kocaeli altili tahminleri bombaci

3 EKİM 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Kocaeli altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Birbirine son derece yakın safkanların mücadelesinde gözler vermiş olduğu ara sonrası gördüğü bir yarış ile bu mücadeleye çıkacak olan (6) WELCOME da olacağını düşünüyorum. Start ile birlikte (2) TOKATÇI ve (3) BALYECİ SALİH in forse edeceği yarışta sonlarda gruba hakim olmayacak safkan yok gibi desem yeridir. Sıralamam şablonda olacaktır.

2.ayak: (6) TUMBULZELE’nin ağır favori çıkacağı yarışta son yarışı ile sıkıntılarından kurtulmuş görünen safkanda tam emin değilim. Yani startta takılıp takılmama konusunda emin değilim. İkramiye anlamında da safkana rakip yazacağım şablonda olacaktır.

3.ayak: son yarışına istinaden (7) KIZIM BÜŞRA ilk safkanım olup (6) ALYANAKLIM, (4) TEKARSLAN ve (1) CÜRCECELİ sonraki tercihlerim.

4.ayak:(5) THE WORLD IS YOURS ve (7) GÜRSOY un ön planda olduğu yarışta süpriz safkanım (2) KARA ŞİMŞEK. ve (4) NEON NIGHT

5.ayak: Gerek önceki yarışlarında zorlu rakiplerine kıyasla uygun grup olması, gerek idman görüntüsü gerek pilotu gerekse takı değişikliği ile piste birincilik için çıktığı belli olan (4) TİNEMİS i elbette dileyen tek atabilir ikramiye anlamında rakipleri şablonumda olacaktır.

6.ayak: Son yarışlarına istinaden uygun grup bulduğuna inandığım (2) KIZILTUĞ tek rakibi gördüğüm (3) MERT ADAM önünde risklide olsa BANKOM dur. Herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6-5-2-9-3-1

2.ayak: 6-4-7-10-2-1

3.ayak: 7-6-4-1

4.ayak: 5-7-2-4

5.ayak: 4 /// 1-5

6.ayak: 2 tek

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-5-8-4

2.ayak: 6-5-2-9

3.ayak: 6-4-7-10

4.ayak: 7-6

5.ayak: 5-7-2-4

6.ayak: 4 tek

7.ayak: 2 tek

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

binbastar
Üye
binbastar

bol sanslar bombaci, TUMBULZELE’ ye bugun guvenenlerdenim son ayakta ise ayri dusunmusuz, guzel yarislar olacagi kesin

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şanslar

İkramiye beklentisi yükseltmek umuduyla ekle reis diyecektim ama kupon çok büyüyor 😬