Ana Sayfa / Tahminler / 4 HAZİRAN 2016 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ŞENER)
ankara altili tahminleri

4 HAZİRAN 2016 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ŞENER)

2 ayak Lefkeli ve son ayak Baharşah şablona eklenmiştir.

1.Ayak: Birçok istikrarsız atların toplandığı garip bir yarış ile başlayan ilk ayakta bir önceki yarışında İzmir'in formda atlarından Ekiner'e 60 kg ile saldıran son yarışında ise anlam veremediğim bir koşu yapan ve çalışmalarını İstanbul'da yapıp buraya getirilen 6 EYVAH UZUN MEHMET'in bu grubu geçeceğini düşünüyorum. Biraz riskli de olsa bankomdur.

2.Ayak:  4 HÜSEYİNBABA hep iyi koşuyor ama hiç sonuç yok 2 yarıştır A.ÇELİK ısrarı sonrası bugün şeytanın bacağını kıracaktır.Son yarışında urfa daki parlak günlerine dönme sinyali veren mesafeye yatkın 2 ANIZARBOS, takip atlarımdan 11 SLEVEN, ağır kilosuna rağmen 1 BEST TİME BEST, Kocaeli'deki son yarışı ile kıpırdayan 8 KAYRAHAN ve son yarışı ile 9 LOWMAN şanslıdır

3.Ayak: İlk yarışında mesafe istediğini gösteren 7 PASPARTU ilk atım. Yine aynı yarışta ekürisinin kazandığı yarışta fedai koşup bu sefer tek başına mücadele edecek olan 9 Yağmurcan, çalışmalarında iyi gözüken 5 HAZALHAN ve  iyi orjini ile 2 DUBLİN yeterlidir.

4.Ayak: 5 HAMARAT iyi bir bekleme yarışı ile kazanmaya en yakın gördüğüm isim olup alternatif tekim. Rakip olarak kalitesi tartışılmaz 7 RUMBA, son yarışları ile 6 OLGO2 DERAŞ,1 AMİGRA ve 8 SCARF rakipleridir.

5.Ayak: Her ne kadar sıkı bir Graystrom hayranı olsam da bu mesafede geçileceğini düşündüğümden, şuan Kurtel ekürisinin üzerine titrediği (Perfect Warrior dan sonra) ve bence Gazi koşusunda iyi yerlerde olacak olan 10 THE LAST LEGEND ikinci bankomdur.

6.Ayak: Neredeyse tüm atlar son yarışlarında beraber koşmuşlar ve her an hepsi birbirini geçecekmiş gibi bir izlenim yarattılar.Sıralamam  ise; 1 KARAMENDUH, 2 BÜYÜK BEREN, 5 COŞANMERİÇ, 8 KUZEYFIRTINASI, 7 ŞEREFLİCAN 

Herkese bol şanslar.

44214-1

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Azor Ahai
Üye

güzel ikramiye verir şablon tutarsa bol şanş

admin
Yönetici

Bol şanslar

semihugur
Üye
semihugur

güzel kupon bol şans

Ahmet
Ziyaretçi
Ahmet

Kuponu gostermen bisey farkettirmiyor son ana kadar iptal edebilirsin

admin
Yönetici

Kimsenin size kupon gosterme zorunlulugu yok.

Yazar: sener1903

Avatar