Ana Sayfa / Tahminler / 4 HAZİRAN 2016 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (MY HOPE)
ankara altili tahminleri

4 HAZİRAN 2016 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (MY HOPE)

Uzun zamandır takip ettiğim sitede yorumlarım ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.Şunu belirtmeliyim ki öncelikle kendi tuttuğunuz atlarını değerlendirin,herkesin şansı bol olsun.....

Ankara yorumlarım;

7 li Ganyan-Plase oynayanlar için 1.koşuda Özcan Yıldırımla ilk koşusunda birincilikle tanışan 1.DENİZİM i banko öneriyorum.

1.AYAK.....Altılının ilk ayağında ilk önereceğim 6 EYVAH UZUN MEHMET olacaktır.Ömer Kayanın arap atlarındaki kazanma yüzdesi malumunuz.Riske girmek isteyenler tek atabilirler.Rakip olarak Ahmet Çelik tercihiyle 5.GRİ KURT olacaktır.

2.AYAK....Kilo farklarının etki edeceği bir yarış izleyeceğiz.3.CANBERKHAN ı ilk at olarak önermek istiyorum.Ağır kilolarla koşmaya alışık olan ve AKIN SÖZEN in tercihiyle
bugün için tatlı bir sürpriz yapabilir.9.LOWMAN nihayet son yarışıyla birlikte çıkışta olduğunu gösterdi.6.LEFKELİ M.Gündüzeli ile özdeşleşti dersek yerinde olur.İsteyenler bu üç atla ikinci ayağı geçebilir.4.HÜSEYİNBABA,5.KARTACALI,2.ANİZARBOS,8.KAYRAHAN geniş oynayanlar değerlendirebilir.

3.AYAK....Yarış görme avantajıyla 7.PASPARTU öncelikle yazılmalı.Burada iki isme dikkat çekmek istiyorum.2.DUBLİN( ENYALIOS-CARNA-OLGO anne kardeşleri)- 5.HAZALHAN (GHOST MOUNTAİN anne kardeşi) Bu iki isim gerek çalışmaları gerekse orjinleri itibarıyla bugün kuponlarda bulundurulmalıdır.

4.AYAK....Üç atla geçmeyi düşündüğüm bir koşu.2.DERAŞ,6.OLGO ve 7.RUMBA.Dileyenler yarışın favorisi 4.HAMARAT ekleyebilir.

5.AYAK....Tek hakkımı burada Selim Kayanın bindiği 2. EUPRHATES den yana kullanıyorum.Bu mesafedeki yarış derecelerini incelediğimde ben de tek olarak çıktı.Yarıştaki net favorimdir.

6.AYAK.....Etkili koşuları ile 2.BÜYÜKBEREN,1.KARA MEMDUH,3.BAHARŞAH,5.COŞAN MERİÇ öncelikle yazılmalıdır.Bu ayaktaki bombalarım 6.KORKMAZAĞA ve 7.ŞEREFLİCAN dır.

6 lı Ganyan Şablonum;

1.AYAK....6,5

2.AYAK....3,9,6/////4,5,2,8

3.AYAK.....7,2,503

4.AYAK.....2,6,7////4

5.AYAK....2

6.AYAK.....2,1,3,5////6,7

admin
Yönetici

Hoş geldiniz, bol şanslar

sener1903
Üye

Bol şanslar… Hoşgeldiniz…

Yazar: My Hope

İstanbulda yaşamaktayım.45 yaşındayım.Evli 2 çocuk babasıyım.İnşaat sektöründeyim