04 EKİM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Mükemmel orjinini ve mükemmele yakın galoplarını yarış hayatına başlayacağı ilk startında alacağı birincilikle taçlandırmasını beklediğim 7-KUDO bankom.

2.AYAK: 1-LADY GIRL, 5-SIERRA MAESTRA ve 3-KÜLÜNK SULTAN arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

3.AYAK: 1-GÜLENYÜZ ve 2-SAVAŞ ATI arasında geçmesini beklediğim bir yarış olsa da son yarışında sonlarda hiç kesmeyen 4-MİRZALAĞA‘da bu mücadelenin içinde olabilir.

4.AYAK: Startta takılmaz ise yarış hayatına birincilik ile başlayacağını düşündüğüm 7-MISS CONGENIALITY riskli de olsa bankomdur. Ben bütçem ve kurgum gereği yazamayacağım ama güvenemeyen takipçilerimize tek rakibi olmasını beklediğim 5-LADY LUXOR’u öneririm.

5.AYAK: Sürpriz bir sonuç beklediğim mücadelede tercihim HEPSİ.

6.AYAK: 1-ASİLBEŞİR, 3-GEDİZKAYA, 5-MÜZİCEKAYA ve 6-ÖZAYBERK arasında geçmesini beklediğim yarışta en az hata yapan kazanacaktır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 7

2.AYAK: 1-5-3

3.AYAK: 1-2-4

4.AYAK: 7

5.AYAK: HEPSİ

6.AYAK: 1-3-5-6

Kupon Tutarı: 23,76 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şanslar

efe
Ziyaretçi
efe

Emeginize sağlik üstad adana yarışlarında tahminlerinizi eksik etmeyin