istanbul altili tahminleri

4 EKİM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1 – KOŞU: İlk yarışında startta kalmasına rağmen güzel sprinti ile kazanmasını bilen 5 – İZDAHİ favorim. Yine ilk çim koşusunu kazanan 2 – AYAHNA farklı bir tempo ile rakiplerini arkada bırakabilir. Son kazandığı yarıştaki mücadelesi ile 1 – ALİŞİR favorilere rakiptir.

2 – KOŞU: Son yarışında güçlü rakiplerinin yanında iyi bir yarış çıkaran 6 – URASHAN, nispeten uygun grupta favorim. Kulaklıkla beraber bu sefer kapalı gözlük takacak olan 7 – FARİLYALI rakibidir.

3 – KOŞU: Bu ayaktan çıkmak çok zor. Tercihim hepsi olacak.

4 – KOŞU: 9 – SHARIFA, 7 – KUDO ve 3 – DATÇALI galopları ile rakiplerinden ayrılan isimler. Yarış çim olduğu için farklı bir sonuç çıkabilir.

5 – KOŞU: Son yarışında beklediğimden farklı koşan 1 – LADY GIRL ağır kilosuna rağmen favorim. 6 – FLY TIME, 7 – YİĞİTALP, 8 – LAGUNA LADY, 10 – DIAMOND DASH ve sürprizde 2 – AUTUMN PEARL rakipleridir.

6 – KOŞU: İstanbul çim pistteki son 4 yarışını da kazanan 5 – KAFKASOĞLU sığınacak liman oldu.

Herkese bol şanslar

Kuponum

5-2-1
6-7
H
9-7-3
1-6-7-8-10-2
5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar. doku’nun tayı koşuyormuş

Mehmet28
Üye
Mehmet28

önde gidip koşuyordu, bekleme de yapıyordu. daha çok kum ve sentetik koştu ama çimde iş yaptı. sınıf bir kısraktı

Yilmaz
Ziyaretçi
Yilmaz

Kim dokunun yavrusu

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

kudo benim tekim inşallah anası gibi çimi eksik değildir kumuna göre kalitesini anasından alsın yanına kimseyi yaklaştırmaz babasını saymıyorum bile :)

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

bol şanslar adminim

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Bolşans herkese
D.bakırda son ayakta 13 öztürkmen bu atı takibe alın..Şu anda durumu nedir bilmiyorum hepsinden 3 gömlek üstün .