4 HAZİRAN 2018 BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Çok fark yaratan isimler olsa da, yarın agf oranları arasında epey fark olacağını tahmin etsem de, liderliği alma konusunda çok sert rakibi olacak olsa da son yarışı hatırına safkana ilk sırada yer vermek istiyorum. Bu yarışta başarısız olsa dahi dişine göre rakiplerde bundan sonra pisti dar etmesini bekliyorum. Son koşusunda 5.1 ölçüm değerinde çok ağır piste göstermiş olduğu performansı hayranlıkla izledim. Bu yarışta rakibi olan (11) numaralı TOMİRİS ile girişeceği liderliği alma mücadelesinde ısrar etmeyip hemen arkasında son düzlüğe 2 de döneceğini tahmin ettiğim yarışta nefes problemi çekmediği taktirde göstereceği performansı merakla bekliyorum. İlgilileri umarım bu safkanı TOMİRİS’e yem etmezler. (7) numaralı INVISIBLE WOMAN ilk safkanım. Grubun kısa siprinte sahip olan safkanı yarış bitti derken bu mesafede son anda içerden veya dışarıdan bir anda sahneye çıkarsa kimse şaşırmasın (8) numaralı KARAHİNDİBAYA bir başka şans vereceğim isim. Son zamanların en ilgi çekici ve en enteresan safkanlarından biri olan (2) numaralı ACOUSTİC COVER’dan zeka fışkırıyor. Çok uyum sağladığı pilotu ile birlikte 1000 direği geçilirken yavaş yavaş artıracağı temposu ile birlikte söz sahibi olmasını bekliyorum. Sürekli teşfik istese de bu mesafede ne yapacağı soru işareti olsa da ben şans vermek istiyorum (3) IMMORTAL LIFE son şans vereceğim isimdir.

2.ayak: 3 yaş İngilizlerin 1800 metrede ki Maiden mücadelesi benim günün bankosunu bekleyeceğim yarış olacak. Çok karışık ve soru işaretleri içeren 15 safkanın mücadele edeceği yarışta birçok saflanın biran önce düzlüğe ilk sırada gireyim bitireyim diyeceğini tahmin ettiğim yarışta son düzlüğe en sonlarda dönmesini beklediğim safkandan pilotu ile uyum sağladığı taktirde sprint Show bekliyorum. Bakalım safkan efsane mi olacak yoksa gazoz mu? (14) numaralı MISS TUDOR çok risklide olsa BANKOMDUR.

3.ayak: Grubun en pişkin safkanı olan (1) numaralı AMASYALI’nın İstanbul’dan birincilik için geldiği ve piste uyum sağlayacağı bence kesin. Bunun kesin olduğu gibi burada mücadele edeceği safkanlarında kendisine ne derece rakip olacağı şüpheli. Ancak çok sık koşturulmaya başladı bir ihtimal bunun kendisi için dezavantaj yaratabileceğini düşündüğüm için yanına (3) LÜLEBURGAZ ve (7) KIVRAKTAY yazacağım.

4.ayak: Çok sert ve tempolu geçecek olan mücadelede 1800 metrelik son çim yarışında yarışın başından sonuna kadar yer tutma mücadelesine girişen safkanın bu mücadelede tercihli start kullandığını görüyoruz. Bence yarışa gittiği kesin. Her ne kadar çok sert rakipler arasında oldukça geri planda kalma ihtimali olsa da ben safkanın fit durumda olduğunu ve bu yarış olmasa da 1-2 yarış içinde tek denenmesi gerektiğini düşünüyorum (8) numaralı RUN FOR RÜYA ve (1) numaralı BECERİKLİHAN arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

5.ayak:Uzun mesafeli son yarışında forma girdiği belli olan ancak erken öne düşünce tabelanın son sırasında yer alan safkan kısalan mesafe ile birlikte bence şanslı (9) numaralı BABAEMİR ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır.

6.ayak: İstanbul’da üst üste koştuğu yarışlardan sonra Bursa’da Güzdüzeli’ne teslim edilen safkan kazanmaya çok yakın (8) numaralı TİJİVARE ve (10) numaralı ÇİKOK YAĞMURU arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum. Herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 7-11-8-2-3

2.ayak: 14 tek

3.ayak: 1-3-7

4.ayak: 8-1

5.ayak: 9-4-3-1-2-5-7-10-11

6.ayak: 8-10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
PINARBASILI
Üye
PINARBASILI

Bol şans hocam.

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

admin
Yönetici
admin

mobil uygulamamızdaki sorun giderilmiştir.

https://www.bankotahminler.com/mobil/

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Sorun mu vardı 😀😀😀

admin
Yönetici
admin

Kısa sürdü sanırım.

BAYUZMAN
Ziyaretçi
BAYUZMAN

bursadan herkeze bol şnslar
bolö bankolu bir günde karşı karşı yayız
2.koşuda es anadoluya rakip aradım tekrakip 8 numaralı tibet çıktı ama oda ekürisiymiş yani 2.koşuyu eküriler alır
altılını ilk ayagı… 11 tomirisle 1 super star lady arsında az hata yapan kazanır 2 atla geçebiliriz 1..11
2.ayak 6 my son baran 14 mıss tudor ve12 elvina
3.ayak 4 dünür 6 feyat baba
4.ayak 1 beceriklihan bankom
5.ayak 3 vasiliy 7sailing kınıgt
6.ayak 8tijivare bankom

11…1
6.14.12
4..6
1
3..7
8

6.ayak

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Bol sanslar bombacı :)))

admin
Yönetici
admin

Rastgelsin Bombacı :)