Ana Sayfa / Tahminler / 4 HAZİRAN 2016 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ŞENER)
ankara altili tahminleri

4 HAZİRAN 2016 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ŞENER)

2 ayak Lefkeli ve son ayak Baharşah şablona eklenmiştir.

1.Ayak: Birçok istikrarsız atların toplandığı garip bir yarış ile başlayan ilk ayakta bir önceki yarışında İzmir'in formda atlarından Ekiner'e 60 kg ile saldıran son yarışında ise anlam veremediğim bir koşu yapan ve çalışmalarını İstanbul'da yapıp buraya getirilen 6 EYVAH UZUN MEHMET'in bu grubu geçeceğini düşünüyorum. Biraz riskli de olsa bankomdur.

2.Ayak:  4 HÜSEYİNBABA hep iyi koşuyor ama hiç sonuç yok 2 yarıştır A.ÇELİK ısrarı sonrası bugün şeytanın bacağını kıracaktır.Son yarışında urfa daki parlak günlerine dönme sinyali veren mesafeye yatkın 2 ANIZARBOS, takip atlarımdan 11 SLEVEN, ağır kilosuna rağmen 1 BEST TİME BEST, Kocaeli'deki son yarışı ile kıpırdayan 8 KAYRAHAN ve son yarışı ile 9 LOWMAN şanslıdır

3.Ayak: İlk yarışında mesafe istediğini gösteren 7 PASPARTU ilk atım. Yine aynı yarışta ekürisinin kazandığı yarışta fedai koşup bu sefer tek başına mücadele edecek olan 9 Yağmurcan, çalışmalarında iyi gözüken 5 HAZALHAN ve  iyi orjini ile 2 DUBLİN yeterlidir.

4.Ayak: 5 HAMARAT iyi bir bekleme yarışı ile kazanmaya en yakın gördüğüm isim olup alternatif tekim. Rakip olarak kalitesi tartışılmaz 7 RUMBA, son yarışları ile 6 OLGO2 DERAŞ,1 AMİGRA ve 8 SCARF rakipleridir.

5.Ayak: Her ne kadar sıkı bir Graystrom hayranı olsam da bu mesafede geçileceğini düşündüğümden, şuan Kurtel ekürisinin üzerine titrediği (Perfect Warrior dan sonra) ve bence Gazi koşusunda iyi yerlerde olacak olan 10 THE LAST LEGEND ikinci bankomdur.

6.Ayak: Neredeyse tüm atlar son yarışlarında beraber koşmuşlar ve her an hepsi birbirini geçecekmiş gibi bir izlenim yarattılar.Sıralamam  ise; 1 KARAMENDUH, 2 BÜYÜK BEREN, 5 COŞANMERİÇ, 8 KUZEYFIRTINASI, 7 ŞEREFLİCAN 

Herkese bol şanslar.

44214-1

Hakkında sener1903

33 yaşında İstanbul'da yalnız yaşıyorum. 14 senedir turizmle uğraşıyorum. Atlara ve at yarışına olan ilgim ağabeyim sayesinde çocukluktan başlamış ve halen yoğun bir şekilde devam etmektedir.

12 yorum

  1. sheva_39

    güzel ikramiye verir şablon tutarsa bol şanş

  2. güzel kupon bol şans

  3. Sayın adminim 2 ayak Lefkeli ve son ayak Baharşah şablona eklenmiştir. Son hali bu şekilde…

    • Şablon yayınlamak için resim göndermeniz şart değil, tahminle beraber rakamları yazıya eklersiniz. Düzenleme yapıldı bol şanslar.

  4. Kuponu gostermen bisey farkettirmiyor son ana kadar iptal edebilirsin

  5. Şimdi biraz iş zamanı akşama görüşürüz… Herkese bol şanslar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir