

  6 (Lefkeli)

  7 (Çiftçi Sultan)

  9 (Lowman)

  11 (Sleven)

  12 (Catch The Wınd)

  3. AYAK
  2 (Dublın)

  7 (Paspartu)

  8 (Selly)

  4. AYAK
  2 (Deraş)

  4 (Hamarat)

  5 (Ocean Seraph)

  7 (Rumba)

  5. AYAK
  2 (Euprhates (Usa))

  3 (Graystorm)

  9 (Temsil)

  10 (The Last Legend)

  6. AYAK
  1 (Karamenduh)

  herkese bol sans

 17. Bombaci

  GEORGE THOMAS (bey mi diyeyim, abi mi diye hitap edeyim, kardeşim mi diyeyim bilemedim ;)) hatırlıyor musunuz? CLERICUZIO yu son yarışında beraber aynı yorumlamış tık hatta siz bir sonra ki gelir demiştiniz? (Yanlış mı hatırlıyorum?) 4 boy kalmıştı startta. Tek yapıştırayim mi tahmin de ? Ne diyorsun 10 lira ganyanla photo lar bu at

  • Bombaci

   Adana da

  • Bombaci

   %3.6 ile AGF de 8 inci at ;) nasılsa ismimden bombaci kimse THE LAST LEGEND gibi laf da edemez ne diyorsun tek atayım mı? :)

  • Bombacı ben tek tuttuğum için sadece o kadar atta yazılması gerektiğini düşündüm, lütfen benim yorumumu yanlış anlama…

  • Bombaci

   Yooo oooo kkk yahu delimisin :))) benim aklıma bile gelmez. Sakın üzerine alma lafımı. O kendisini biliyor 😂😂😂😂 yok dostum ufak atişmalarla eğleniyoruz biz. Sen rahat ol lütfen kafanı bulandırma. Sayenizde geldiniz üzerimden 1 ton yük kalktı:) çok yakın zamanda beraberce voltranı oluşturacağız bak gör sen. :)

  • Bende öyle düşünüyorum, zamanla güzel tahminlerle iyi işler çıkacak gibi… :)

 18. Bombaci

  Şener bak üzüldüm şimdi. 14 Mayıs tahminim. THE LAST LEGEND dan altılım 5 te kaldı 7 li ganyanım 6 da kaldi. Herşeyin farkindayim. Kafana takma diye söyleyeyim ben THE LAST LEGEND dan intikam aldım. Takıntılı adamım ben 😂😂😂😂 ama atın intikamı olursa da ne yaparım bilmem 😂😂😂😂

 19. Maiden yarışta PASPARTU Agf.nin birinci atı çıktı. A.SÖZEN bir önceki yarışında, hemde favori olmadığı koşuda ve startta kaldığı halde muhteşem bir koşu ile PASPARTU yu ikinci yaptı. Bu yarıştan sonra at sahibi jokey değiştirmez. Eğer jokey inmişse, jokey tercihi ile inmiştir. Böyle bir yarıştan sonra Akın bu attan inip MY İNCİ ye binmiş. Kafama takıldı. ???

  • Bu yorum catiyi yikar. Sahipleri icin binmis olmasin.

  • Geçen hafta akın ceza aldığı için çoğu hazır atına özcan ve halis bindi, bence at sahibinden ziyade jokey menajerlerin yoğun baskılarından kaynaklı bir durum, çok yakından birinci ağızdan duyduğum şeyler var A.sözenin özelinde bindiği atlara(özellikle bugün koşan temsil için) karataş ın menajeri dahil bir çok kişi acayip saldırıyor. Geçen hafta istanbul da karataş ın binip getirdiği çoğu at akın ın cezalı olduğu için binemediği atlar.

  • Bombaci

   Bende o yüzden yazdım.

 20. can33

  Başarılar diliyorum :D yorum yapmak için 2 saat aradım bi baktım en üsstte duruyormuş :D neyse.

  1.AYAK : 5//TEK//Hepsi Beklentileri olanlar Hepsi diyebilir. Sağlama kuponumda ilk ayak “H”
  2.AYAK 11//1-2-5-6-12 //SLeven Tam mesafesinde uçak gelse geçemez ama tabiki yanına at ekliyorum.
  3.AYAK HEPSİ// Maidenlere pek güvenim yok yorumda yapamıyorum ama isteyenler 7-9-1-2-3 kısaltabilir.
  4.AYAK 3-4-6-7 // Ekürileri yazmamın sebebi eğer gerçekten gelirse 2katlaması için.
  5.AYAK HEPSİ/// Son günlerde sihirbaz yoksa kimin geleceğini kestirmek zor evet bende gazifavorisini tek attığım alternatif kuponum var ama paraya oynuyoruz :=)
  6.AYAK 5//TEK Mesafesinde bizi yanıltmaz ise gelir.

  3 Tekli kupon bedeli 21TL
  2. Tekli 129 TL

  İsteyenler bütçesine göre maidenden at çıkartabilir veya açık koşuda tuttuğu atları yazabilirler.

  BOL ŞANSLAR.

  • can33

   Not olaraktan 4.AYAKTA Kendi tuttuğum atı yazmayı unutmuşum 2numara-Deraş isimli safkan kuponlarda kesinlikle yer almalı

  • Bombaci

   Can özür dilerim mecburen dahil olmak zorundayım. 4. Ayakta 1 at beni yüzde 50 oynatıyor. Gerçekten 4. Ayakta bu kadar çok ar gireceksen sakın ama sakın ama sakın (2) DERAŞ siz oyun yapma. Sil lütfen o ekurinin birini.

  • Bombaci

   Varmı böyle birşey ya 😂😂😂😂 aynı anda yazmışız ya DERAŞ ı yoksa bu bir işaret mi :)))))

  • can33

   Hiç üstelemedim :D zaten şuan 2 numara tek olan 1 kupon yaptım :D hatta üstüne 40 defa denedim makine derece oynadım en azından 10 15 defa 2 numarayı tek verdi makine :D makine bile 2 diyor :D

 21. econom_ist

  Selam,

  1. AYAK
  6 (Eyvah Uzun Mehmet)

  2. AYAK
  1 (Best Tıme Best)

  6 (Lefkeli)

  3. AYAK
  7 (Paspartu)

  4. AYAK
  6 (Olgo)

  5. AYAK
  2 (Euprhates (Usa))

  3 (Graystorm)

  9 (Temsil)

  10 (The Last Legend)

  6. AYAK
  1 (Karamenduh)

  2 (Büyük Beren)

  3 (Baharşah)

  4 (Necati Amca)

  5 (Coşanmeriç)

  6 (Korkmazağa)

  7 (Şereflican)

  Bol şanslar…

 22. Herkese bol sans arkadaslar..

 23. Ankaram..
  1,2,5,6,7,8
  6 LEFKELİ TEK
  2,7,8,9
  1,2,4,7,8
  3 GRAYSTORM TEK
  1,2,3,5,7,8

 24. Bitane daha var bombaci simdi fotolarini atcam iki kuponunda

 25. İkinci kuponum

 26. Birinci kuponum

 27. Yatik sekilde gelmis demekki bu kupon yatcak :)

 28. Sagol admin 3. Ayak tekimiz ayni sanirim degisiklik yok dimi

 29. Bolşanslar herkeze.
  1 ayak. 6 tek
  2 ayak. 1 3 2 4 8 9 11
  3 ayak. 1 2 7 9
  4 ayak. 2 7 4
  5 ayak. 3 9 10 8 7 2
  6 ayak. 2 3 5 11
  Bolsanslar.

 30. Etkileyici olmus admin :) bol sans dilerim

 31. Admin ilk kuponda 6 tekti sende keske oyle kalsaydi

  • Yine gelmez asap bozulmasın dedim. Rahat aldı, elde geldi, galop yaptı yine sinirlendim :)

 32. Bombaci

  Mecburen sonra ki yarışta atomu tek atıcaz

 33. George demen yeterli :) evet öyle bi muhabbet vardı ama o at için miydi onu hatırlayamadım. Yaşlandım herhalde artık yazarak çalışmam gerekiyor sanırım :) bu arada atın intikamı iyiymiş sesli güldüm.

 34. Savasci

  Eyvah Uzun Mehmet ucarak gitti sanki.)))

 35. Evet bombaci bende not aldim

 36. Anladim admin.simdi ki yarisi cok merak ediyom sende hepsi bende tek var

 37. İns diyesim var ama sana ayip olacak :)

 38. Savasci

  canberkhan ucarak geldi)))

 39. Savasci

  sezgilerim güçlü.)))

 40. Savasci

  Dublinde gelirse tamamdır 6 lı bendedir.)))

 41. Sen öyle diyorsan o dur.yapıştır O zaman. Bende sayende tek bulmuş oldum :)

 42. Savasci

  dublin tek degil bende uagmurcan en buyuk rakptir…tek atma sakın

 43. Savasci

  benim altılı yatar gördüğünüz g,ibi:))) Dublin yaktı beni.)))

 44. Savasci

  admin AKSAMKİ kuponumu hatırlıyon mu http://www.bankotahminler.com/tahminler/4-haziran-2016-ankara-altili-tahminleri-ottoempire/ orda paspartuya ilk olur dedim sonra sabah eledim yagmurcanı koydum.(((

 45. Savasci

  aksam 3 luyu verdidim zaten dublin 1 olur dedim ama paspartu ve yagmurcandan korkuyordum korktugum basıma geldi.)))

 46. gencer

  yeni tahminci arkadaşlar gelmiş .iyi olmuş ,bol şans herkese… http://clip2net.com/clip/m26974/7783f-clip-43kb.png?nocache=1

 47. crone

  bol şanslar bombacı..

 48. Savasci

  hesapta para yok olsa yazacaktım zaten paspartuyu)))

 49. Savasci

  6 lılar yatar beyler .))))

 50. RUMBA’nın grupla alakası yok ikiliye giremedi galiba? Çok kötü bindi ata.

 51. Admin senin ilk 6 lida 5 varmiydi burda

 52. gencer

  bir atı çıkardım o geldi şansa bak yuh ya.

 53. crone

  Buda benim minik kuponum..

 54. Savasci

  Gencer kupona yazık olmuş.(

 55. COMMANDANTE

  Kocakaya çok geç kaldı ..

 56. ERKAN

  Çok pis battık gene

 57. Aynen erkan 65 tl gitti benim ankaraya

 58. Savasci

  ne sacmaydı hamarat banko atken en arkada kaldı.((

 59. ERKAN

  Üçüncü ayağı kapatmanın cezası oldu bu

 60. Admin izleyemiyorum ama bu at burda geldiyse ben zaten kötü niyet ararım. Yuh artık.

  • Abi 2km yarış 8 at var, bir yol bulup sprinte çıkamadı. Ki bu at geçen en dıştan geldi, iç pistte ne işi var?

 61. Morla bozuldu, bari merak ettiğim ata oynayayım. 5/9 ikili. Luxor uzun a gitmez diye matematik yaptık bakalım gazi için favori mi Graystorm.

 62. Temsil favorim gazide :)

 63. Benim şimdiden favorim :)

 64. ERKAN

  ADMİN adana tahmini varmı belki ordan günü kurtarırız :) bombacı ‘da yapacağım diyordu sanki

 65. Savasci

  Admin 6 lının ilk 3 ayagını ben verim son 3 ayagınıda sen ver.)))

 66. Savasci

  ilk 3 ayaga cok para harcıyon sen.)))

  • Bugün nasıl oynarsam oynayayım yatacağım yer belliymiş. 7 bile gelse güzel para verir bu altılı.

 67. Savasci

  Adanayı ben oynamayacam ama oynayacak arkadaslara tavsiye edebilirim.
  1:Ayak:2 – ŞAFAK VAKTİ/
  2.Ayak.8 – KARAKAÇAN
  3.Ayak:1 – FEARLESS SON
  4.Ayak:6 – MARIAGE/2 – FASHITIVE/ 7 – MINT COPY
  5.Ayak:8 – NADİRE
  6.Ayak:5 – LOST RIVER
  Bu atlar kuponlarınızda olsa iyi olur..)))

 68. Admin yazik oldu kuponun 5 te kaldi :(

 69. Bu ganyanlara gore az vermedimi admin 10 bin tl

 70. Adanaya hevesim kalmadi bugun cok acildim zaten.oynayacak arkadaslara bol sans adanada.yarin istanbulda sansimi denicem artik.

 71. İyiki izlememişim yarışı. Gıcık oluyorum böyle işlere. Neyse moral bozmak yok. Yarın inşallah güzel olacak. Temsil i izleyemedim ama benim ilk atım foulita olacak gibi. Ama temsilin de uzunda çok iş yapacağı belliydi. O gün gelsin bakıcaz artık.

 72. silivrili

  Selamlar bol şanslar:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir