Ana Sayfa / Tahminler / 4 EKİM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

4 EKİM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. KOŞU: Adaptasyon sorunu yaşamasına rağmen ilk startını kazanan ve abisi İzşan'ın yolundan gidebileceğini gösteren (5) İZDAHİ'ye Karataş'ı atmışlar, bana da tek atma şansı bırakmamışlar. Son yarışında derece şansı kalmayınca Akın'ın enseye bastığı (3) EMİRSOY ve (1) ALİŞİR'i ekliyorum. Bomba arayanlara Gülsima.

2. KOŞU: (6) URASHAN - (7) FARİLYALI rövanşında sürpriz olarak (5) REKOR'u bulunduracağım. Daha at yazacaklar Şifo hatta My Baboş'u değerlendirebilir.

3. KOŞU: (4) GÜZELKAYA'nın son yarış performansını oldukça beğendim ama bu Kaya'ların para hırsından hiç hoşlanmıyorum. Kafkaslı'ya 3 günde iki yarış koşturmuşlukları vardı Güzelkaya yine de şanslı sayılır. Kapatmayı düşünüyordum ama ikinci bir tek kullanmam lazımdı.

4. KOŞU: Keşke Karataş'ı bindirmeselerdi, oynanma oranı aşağıda olurdu. Tay yarışları her türlü sonuca açıktır ama sınıf bir kısrak olan Doku'nun tayı (7) KUDO'yu risk ediyorum.

5. KOŞU: (1) LADY GIRL için yüksek beklentim olduğunu söylerken, belki de sahibinin o kadar beklentisi olmayacağını belirtmiştim. Kış sezonunu sentetik pistte geçirmek için İstanbul'a getirildiğini düşünsem de yarış seçimleriyle haklı olduğumu gösteriyorlar. Sahibinin güvenmediği ata ben niye güveneyim diyorum ve sürpriz arıyorum.

6. KOŞU: Son yarışında (KAFKASOĞLU sınıf atladı ama bu kafayla gidilirse arpa parası için koşmaya başlar. O nedenle ben tek atmayı düşünmüyorum) demiştim. Son yarışına göre biraz fazla dinlendi ama ben yine tek düşünmüyorum. Önde tuttuğum isimler var ama kapatıyorum.

 

ALTILIM
1.AYAK: 5,3,1
2.AYAK: 6,7,5
3.AYAK: 4
4.AYAK: 7
5.AYAK: 1,7,5,8,6,9,10
6.AYAK: 5,6,3,4,1/2,7/8

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

COMMANDANTE
Üye

bol şanslar.

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Bolşans kardeşim 😊

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.