4 HAZİRAN 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: TOMIRIS-11- bu gruptan farklı bir safkan ve güne risk alarak girmek isteyen yarışseverlerce tek olarak tercihlenebilir ancak bu mesafede ilk kez koşacak olması ve safkanın, kendi altından alınarak Ayhan Kurşun’a emanet edilen Deniz Yıldız’ın ekstra motivasyon ile bineceği aşikar olması sebebi ile,son koşusunu da çok beğendiğim ACOUISTIC COVER-2- plase hanesinin önceliklisi konumunda.KARAHİNDİBAYA-8- Gündüzeli ile etkili koşulara imza atıyor, uzun mesafede bu iki isimden sonra değerlendirilebilir.

2.ayak:  Burası karışacak vaziyet alın.Formunu her geçen gün yükselten BY SAKAL-3- çift haneli ganyanla güzel bir sakal atabilir dikkat..INDIAN MOST-4- ve LIVIN THE DREAM-5- pistte çok etkili gözüken isimler.MISS TUDOR-14- son koşularında önemli işaretler verdi.MY SON BARAN-6- genel anlamda istikrarlı koşan bir safkan uygun grupta hata affetmez.YILDIZHAN AĞA-8- daha etkili olabileceği çim pistte kuponlarda bulunmalı.CHINEESE BEAUTY-11- bu koşuya çok enteresan işlerle hazırlandı.BIG BET-1- ve ELVINA-12- zorlu koşunun sigortaları.INDIAN MOST yerine BON BON BORA-2- eklenecektir.

3.ayak: Bu koşu için son işini İstanbul’da Mehmet Kaya ile güzel derece çıkartarak yapan ve bu yarışa hedef yapılan AMASYALI-1- favorim. Bursa’da 1100 mt kumda 1.14 içerisindeki bitiriş derecesi ile FEYAT BABA-6- ihmale gelmez. Kumda etkili koşular çıkartan DÜNÜR-4- mutlaka kazanırda adını duyuracak olup,son koşusunu kazanan eküri avantajlı LÜLEBURGAZ-3- ve son koşusunu göz okşayarak kazanan ÇOK YAKIN-2- çok etkili durumları ile mutlaka şans verilmesi gereken diğer safkanlar.

4.ayak: Ahmet Çelik BECERİKLİHAN-1- ile son koşusunda hem güzel bir ikincilik elde etti hem de safkanın tarzını daha yakından tanıyarak bu koşu için yatırım yapmış oldu, güçlü safkanı kazanabileceği grupta tek olarak değerlendiriyorum.bankomdur

5.ayak: SAILING KNIGHT-7- istim üzerinde, favorim.VASILY-3- ve KING EGE-4- yeterli çim performansları ile mutlaka bulunsunlar.TOLGAHAN-6- yarış hayatına çok büyük ümitlerle başlayan fakat bu beklentinin karşılığını henüz tam olarak veremeyen isimlerden son olumlu koşusu ile bugün için de olumlu bir değerlendirmeyi hak eder, pistte iyi gözüken BABAEMİR-9- olmazsa olmazım.

6.ayak: Türkiye’nin en köklü ekürilerinden birine ait olan ve artık kazanacağım sinyalleri ile dolup taşan TİJİWARE-8- mutlak favori, ÇİKOK YAĞMURU-10- son koşularında yükselişe geçti ve favori sallanırsa cezayı seve seve keser.Rus Edebiyatındaki favori yazarım olan büyük usta Dostoyevski’nin yine favorim olan ölümsüz eseri Suç ve Ceza muazzam bir başyapıttır ve insan ruhunun derinliklerine öylesine kolaylıkla inmeyi başarır ki yayınlandığı dönemde kitabı okuyanların sayfaları ışığa tutarak karakterlerin orada olup olmadıklarını kontrol ettikleri dahi rivayet edilir. Toplumsal normların oluşturduğu adalet kavramı  ile kişinin  kendi içerisinde kurarak ortaya çıkardığı  subjektif mahkemesinin çatışmaları sonucu ortaya çıkan vicdan duygusunu, Rus toplumunun sosyal ve kültürel kodlarını bir bir ele almakla birlikte asla bunun ile sınırlı olmayan ve yüzyıllar sonra dahi tüm toplumlar için geçerliliğini koruyabilecek ilişkiler, değerlendirmeler, öngörüler ve muhakeme ağını içeren kalitede, edebiyatın Grup1’inin baş eserlerinden birisi olan romanın baş kahramanı RASKOLNIKOV-6- her geçen gün formunu yükseltiyor dikkat….

Kupon

1.ayak: 11//2-8

2.ayak: 3-4-5-14-6-8-11-1-12-2

3.ayak: 1-6-4-3-2

4.ayak: 1 BECERİKLİHAN

5.ayak: 7-3-4-6-9

6.ayak: 8-10-6

Tutar: 47,25 TL // 141, 75 TL

Not: Koşudan çıkartılan INDIAN MOST -4- yerine BON BON BORA-2- eklenecektir

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
nusret

Raskolnikov yorumun muhteşem. Bol şanslar..

PINARBASILI

Bol şans Binba. Suç ve Ceza bende 1,05 e koşar her zaman, muhteşem bir başyapıttı.

admin

Bol şanslar

Mobil uygulamamızdaki sorun giderilmiştir.

https://www.bankotahminler.com/mobil/

Kaizbert

Dostum geçenlerde oynadığın kuponun aynısına oynayarak 4400 gibi güzel bi ikramiye almıştım.
Aynı kuponuna kafada tomirisi tek atıp kesmeleri de ekleyip ve 5 , 6 ayağa bikaç at ekleme yaparak oynadım.
Hayırlısı bakalım.

Raif

Üstadım ikinci ayaktaki yonlendirmen biraz canımı yaktı. Tam dokuz atla geçtim burayı. Ama canınız sağolsun sizin sayenizde para da kazandım

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x