Ana Sayfa / Tahminler / 4 AĞUSTOS 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

4 AĞUSTOS 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese. Ankara da ki program haklı olarak iki safkan üzerine kurulacağa benziyor. Bende bu iki safkan tekli bir kupon yapacağım. Ancak esas şablonumu da sizinle paylaşmak istiyorum. Hemen belirteyim bu iki safkan SABRİNİN ATI ve UÇARER. Bu iki safkan Türkiye'nin haklı teki olacaktır. SABRİNİN ATI nı daha yarış hayatının ilk mücadelelerinde bile nasıl tuttuğumu sonradan ise nasıl ihanet ettiğimi bilirsiniz. Bunun iki sebebi vardı birincisi bitmek tükenmek bilmeyen startta kalma problemi bir diğeri ise son düzlükte bir türlü istediğim gibi artırmaması idi. Sonradan anladım ki bu safkanın ÇİMİ çok daha üstün. Şimdi sevdiği pistte mücadele edecek. Koşan safkanların tamamından 10 gömlek üstün olan SABRİNİN  ATI aynı zamanda has pilotu ile mücadele edecek. Dolayısı ile görüntü itibari ile birbirine yakın safkanlar gibi görünen ikinci ayakta. Sağlam ve büyük oyuncular için SABRİNİN ATI BANKO olacaktır. UÇARER için söyleyecek çok söz yok gerek performansı gerek kalitesi ile gruptan ayrılan safkan yine sığınılacak liman olacaktır. Bu uzuuunnca açıklamadan sonra hem küçük ancak ikramiye olarak büyük olabilecek kuponumu paylaşacağım. Dediğim gibi her iki limanıda bombardımana tutacağım.

1.AYAK: koştukları ilk yarışlara istinaden, son 800 dereceleri, aksiyonlarına bakarak 1200 çim de ki bu yarista belki çok iddialı olacak ama yarış derecelerini 1.12 hatta 1.11 lerin içine çekebileceğini düşündüğüm 2 safkan var. Bunlardan bir tanesi Özcan ile (7) PERSHİNG bir diğeri ise (6) OĞLUM BERATIM.

2.AYAK: Resital yapması beklenen safkan (1) SABRİNİN ATI nı iki safkanla yıkacağım. Dediğim gibi tek olarak ta ayrıca değelerlendireceğim. Bunlardan biri (7) İDEALIST ve bir diğeri (2) AĞA KAFKASLI

3.AYAK: Dişilerin handikap 15 yarışını ayırımsız hepsi demek taraftarıyım.

4.AYAK: Herhalde artık  (5) SAHINOGLU'nu ne kadar sevdiğimi bilmeyen yok gibidir. (2) BY RA olmasa tek atardım.  İki safkanla geçeceğim.

5.AYAK: Bu ayak için tuttuğum üç safkan var (1) UÇARER, (8) KARAESER ve (7) ALİŞİRİN OĞLU. Ben bundan önceki yarışında bahsettiğim burada da oldukça supriz konumda olan  (7) numaralı ALİŞİRİN OĞLU nu tek olarak bekleyeceğim. Dediğim gibi oldukça sert bir grup ve çok riskli bir tercih olacak. Ancak takibe devam diyor ve BANKOM DİYORUM.

6.AYAK: Yine gelmeyecek safkan yok gibi ancak son iki yarıştır alternatif kuponlarım da tek olarak beklediğim  (7) numaralı TUMBUL FUNDA'YI bu defa yıkacağım. Sıralamam şablonda olacaktır. Herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 7-6

2.AYAK: 1-7-2

3.AYAK: hepsi

4.AYAK: 5-2

5.AYAK: 7 TEK

6.AYAK: 7-5-6

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Azor Ahai
Üye

Tumbulzele funda 🙂 yenimi aldın hayırlısı olsun

admin
Yönetici

Bol şanslar Bombacı.

Ozclk
Ziyaretçi
Ozclk

YURTTAYSIZ OYNAMAYIN DİYORUM

taha
Ziyaretçi
taha

Slm usta benim altilim 3/178/2 7 10/2/1 3 5 7/1 3 7 8 yatirlmis altilim

Azor Ahai
Üye

İlk ayakta süpriz aramak daha mantıklı geldi metin abi ve judiciuos sıralamada geride olsada bende kazanırdan düşmezler

taha
Ziyaretçi
taha

Dunku altilida usta pencereleri kapat dedin sağolasın ama 5 Karataş yatirdi inaniyorum senin kiriterinle bu altiliyi bir gun tuttururum sayilar.

imlasiz
Üye
imlasiz

selam bombacı, teşekkürler verdiğin bilgiler için. benim de kötü bir huyum var, zayıf görünen programlarda hep büyük kuponlar yapıyorum. normalde program zayıf misli yapalım der insanlar, ben o durumlarda yükleniyorum. senin gibi ben de yıkacağım türkiyenin teklerini. idealist ve ağa kafkaslının yanında 11 numaralı vakurkız’ı da yazacağım. bence sen de dene. 🙂

kartal_35
Üye
kartal_35

aşağıdaki şablon için yorumlarınızı alabilir miyim?
1.Ayak: 1-4-6-7
2.Ayak: 1-7-9
3.Ayak: 4-7-10
4.Ayak: 2
5.Ayak: 1(ağır kilosuna rağmen güveniyorum)
6.Ayak: 1-7-11-12

Azor Ahai
Üye

Ömer kaya
Ahmet çelik
Kocakaya
Özcan. Arasında paylaşılıcak ikramiyeler son ayaga kadar farklı bi isim kazanırmı zor :))

ERKAN
Üye
ERKAN

Bol şanslar kardeş

KARACAN
Üye
KARACAN

slm arkadaşlar..bugün son ayakta farklı koşacağına inandığım gülüşüngizi şeytanın bacağına kıracaktır diyorum.yeri olanların eklemesini isterim ve bugün yine çok inandığım bi safkanı sizlerle paylaşmak istiyorum.2.ayakta sabrinin atı gelmediği takdirde kafkaslı yavrusu isminide aldığı ağakafkaslı :))

admin
Yönetici

1.Ayak : 2
2.Ayak : 7
3.Ayak : 1
4.Ayak : 10
5.Ayak : 2,3,5
6.Ayak : 1,4,6,8
7.Ayak : H

Bu sefer kafayı incelttik. Herkese bol şanslar

admin
Yönetici

7 li takla, 6lı ya devam

admin
Yönetici

Kimse de 3 yok mu?

Barışçı
Üye

adrian abinin şablonda var 3

Stefano
Üye
Stefano

At gün geçtikçe iyiye gideceğine kötüye gidiyor ,ilgilileri baya çalıştırıyor box konusunda demekki=)

COMMANDANTE
Üye

İlk ayak 1 tek altılı vardı yatınca devamını 5 li yatırdım

admin
Yönetici

Rastgelsin Arda

COMMANDANTE
Üye

Teşekkürler adminim

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.