Ana Sayfa / Tahminler / 4 HAZİRAN 2016 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (KUBİ)
ankara altili tahminleri

4 HAZİRAN 2016 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (KUBİ)

1. Ayak: Altılının ilk ayağında 140 gün ara veren ancak bu çalışmalarıyla iyi durumda olduğunu gösteren ATOM BOMBASI ilk şans verdiğim isim.Daha iyi yarışlar çıkarabileceğini düşündüğüm Turbo yavrusu EYVAH UZUN MEHMET ikinci ismim. Zaten iyi durumda olan GRİ KURT da önplana çıkararak HABERBEYİ'nden de iyi bir yarış çıkarmasıni bekliyorum.

Sıralamam 1.6.5.7

2. Ayak: Günün ikinci ayaginda küçük kuponlar için üstüste yarış kazanarak iyi duruma gelen LEFKELİ'yi tek olarak öneriyorum; ancak Lefkeli gelmezse çok atın geliri oldugunu varsayarak yanına BEST TİME BEST-CANBERKHAN-HÜSEYİNBABA-ANİZARBOS-KAYRAHAN ve LOWMANı de ekleyerek bu ayağı sağlama alalım diyorum.

Sıralamam 6//1.3.4.2.8.9

3. Ayak: Her ne kadar YAĞMURCAN ve PASPARTU isimli safkanlar ön plana çıksalarda ben Fair Son gibi bir atla kardeş olan ve gecmiste cok iyi yarışlar çıkarmış bir safkan olan Fair Ladynin yavrusu SELLYi ilk at olarak öne çıkarmak istiyorum. Hatta yarış görmüş olsa tek bile atabilirdim.

Sıralamam şu şekilde 8.9.7.2.1

4.Ayak: Uzun aradan sonra yarış gören RUMBA'ya öncelik veriyorum. Ardından OLGO-DERAŞ-HAMARAT-AMİGRA ve SCARF'ı eşit şansta görüyorum.

Sıralamam 7.6.2.4.1.8

5. Ayak: Zamanla çok iyi bir at olacağını ve sıkça adından bahsettireceğini düşündüğüm THE LAST LEGEND benim öncelikli safkanım. EUPRHATES ve GRAY STORM'u da ekleyerek bu ayak için bu safkanların yeterli olacağını düşünüyorum.

Sıralamam 10-2-3

6.Ayak: Günün altıncı ve son ayağında  58 kiloyla kazanarak iyi duruma gelen ve 52.5 kiloyla bomboş koşacak olan Coşanmeriçin tekrar kazanacağını tahmin ederek banko diyorum.

Sıralamam 5 banko

1.6.5.7
6//1.3.4.2.8.9
8.9.7.2.1
7.6.2.4.1.8
10.2.3
5

Yazar: Kubi

Kubi
1984 Ankara dogumluyum. Üniversite mezunuyum. İzmirde ikamet ediyorum.12 yıldır at yarışlarıyla ilgilenmekte olup düzenli olarak analizler yapmaktayım. Atciligi sadece bahis olarak degil ayni zamanda spor dali olarak goruyorum ve at yarislariyla hobi olarak ilgileniyorum.